Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
Класната стая EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Класната стая EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Класната стая EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Класната стая EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Класната стая EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Класната стая EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Джейн Смит
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Елена Салватор
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ана Блейк
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 

 

 Класната стая

Go down 
+2
Фрей Ландън
Виктория Арчибалд
6 posters
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Класната стая   Класната стая EmptyСря Май 25, 2011 9:41 am

Класната стая Traditional%20Living%20Room%20English%20Style
Класната сатя приличаше повече на всекидневна,но тя се използваше само за теоритичните уроци,практиката се изучаваше в далеч по- неприятна обстановка...
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПет Май 27, 2011 2:53 pm

Днес бе първия учебен ден,с нищо по-различен от другите..и все пак го наричаха първи.Реших да не започвам още от началото с отварите,теоремите и другите подробности,които бяха прекалено скучни за тийнейджърите,знаех го защото и на мен ми беше така преди няколко години.
Облякох се и излязох,доста скитах из замъка преди да вляза в „класната стая” ,нямаше какво да правя в спалнито си помещение,а бе рано и за часа ми.Не усетих как се мина и това време,но ето че трябваше да започваме.Слязох до първия етаж и отворих голямата врата на стаята.Нямаше никой,пък и не очаквах,все пак имаше още 10 минути до началото.Извадих една папка с имената на учениците записали се за предмета,готова да отмятам,кой е дошъл и кой –не.Може да не бях строга и да не давах домашни ,както правеха някои,но относто присъствието бях безпристрастна.След малко вратата отново се отвори и навлизаха няколко ученика,изчаках ги да се настанят и с усмивка ги огледах всичките.
-Здравейте!Мисля,че се познаваме,но според протокола,трябва да се представя.Името ми е Виктория Арчибалд ,можете да ми викате както си поискате,само не и с цялото ми име и „госпожо/госпожице”,звучи прекалено строго .Ще се виждаме в часа по отвари тази година,пък може и в директорския кабинет,зависи от провиненията Ви .- усмивката веднага дойде на лицето ми. –Разбира се не се притесняваите,няма да Ви се карам..много,вие преценете какво ще е поведението Ви.Няма още от първия час да започвам с мъченията,само ще помоля да кажете имената си и ако искате да разкажете нещо за себе си,за да впиша кой са присъстващите.
Докато тиинейджърите се представяха,се постарах да ги запомня всичките,мразех да бъркам имена.След като приключихме с всичко,което трябваше да направим този час,реших да ги попитам и за нещо относно предмета
-Искам да знам,какви отвари познавате..и дали въобще знаете някои за да мога да разбера от кое ниво да започна.
Няколко ученика отговориха без да се затруднят,което беше добре,явно си имах работа с напреднали.
-Ами общо взето това беше всичко,няма с какво да Ви задържа повече,знам че ще се учудите защо въобще идвахте,но така е първите дни,еуфория,занимания и всичко друго ,но не и учене. – прибрах химикала в джоба на панталоните си и кръстосах крака.
-Ако имате въпорси,питайте,ако ли не можете да разгледате отсреща има купища книги със съставки за отвари.Не ги правете сами,има и странични реакции..как мислите ,че добих този цвят на косата си – засмях се при спомена как първата ми отвара избухна и сега бях принудена да „нося” тази коса.


П.П- Работата Ви в часа,ще бъде да напишете едно Рп ,какво се парвили,как сте се чувствали и каквото още измислите.
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Фрей Ландън

Фрей Ландън


Брой мнения : 33
Join date : 23.05.2011
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПет Май 27, 2011 5:04 pm

Час номер едно в извънземното училище. И какъв ти е той, Фрей? Оу, да. Имаш отвари. Нали така? Ами очевидно е, че да. Хайде сега, отивай. Не искаш да закъснееш, нали? Да закъснееш още за първия ти час. Каква работа! Ще изглеждаш като най-големия неудачник из цялата академия.
Всъщност на Фрей Ландън й се искаше да закъснее. На нея й се искаше въобще да не бъде тук. Но съдбата я мразеше и, както момичето бе забелязало, обичаше да си играе страшно много с нея. Така тя я бе довела тук. Ех, какъв късмет само имаше русокоската. Направо струеше от нея.
И не, не, не. Тук няма да се позоваваме на твоите желания. Тук няма твои желания. Както винаги. А и ти си знаеш да не забравяш това жизненоважно за тебе нещо, така че защо си се почнала да се противиш? Знаеш, че важните работи почти никога не стават на твоята. Никога не са така, както ти желаеш и копнееш.
Ами, да. Мислите на Ландън и самата Ландън винаги бяха в конфликт. Колко странно, ще си кажете, а? Така де, не може да ме излъжете. И едва ли ще можете да излъжете Фрей. Е, може и да го направите. Ако все пак имате някакъв успех. Да си го кажем направо - Фрей Ландън беше една ходеща противоречивост. Тази дума най-точно я описваше. Думата важеше в буквалния смисъл на съществуването си. Така че, читателю, бих ви предупредила да се подготвите за доста изненади оттук нататък.
Иначе общо взето е така.
Момичето се разхождаше по коридорите. Вървеше към кабинета по Отвари. Доколкото беше запомнила, той се намираше на първия етаж на Академията „Ерагон“. Честно казано, това училище си беше голямо. Мноого голямо. Но пък това беше и първото й училище. Досега все я бяха учили частни учители, които винаги идваха у тях.
Ученици минаваха покрай нея. И ето, че най-накрая момичето стигна до определената стая, в която се провеждаха часовете по предмета, който в момента Фрей трябваше да кара.
Русокоската влезна в стаята. Звънецът още не беше бил. Тя се настани на един от най-задните чинове; не обичаше много-много да бъде в центъра на вниманието (което честно казано си беше лъжа, но в този случай си беше една шокираща истина), не беше от тези, които напираха да отговарят - не, тя предпочиташе да си седи в сенките. Там й беше доста по-добре.
Учителката беше вътре. Явно не беше от тези, които се появяваха в последния момент. Преподавателката започна да говори. Отначало се представи, а след това каза, че тя е директорът.
Оу, първият ти час е при директор, Фрей? Колко.. очарователно.
Това изпълнено с ирония гласче прошепна в главата на Ландън и тя се усмихна студено едва забележимо. Всеки започна да се представя по азбучен ред. Когато стигна до „Ф“, русокоската стана:
- Фрей Ландън.
Нямаше нужда да казва откъде е, никаква при това. За разлика от останалите, които казваха всичко за семейството си. Е, Ландън винаги си е била странна в сравнение с другите й връстници.
След като всичко приключи с това, преподавателката попита дали някой знае отвари. Естествено, имаше такива, които й отговориха, но ангелът не беше сред тях. Всъщност русокоската седеше на чина без да вдига много шум, скрила се зад този, който седеше пред нея, наполовина съсредоточила се върху думите на учителката....
И ето, че звънецът за излизане иззвъня. Часът явно бе свършил.
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Ангел
Ангел
Ана Блейк


Брой мнения : 122
Join date : 24.05.2011
Age : 28
Местожителство : ThE HeLl xD

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПет Май 27, 2011 6:22 pm

Ан не бе отишла на бала, а цяла нощ се скита. Да, ще си кажете "чудничко, имаме си антисоциална персона", но не беше така... е отчасти. Тя бе отишла пред вратите на залата, но внезапно като цунами я заляха всички чувства на магическите създания - нетърпение, притеснение, необуздана радост... Всичко това бе ново за нея и то не й се отрази добре. Затова бе започнала да изследва без особен интерес. Все пак се престраши на сутринта да се върне, но остана разочарована от липсата на първите два часа... е, добре де, изпитваше и "мъничка" доза облекчение от отложената среща със "себеподобни". Страхотно, беше ангел, който се държи като пълен пубер... Все едно, третия час не й се размина, че и отгоре бе при директора, затова реши да се появи за първия час... Пък кой знае, можеше и да й се хареса...
Помещението беше... странно, бе меко казано. Щом влезе, първо си помисли, че е объркала кабинета, въпреки че бе забелязала отдалеч месинговата табела "Кабинет по Отвари". Бързо прокарване на поглед бе достатъчно да се увери, че е намерила кабинета. Отново я заля вълна, но успя да сложи "скала" пред себе си, която да разцепи водата, за да не я засегне и да я помете. Погледите за секунди се втренчиха в нея. Че как иначе - дебела очна линия, спусната пред очите и топирана коса, многобройните пиърсинги, оскъдните дрехи, които днес представляваха тъмни и скъсани на доста места вталени джинси, черно-червени гуменки, лента за врат и потник без гръб, от който си личаха всичките й татуировки изобщо не привличаха вниманието. един-единствен хладен поглед бе достатъчен да прекрати, за съжаление, очевидното наблюдение върху субекта "новодошъл". С умерена крачка се отправи до най-отдалеченото място, но обезателно до прозореца. Днес Виктория реши да не ги мъчи, само с частта "да разчупим леда и да се опознаем". Ангелът предпочиташе много повече да бе дала контролно, пък да не говорим за Аня, от колкото да говори нещо за "розовото" си минало. все пак успя да се скатае и когато мислеше, че ще й се размине... момичето вече беше право.
В този момент нещо стана и някакво притеснение я обзе, проличавайки се по леко порозовелите й страни, които обаче отново възвърнаха своята завидна бледност.
- Аз съм Ана Блейк и съм ангел.
"Чудно, сякаш съм на терапия на анонимните алкохолици." - помисли си, след което мигновенно продължи.
- Сигурно на всички им е позната частта с измяната на Луцифер и прогонването му от Рая, заедно с неговата армия. Накратко, аз представлявам част от Падналите Ангели, но наскоро разбрах това... - нещо в обстановката я бе предразположило да каже повече от необходимото и доста късно осъзна грешката си. Повече от чифт очи се взряха в нея, но не им обърна внимание.
- Владея Пирокинеза и Емпатия. Повече нямам какво да кажа. - завърши, след което седна, с изражение издаващо "обречена съм да бъда аутсайдера на училището!" Не че го искаше, но... винаги така се получаваше и не можеше да промени нищо. Гледайки облачното небе и се поиска да отлети,... но в никакъв случай не искаше да се връща "там горе". С лека неохота се насили да се съсредоточи над часа. Директорката имаше приятен глас, който вдъхваше приятни емоции като топъл чай в дъждовно време... Като говорихме за времето, малки дъждовни капки започнаха да преваляват като лек фон...
Е, можеше да признае, че бе интересно. Не успя да отговори на въпроса за отварите, но това не я притесни. Всичко вървеше добре... даже прекалено добре. След като звънецът оповести краят на часа, момичето се отправи към вратата. Излизайки отвън, тя налетя на група момчета,... които едва ли бяха от доброжелателния комитет по посрещането.
- Не си мисли, че като си ангел, дърт колкото света, си нещо особено... изрод такъв. - след което всички хвърлиха по нея вода. Тази атака бе неочаквана и я постави в шок за кратко време.
"Пусни ме Ана, нека да ги науча." - започна да се моли Аня, но ученичката сметна, че това щеше да бъде грешка. Вместо това стисна ръце, след което ги разпусна,... при което от пръстите й започнаха да изскачат пламъци, които плъзнаха като горски пожар и обвиха ръцете й, като в това време я изсушиха до основи.
- Ако не си слушал случайно, аз владея огъня. А повярвай, няма да искаш да се забъркваш с мене. - докато говореше, пристъпа към него и го хвана за яката, повдигайки го от земята. Приятелчетата му се отдръпнаха. С лекота успя да ги сплаши, без дори да ползва силите си. В очите й гореше огън буквално и хлебарката в ръцете й успя доста умело да разчете заплахата, колкото и да му липсваше мозък. Пускайки го на земята, и последното пламъче изчезна. Остави ги в коридора, отправяйки се към следващия си час...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПет Май 27, 2011 8:16 pm

Джейн се прибра в стаята си към полунощ от купона по случай началото на учебната година.След като се прибра в стаята си Джейн се изкъпа,свали си грима и се приготви за лягане,но след като прекара известно време във въртяне в леглото тя реши да излезе на нощна разходка да глътне малко чист въздух тъй като не можеше да заспи.Когато излезе от стаята си Джейн не знаеше всъщност къде отива,но докато вървеше се сети,че на купоне е чула за чудесно място наречено "Изворът на щастието".
Отиде там и мястото я плени с красотата си,а и тя видя едно момиче,което по рано беше видяла на купона,но сега Джейн реши да отиде да и се представи и да се запознаят.
След като се запознаха двете момичета отидоха в стаята на Джейн.Когато Джейн разказа историята си на Стейси на посещение им дойде една от преподавателките Алиса Халиуел.Тази преподавателка знаеше за странните обаждания и се тревожеше за Джейн,затова дойде на проверка при Джейн,но остана малко изненадана от факта,че вижда още едно момиче.На Джейн веднага и хрумна,че е сгафила нещо и сега ще и се карат и ще я водят при директоркта,но за нейно щастие не беше се провинила.Алиса беше дошла просто да се увери,че съм добре тъй като съм си тръгнала тичешком от купона.След като си тръгна аз и Стейси останахме в стаята ми и си говорихме до сутринта,а когато се събудихме установихме,че остават 10 минути до началото на първия час.И двете станахме и се оправихме.Ако вървяхме бързо нямаше да стигнем на време,затова хванах Стейс за ръка и неусетно се озовахме пред кабинета.Първи час имахме при директорката,а предмета беше Отвари.Кабинета по Отвари беше на първия етаж на Академия "Ерагон".До началото на часа оставаха 4 минути и половина.Леле нямаше да е никак добре да закъсняваме още от първия ден и първия час при директорката.Когато влязохме в класната стая госпожица Виктория Арчибалд вече беше там.Със Стейси поздравихме:
-Добро утро -казахме и двете в един глас и седнахме на третия чин.
Когато госпожица Арчибалд стигна до буква "Д" станах и се представих:
-Аз съм Джейн Смит и съм на 17 години.
След като стигна до буква "С" Стейси също се представи и след това госпожица Арчибалд започна да говори по урока.
Часът беше доста интересен и ние със Стейс не спирахме да обсъждаме това,което ни впечатляваше,а то беше почти всяко нещо.Би звънецът,който оповести,че часът по Отвари е отлетял като един миг и честно казано бях малко разочарована тъй като ми се стори твърде кратък,но хубавите неща свършват бързо.Реших да попитам за нещо повече около предмета и казах на Стейси:-Ела с мен да попитам нещо .. -тя кимна утвърдително с глава,а аз се усмихнах мило.Заедно отидохме до бюрото на госпожица Арчибалд и попитах:
-Извинете .. госпожице Арчибалд бих искала да разбера от къде можем да намерим още информация по предмета?-зададох въпрос и се усмихнах мило на директорката надявайки се да не ме сметне за луда за дето и задавах такъв въпрос,но бях страшно любопитна.
-Извинете,но от къде мога да науча повече за предмета като цяло?


Последната промяна е направена от Джейн Смит на Съб Май 28, 2011 3:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПет Май 27, 2011 8:36 pm

Аз и Джейн успяхме да стигнем на време за прървия си час в академия "Ерагон". Ние поздравихме учителката и сеганхме на един от диваните. Преподавателката ни обясни че днес няма да имаме много точен урок ами повече урок по опознаване. Ние изслушахме с интерес това, което ни каза и когато дойде реда на Джейн тя се представи. Не след дълго дойде и моят ред. Всички очи бяха насочени към мен, а това страшно много ме притесняваше. Не обичах хората да се вторачват в мен. От малкото притеснение, което имах до преси малко за първия час, в мен изригна вулкан от емоции. Знаех че трябва да се представя затова казах:
- Аз съм Стейси на 17 години съм. Съвсем наскоро разбрах, че съм ангел и още не съм свикнала с всички свръхестествени неща,които стават около мен.- приключих с представянето си, а всички продължаваха да ме зяпат.
Не след дълго всички се бяхме представили и Госпожа Арчибалд попита кави отвари знем. Ние казахме тези които знаем, а онези които за първи път чувахме си записахме. Аз и Джейн с удивление обсъждахме предмета и наистина ни харесваше. Беше страшно интересно и на мен наистина ми харесваше. Притеснението от одеве беше изчезнало и сега на негово място имаше повече любопитство да науча нещо повече за предмета, и интерес към всички отвари, които ще изучаваме. Бих казала че за първи път през целия ми живот, ми беше интересно в някой учебен час, но все пак това не беше обикновено училище.
Не след дълго часът приключи. Ние се отправихме към учителката и Джейн я попита от къде можем да научим повече за предмета като цяло. Да това беше първият ми час тук, но определено ми харесваше повече от където и да е било на друго място. Чуствах че тук ми е мястото, че тук е новият ми дом, истинският дом.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПет Май 27, 2011 9:37 pm

Звънеца би и реших,че е време да си тръгвам,колкото и да не исках.Нямах абсолютно никаква работа,освен да се скитам из коридорите,наблюдавайки хората около мен.
Тъкмо ставах от креслото си,когато две от ученичките се спряха пред мен.
-Извинете .. госпожице Арчибалд бих искала да разбера от къде можем да намерим още информация по предмета?
-Можете да потърсите в книгите,но за да разберете нещо ще ви трябва доста време..повечето са на латински-прошепнах сякаш някой щеше да ми се кара - ако искате да питате нещо конкретно или просто се интересувате,можете да дойдете в кабинета ми...където Ви е по удобно..или тук или в директорския. -усмихнах се на Стейси и Джейн -И още нещо,моля наричайте ме Вики или както поискате,само не в "учтивата форма" ,все пак тук сме приятели,не е като "истинско училище" - потупах ги по раменете и се запътих към изхода..
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Дилън Парис

Дилън Парис


Брой мнения : 19
Join date : 30.05.2011
Age : 30

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyВто Май 31, 2011 6:53 am

Първи час в това "училище".Но нима това наистина бе училище или цирково шоу?!Хах,Дилън не спираше да си мисли това,вървейки по дългия коридор към кабинета по Отвари.Влезе в стаята и без да поглежда никой седна на последния чин и сложи глава на ръцете си.Въпреки че беше наполовина вещер и трябваше да е много въодушевен от часа,той сякаш не бе тук.
Учителката влезе и се представи.Виктория Арчибалд.Иглеждаше мила и очарователна жена,но може би още не бяхме разбрали каква може да бъде.Поне днешния час нямаше да бъде труден,тъй като още всички не можеха да си съберат мислите.
Когато учителката попита който каквото знае да каже нещо за някаква отвара,момчето се умълча и загледа разсеяно през прозореца.Времето бе много хубаво и слънчево.От това му се доспиваше още повече.Слушаше с половин ухо какво отговаряха учениците и какво добавяше госпожицата Вики.Часът свърши много бързо "Или може би така ми се струва?" и Дилън излезе тромаво без да знае къде и какво да прави.Затова завървя към стаята си.
-Часът много ми хареса,госпожице.-добави,като видя Виктория да върви малко пред него и тя се обърна.Дилън се усмихна,тя също му отговори с усмивка и отиде разсеяна нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната стая
» Класната стая
» "Класната стая"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Първи етаж :: Отвари-
Идете на: