Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
"Класната стая" EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
"Класната стая" EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
"Класната стая" EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
"Класната стая" EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
"Класната стая" EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
"Класната стая" EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
"Класната стая" EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
"Класната стая" EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
"Класната стая" EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Джейн Смит
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Елена Салватор
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Ана Блейк
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 
Алекс Колинс
"Класната стая" I_vote_lcap"Класната стая" I_voting_bar"Класната стая" I_vote_rcap 

 

 "Класната стая"

Go down 
+4
Рейчъл Найт
Ана Блейк
Мириам Доусън
Nicole McAdams
8 posters
АвторСъобщение
Nicole McAdams
Преподавател
Преподавател
Nicole McAdams


Брой мнения : 68
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
"Класната стая" Left_bar_bleue0/0"Класната стая" Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСря Май 25, 2011 12:27 pm

Класна стая бе твърде силно определение за мястото, където се провеждаха уроците по актьорско майсторство. Това по-скоро приличаше на голяма всекиндневна на луксозен апартамент. Истината бе, че професор МакАдамс искаше учениците й да се чувстват комфортно, за до може по-лесно да усвояват материала. Често може да видите учениците да си похапват или да пият нещо, което не кой да е, а самата учителка им бе дала.
По средата на класната стая имаше големи дивани и маса, където всички стояха по време на час. Отстрани на тази част имаше маси със столове, където учениците пишеха, когато се налагаше.

"Класната стая" 3381219g

Важно: Освен тук, уроци ще се провеждат и в театралната зала, която е на петия етаж. Не се притеснявайте, ще ви предупреждавам, когато предстоят такива уроци.
Върнете се в началото Go down
Nicole McAdams
Преподавател
Преподавател
Nicole McAdams


Брой мнения : 68
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
"Класната стая" Left_bar_bleue0/0"Класната стая" Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСъб Май 28, 2011 4:48 am

Никога досега не бях преподавала истински в Академията. До този миг, бях обучавана как да го правя, присъствах на уроци, но реално не съм водила часове в истинска обстановка. Когато се събудих, онова неприятно притеснение се появи като топка в стомаха ми. Изправих се бавно от леглото си, а след това се приведох в нормален вид. Моя час беше чак четвърти поред и имах време да отида до класната стая и да подготвя всичко, за да е така, както трябва.
Облякох се спретнато. Разбира се, не в облекло, типично за старовремските учителки, а дънки и семпла риза, заедно с черни токчета. Класната стая се намираше два етажа над моята спалня. Коридорите бяха празни, защото учениците бяха в час, но тук-там се мяркаше по някой друг учител, който имаше свободен час. До началото на моето занятие имаше малко по-малко от половин час.
В тъмната класна стая нямаше жива душа. Аз не исках хора от персонала да я поддържат, да я чистят и подреждат. Предпочитах сама да го правя, защото имах много свободно време, а пък и на мен това ми доставяше удоволствие. Предварително бях подредила всичко и бях напълнила малкия хладилник, скрит в един шкаф. Исках моите ученици да се чувствах добре, затова реших, че част от процеса ми на обучение ще бъде да им давам по нещо за пиене и нещо малко за хапване, колкото да се подсилят за часа.
Когато би звънеца за край на часа, топката притеснение отново се намести в стомаха ми. Само около три минути след това първите ми ученици влязоха в класната стая. Аз бях права до масите и приветствах всеки влязъл. Точно десет минути след края на часа, би звънеца за влизане в следващия. В стаята бяха влязли девет момичета. Явно първата ми година групата щеше да бъде изцяло представлявана от женския пол. Това, до една определена степен, беше облекчение за мен.
- Здравейте, момичета – поздравих, когато всичко вън и вътре утихна – Казвам се Никол МакАдамс, но не искам да ме наричате професор, госпожо и така нататък. Не съм много по-възрастна от вас, така че наричайте ме както желаете. В първия ви час, тоест сега, няма да учим нищо ново. Мисля, че всички знаят, че в първия учебен ден се прави всичко друго, но не и да се учи – засмях се, а момичетата последваха примера ми – Надявам се да се разбираме чудесно. Аз нямам много изисквания и единствено искам с вас да станем приятели и да се забавляваме. Все пак, актьорското майсторство не е наука, а идва отвътре. В първите няколко часа ще се занимаваме с малко теория, това е неизбежно, но после ще минем към практиката, което е вълнуващата част. Изискванията ми към вас, момичета, може да прочетете ето там – посочих една малка коркова дъска – Сега ще ви дам време. Ако имате някакви въпроси, винаги може да ме намерите в кабинета ми и да ги зададете спокойно.
След края на тази реч се усмихнах, защото видях, че момичетата приемат всичко доста добре и изглеждат въодушевени за бъдещите ни часове. Оставих възможност на ученичките ми да се представят с няколко думи – име, раса, нещо интересно за тях. Все пак, първата стъпка към сприятеляването е опознаването.
- О, забравих да ви кажа – сетих се изведнъж – Ако сте жадни, имам кафе, кока-кола, сокове и вода. Освен това ми се намират и дребни сладкиши. Не се притеснявайте да си поискате, ако желаете – момичетата ме изгледаха доста странно, но изглеждаха доволни – Да, аз не съм строга, ще се уверите в това. Мисля, че нямаме повече работа тук. Ако има нещо неясно, заповядайте в кабинета ми в съседство на тази стая. Не забравяйте, че имаме часове в петък и събота! Сега, ако желаете може да разгледате класната стая или да си починете. Ако пък искате, може да си говорим, аз нямам бърза работа – засмях се.
След като видях колко симпатични и чаровни са момичетата, веднага се успокоих и се почувствах в свои води. Направо нямах търпение за утрешния час.

ДОМАШНА: Знаете... Напишете ми РП тук (моля ви да е минимум 10 реда) как се представяте, какви са първите ви впечатления и мнения за часа по актьорско майсторство и учителката.
Върнете се в началото Go down
Мириам Доусън
Хибрид
Хибрид
Мириам Доусън


Брой мнения : 42
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
"Класната стая" Left_bar_bleue0/0"Класната стая" Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСъб Май 28, 2011 7:31 am

С нетърпение очаквах този час.. винаги съм искала да уча Актьорско майсторство.
Влязох в класната стая,а младата учителка влезе след мен.
Отидох до учителката и се представих :
- Здрасти. Аз съм Мириам.. - усмихнах се мило. Беше красива учителка.. е все пак беше на нашите години.
Изглеждаше ми много приятна и може би притеснена в началото.
- Ти.. как се реши да преподаваш? - по любопитствах. Може би й харесваше кой знае?
Щеше чудесно да се разбирам с нея тъй като няма да е строга.. обичам такива хора.
Взех две кафета и подадох едното на нея.. Отпих от своето и после реших да попитам още нещо :
- Много съм любопитна,но ти какво създание си?
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Ангел
Ангел
Ана Блейк


Брой мнения : 122
Join date : 24.05.2011
Age : 28
Местожителство : ThE HeLl xD

Информация на героя
Опит:
"Класната стая" Left_bar_bleue0/0"Класната стая" Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСъб Май 28, 2011 11:51 am

Отново в прохладната сграда, където сякаш някой беше направил магически климатици и се поддържаше една наистина страхотна температура. С бърза крачка момичето се отправи към 4-тия етаж, където още 8 момичета чакаха.След кратко време всички влязоха вътре.
Добре, можеше да признае, че е наистина хубаво. Дори Аня за кратко ахна, след което отново замълча, решавайки, че няма нужда този път да тормози Ана с фикс-идеите си. Беше светло и създаваше чувството на уют, както и на сигурно място, където може да си защитен от всичко и всеки, където можеш да споделиш всичко... е, все пак да не прекаляваме. Това приличаше на кабинет на психиатър, където обаче го нямаше стресиращото чувство, че от другата страна те гледат като под рентген. Ангела се настани удобно и се заслуша с интерес в думите на учителката. Самата тя беше млада, висока, със слънчева усмивка и изпълнена с живот. Беше доста мила и се държеше с тях като с приятели, но слава на Бога не като онези, които искаха да те манипулират. Това си беше чиста доза решителност за сприятеляване без задни мисли.
Като вълна всичкото щастие и спокойствие я заля и тя му се отдаде. Беше много приятно и в интерес на истината самата тя изпитваше всичко това, без помощта на другите.
Когато дойде време за представянето, ученичката вдигна ръка, което изненада дори нея. Въпреки това, без притеснение се изправи и усмихвайки се, започна да говори:
- Аз съм Ана Блейк, на 16 човешки години, но действителната ми възраст... е, ами конкурирам се с динозаврите. Аз съм ангел, от Падналите. Владея Пирокинеза и Емпатия.... - и дотук по принцип би свършила, но някой бе премахнал огромния червен бутон "СТОП!!!". - Обичам много неща, като музика, книги, плуване. Обожавам да летя на доста високо, както и да се впускам в екстремни и опасни неща. - най-сетне се осъзна, че бе разкрила доста, твърде доста информация, но... някак й стана приятно. Леко изчервена, тя отново седна...
Звънецът оповести с приятен звън настъпването на края на часа...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Рейчъл Найт
Вещер/Вещица
Вещер/Вещица
Рейчъл Найт


Брой мнения : 24
Join date : 24.05.2011

Информация на героя
Опит:
"Класната стая" Left_bar_bleue0/0"Класната стая" Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСъб Май 28, 2011 2:19 pm

Дойде ред за часа по актьорско майсторство.Надявах се този предмет да ми се отдава повече от другите.Отидох до стаята си и се облякох,след което тръгнах към стаята.В началото не успях да се ориентирам,но накрая попаднах на точното място.
Огледах стаята и влязох.Преподавателката беше доста хубава жена.Радвах се,че тя ще ни е преподавателка,а не някоя навъсена старица с очила,която може само да се кара и да не преподава добре.
След не повече от десет - двайсет минути стаята се напълни.Огледах останалата част от класа.Бяхме само момичета.Това ми се стори малко странно.Нямаше ли момчета,които да искат да учат този предмет?
Стоях на последния чин до прозореца.Преподавателката започна да говори,а аз погледах през прозореца.Толкова много исках да се върна в родния си град,но явно сега трябваше да прекарвам повече време тук и да уча заедно с хора на моята възраст.След малко дойде и моя ред да се представя.Аз бавно се изправих и всички момичета ме загледаха.Погледнах към преподавателката с леко плахо изражение,след което бавно започнах:
-Аз съм Рейчъл Найт,на 17 - 18 години съм,вещица от много стар магьоснически род.... - нямаше какво повече да кажа,затова седнах на стола си и отново погледнах през прозореца.
Преподавателката ми се струваше много печена,защото ни каза,че може да пием каквото си искаме и ни посочи едно малко хладилниче.
Усмихнах се,а след малко звънеца изби.Явно часовете тук ще са много по - хубави от колкото си мислех.
Върнете се в началото Go down
Уайли Смит

Уайли Смит


Брой мнения : 13
Join date : 27.05.2011
Age : 27

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСъб Май 28, 2011 4:42 pm

Влязох в първият си час за деня с малко плахо изражение. Не знаеп дали ще ми хареса, каква е преподавателката и дали ще се разбираме. Но след точно няколко секунди вече бях впечатлена от стаята, която се оказа доста уютна и се почувствах доста добре, когато установих, че тук са само момичета. Странно...по принцип не изпитвах подобни тевоги относно учебни часове. Настаних се на един стол и Никол, както тя бе казала да я наричаме, започна да говори. Изглеждаше симпатична и дори ни предложи нещо за пиене и ядене. След около 10 минути от часа и при мен нямаше дори помен от притеснение. Всъщност дори чаках с нетърпение да се започзнаем лично. Изглеждаше като доста симпатична личност и поне според мен, щяхме да намерим общ език. Било то в думи или в действия(все пак това е актьорско майсторство). За да съм съвсем честна, радвах се, че имаме такъв предмет. Това най-вероятно щеше да стане едно от любимите ми занимания. Обожавах да влизам в ролята на някой човечец и да се опитвам да разгадая мислите и чувствата му в дадена ситуация.
Съвсем скоро Никол ни каза, че можем да изберем какво да правим и аз отидох, за да си извадя кола от хладилника.
- Здравей. -заговори ме едно момиче и разговорът ми с преподавателката щеше да почака. Обърнах се към непознатата и се усмихнах.
- Здравей. Аз съм Уайли, приятно ми е.- и така се запознах с първата си съученичка. След около 30-тина минути часа свърши и аз се запътих към следващия...
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСъб Май 28, 2011 7:14 pm

След края на втория час по Бойни изкуства Уайли отиде да говори с преподавателя,а аз тръгнах към следващия час.Най-после дойде ред и на третия ми час.Имах Актьорско майсторство при професор Никол МакАдамс.
Влязох в стаята,а госпожицата ме посрещна много дружелюбно.Огледах професор МакАдамс от главата до петите ... тя изглеждаше зашеметяващо с дънките,семплата риза и черните си токчета.Определено харесвах стилът й на обличане.
Десет минути след края на втория час би звънецът за влизане в третия,а той беше така дългоочаквания от мен час.Часът започна.
- Здравейте, момичета – поздрави ни тя, когато всичко вън и вътре утихна.
– Казвам се Никол МакАдамс, но не искам да ме наричате професор, госпожо и така нататък. Не съм много по-възрастна от вас, така че наричайте ме както желаете. В първия ви час, тоест сега, няма да учим нищо ново. Мисля, че всички знаят, че в първия учебен ден се прави всичко друго, но не и да се учи – засмя се тя и ние с нея.
– Надявам се да се разбираме чудесно. Аз нямам много изисквания и единствено искам с вас да станем приятели и да се забавляваме. Все пак, актьорското майсторство не е наука, а идва отвътре. В първите няколко часа ще се занимаваме с малко теория, това е неизбежно, но после ще минем към практиката, което е вълнуващата част. Изискванията ми към вас, момичета, може да прочетете ето там – посочи към една малка коркова дъска,след което продължи:
– Сега ще ви дам време. Ако имате някакви въпроси, винаги може да ме намерите в кабинета ми и да ги зададете спокойно.
След края на тази реч се усмихна,а аз се замислих къде ли се е запиляла сестра ми и огледах стаята.Тогава я видях да говори с едно момиче и се успокоих,че всичко е наред.След това Никол ни даде възможност да се представим с няколко думи.
Всяка от нас започна да се представя,когато дойде моят ред станах и казах кратко и ясно:
Аз съм Джейн Смит,на 17 години съм от Лондон.Имам по-малка сестра,която много обичам.Докато другите се предсавяха аз се замислих каква готина госпожа ни се падна.И въобще какви печени учители ще имам.Направо не съм се и надявала да ми се паднат толкова готини преподаватели по предметите.Смятах,че всички ще са някакви сдържани.Радвах се,че грешах.Единственото,което щеше да ми е по-трудно е да се обръщам към тях на малко име,защото все пак родителите ми са ме възпитавали да уважавам по-възрастните от мен,не че учителите ми бяха много по-големи от мен,но все пак по-големи.Мислите ми бяха прекъснати от гласът на професор МакАдамс
- О, забравих да ви кажа – каза тя изведнъж – Ако сте жадни, имам кафе, кока-кола, сокове и вода. Освен това ми се намират и дребни сладкиши. Не се притеснявайте да си поискате, ако желаете.Да, аз не съм строга, ще се уверите в това. Мисля, че нямаме повече работа тук. Ако има нещо неясно, заповядайте в кабинета ми в съседство на тази стая. Не забравяйте, че имаме часове в петък и събота! Сега, ако желаете може да разгледате класната стая или да си починете. Ако пък искате, може да си говорим, аз нямам бърза работа – каза и се засмя.
Поговорихме си известно време с преподавателката аз споделих с нея и с всички останали разбира се,че винаги съм обичала театъра и актьорската професия,и че се надявам някои ден да я работя.И така унесени в сладки приказки не усетихме как отлетя времето.На излизане от часа се обърнах към госпожицата и казах:
-Нямам търпение да дойде следващия ни час!
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
"Класната стая" Left_bar_bleue0/0"Класната стая" Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyСъб Май 28, 2011 7:39 pm

Когато влязах в стаята, в която се провеждат часовете по актьорско майсторство, там вече имаше няколко ученички. Учителката стоеше отстрани и посрещаше с усмивка. Тя беше наисттина красива и не много по-голяма от нас. Всъщност тя беше единствения учител, който можех да различа на виншен вид, като изкючим Алиса Халиуел, която видях снощи в стаята на Джейн. Когато стигнах до учителката аз я поздравих.
Не след дълго часът започна. Тя се представи и помоли да нея наричаме госпожо или професор. Никол МакАдамс издлеждаше наистина стршно готина за учител. След като приключи с речта си тя ни позволи да разгледаме кабинета. Предложи на кафе кока-кола, сокове. Също така каза че има и сладкиши.
Тази учителка искаше да се чувстваме добре в нейните часове, а това правеше стахотно впечатление във всеки ученик. Ако продължаваше така не след дълго тази учителка щеше да ми е любима. С нетърпение очаквах следващият ми час по актьорско майсторство.
Върнете се в началото Go down
Елена Салватор
Вампир
Вампир
Елена Салватор


Брой мнения : 174
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
"Класната стая" Left_bar_bleue0/0"Класната стая" Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" EmptyВто Май 31, 2011 12:01 am

Имах Актьорско майсторство.Винаги съм искала да бъда актриса!Запътих се към стаята.След мен влязоха още няколко момичета.Признавам си..стаята си я биваше!Огледах я за миг.Видях,че има диван и бързо се наместих на него.След малко влезе учителката.Обясни ни всичко.Надявах се да не е от онези лелки,който постоянно ти се карат и те затрупват с домашни!Е оказа се печена!След това учителката каза да се сприятелим.Всички започнаха да казват имената си,годините си и расата си,а някой и за живота си.Всички се представиха освен мен.Бях се загледала в маникюра си,докато не забелязах,че всички погледи бяха паднали на мен.Вдигнах поглед и казах:
- Оуу..аз съм Елена на 17 съм,но всъщност съм много по - стара и съм вампир.
Лепнах на устните си една широка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Класната стая" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Класната стая"   "Класната стая" Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Класната стая"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната стая
» Класната стая
» Класната стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Четвърти етаж :: Актьорско майсторство-
Идете на: