Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Джейн Смит
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Елена Салватор
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Стаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_lcapСтаята на Джейн и Уайли Смит I_voting_barСтаята на Джейн и Уайли Смит I_vote_rcap 

 

 Стаята на Джейн и Уайли Смит

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyЧет Май 26, 2011 1:07 pm

Спалнята.

Стаята на Джейн и Уайли Смит MTI2MDgyNjQyOC5qcGd8aW1hZ2V8M3wxNTg0MHxpa0

Банята

Стаята на Джейн и Уайли Смит 840e7e314b8f5e18eac10ee07f46a8b8


Последната промяна е направена от Джейн Смит на Нед Май 29, 2011 10:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Май 27, 2011 1:50 pm

Алиса ме телепортира до стаята ми.Бяхме пред стаята ми и аз я попитах:
-Искаш ли да влезеш докато се оправям?-казах докато отключвах стаята си и отварях вратата.
-Не,благодаря.И аз ще отида да се приготвя.
-Добре.До скоро.-казах и се усмихнах мило.
Прегледах на бързо гардероба си и си избрах една къса рокля и токчета,но не много високи.
След като се изкъпах си облякох роклята и се гримирах.Пуснах си косата и я изуших,а тя се накъдри така сякаш съм я правила с маша.Сложих си токчетата и си сложих обеците.Не исках да изглеждам твърде официално.


Стаята на Джейн и Уайли Смит 8 <- роклята


Последната промяна е направена от Джейн Смит на Пет Май 27, 2011 4:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Май 27, 2011 2:46 pm

Прибрах се в полунощ толкова отегчена от това парти по случай началото на учубната година,че от това повече нямаше на къде.Преоблякох се,свалих си грима,изкъпах се и си легнах.Обаче нещо не ми се спеше и станах,облякох си синият анцунг и маратонките и излязох да взема малко чист въздух.Хванах си косата на конска опашка.Телефонът ми за пореден път звънна.На дисплея този път пишеше:"Непознат".Реших да вдигна.Седнах на леглото и отговорих :
-Ало?-казах с лека нотка на страх в гласът ми.
-Джейннн .. -каза гласът от другата страна..
-Кои по дяволите си ти?И какво искаш от мен?-казах гневно.
-Джейн .. аз съм Грег ..приятел съм на Майкъл и трябва да поговорим за него .. -каза мъжкия глас.
-Не искам да знам нищо нито за теб,нито да се връщам към миналото си с Майкъл .. след катастрофата ми беше трудно .. много ми беше трудно да затворя тази страница от живота си,затоваа ме оставете най-после да започна на чисто .. и не ми се обаждайте повече!-казах гневно и затворих телефона.
Легнах на леглото и се загледах в тавана,докато осмислях случилото се току що.Защо по дяволите му трябваше ня някои да ми говори за Майкъл и да ме тормози?Какво целяха да се върна в миналото и да затъна отново в пумията от която така трудно излезнах и дори ако не беше Майкъл .. не знам дали някога щях да успея да се измъкна.
Станах и захвърлих телефона си на нощното шкафче и излязох.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Май 27, 2011 3:58 pm

Докато вървяхме към стаята ми си говорехме общи неща.Най-после стигнахме до стаята ми.Отворих вратата и казах :
-Заповядай,настанявай се.-казах и махнах с ръка към леглого.Стейси седна на леглото,а аз зададох следващия си въпрос:
-Да ти предложа нещо за пиене?
-Не,благодаря-отвърна тя.
Седнах до нея и реших най-после да и разкажа миналото си.
-Имах щастливо детство,но когато навърших 16 родителите ми се разделиха .. след тяхната раздяла аз се затворих в себе си и трудно допусках нови хора около мен.Не след дълго попаднах в лоша компания .. "приятелите" ми пиеха до припадък,друсаха се .. разбира се това не го правех,но се държах така все едно съм една от тях дори бях на косъм да имам и досие в полицията,защото някакво момиче ми беше свило гривната.След което на един купон на които не отидох понеже не се чувствах добре открили въпросното момичето мъртво и на местопрестръплението моята гривана тогава се появи .. Майкъл и ме спаси като каза,че въпросната нощ съм била с него.Аз в действителност бях у дома,защото не се чувствах добре но понеже си бях в стаята сама никои не можеше да го потвърди,но Майкъл ми повярва .. година по-късно аз бях влюбена в него и той в мен и когато вече бях на 17започнахме връзка .. напуснах дома,защото не можех повече да остана на това място,което ми носеше само болезнени спомени.Преместих се да живея при Майкъл.
Баща ми вярваше на евтините лъжи които му казваха за мен,затова напуснах дома и заживях с Майкъл.Един ден решихме да отидем някъде на разходка,но докато шофираше си говорехме и ... за един кратък миг всичко се преобърна катастрофирахме и .. аз не помня как съм се измъкнала от колата .. но когато се свестих бях на тревата и точно когато се затичах към нея,за да видя дали Майкъл не е още вътре тя избухна в пламъци .. друго не помня от този ден .. събудих се после в болницата и от полицая,който ме разпитваше относно инцидента разбрах,че Майкъл е загинал,но тялото му така и не било открито.Затова постъпих в Академията,за да избягам от миналото и да започна на чисто.-разказах и всичко и като го казах ми олекна,защото до сега с никого не бях споделяла това което казах на нея,но някак си тя беше достатъчно непозната,но и достатъчно близка същевременно,за да и се доверя.
-Е,разкажи ми сега твоята история.А междудругото какво си ти?-попитах след което тя започна да разказва своята история ..
Върнете се в началото Go down
Алиса Халиуел
Преподавател
Преподавател
Алиса Халиуел


Брой мнения : 93
Join date : 24.05.2011

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Май 27, 2011 6:05 pm

Доста се притеснявах за Джейн,особено след като ми сподели за тези обаждания.Притеснявах се да не й се случи нещо,но не можех да й помогна,тъй като не искаше да ми сподели.Е какво толкова,просто щях да проверя дали е наред...
След като се изпарих от трапезарията,се появих в стаята на Джейн.Знаех,че е там...Не можех да обясня как...просто знаех.Всички ангели имат способността да усещат поверениците си.Аз не бях точно ангел,но можех да усещам хората понякога,стига да го поискам силно.Не винаги се получаваше,но сега определено подейства.
Появих се в сини светленки и първото нещо което видях беше Джейн,права до прозореца.Успокоих се,беше добре.
-О Господи!-чух момичешки глас зад мен.
Обърнах се моментално и видях друго момиче с тъмни коси,седнало на леглото....
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Май 27, 2011 6:39 pm

Тъкмо Стейси щеше да разкаже нейната история,когато изведнъж в стаята се появи Алиса.
-Здравей .. Алиса .. - казах неуврено.След това продължих :-Ъ-ъ-ъ .. това е Стейси .. Стейси това е госпожица Халиуел .. - Алиса ме погледна с поглед казващ "Нали ти казах как да ме наричаш?" .. - Съжалявам .. исках да кажа,че това е Алиса.А ти как го направи?Не спираш да ме изумяваш.Шестото ми чувство ми подсказа,че или съм направила нещо или ме е помислила за пияна след като избягах така от бала на училището и се е разтревожила да не припадна някъде.Понеже настъпи неловка тишина реших да я наруша.
-Е,Алиса какво съм направила?-Чудесно още преди първия учебен ден успя да провиниш,Джейн.Браво на теб!
Върнете се в началото Go down
Алиса Халиуел
Преподавател
Преподавател
Алиса Халиуел


Брой мнения : 93
Join date : 24.05.2011

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Май 27, 2011 7:08 pm

Изненадах се като видях другото момиче.Първо си помислих,че е нежелан гост или...и аз не знам какво си помислих.После обаче се сетих,че я видях на купона,нямаше как да забравя прекрасната й червена рокля.
-Не,не се притеснявай..-започнах леко притеснена от самата себе си.
Спомнях си това чувство,когато учителите идваха при нас,учениците, и ни досаждаха с техните глупави разговори.
-Просто ми се стори,че има нещо нередно...Изглеждаше нервна,уплашена...Исках да проверя дали всичко е наред.-застанах до стената и се обърнах към двете момичета.-Е,аз няма да ви преча...-погледнах към Джейн.-Ако има нещо,което трябва да знам...-натъртих думата "нещо"-Искам да го знам...-довърших и закрачих към вратата.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Стаята на Джейн и Уайли Смит Left_bar_bleue0/0Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПет Май 27, 2011 8:22 pm

Понеже беше станало късно, аз и Джейн отидохме в стаята. Тя реши че може да ми се довери и ми разказа историятай. Беше наистина страшно. През цялото време докато слушах разказа и бях вцепенена от ужас. В ума си се питах с какво по дяволите това момиче беше заслужило всичко това ?
Тя тъкмо приключи с историята си и ме попита за моята, когато в стаята изведнъж се появи момиче, което не беше мног по-голямо от нас. Когато Джейн ми я представи веднага разпознах името й. Алиса Халиуел щеше да е преподавателят ми по Уайтуайдърология. Тя изглежда беше притеснена за Джейн и затова беше дошла да провери как е тя. Определено не очакваше да ме завари там.
След като видя че всичко е наред, тя излезе от стаята. Честността на Джейн ме беше поразила затова реших и аз да съм честна с нея.
- Всъщност съм ангел, но го разбрах съвсем наскоро. От съвсем малка съм израстнала в обикновено семейство. Майка ми и баща имаха собствена фирма и винаги съм била тяхното малко момиченце. Получавах всичко, което пожелая и никога не са ми отказвали. Имах и брат, който обичах повече от всеки друг човек на тази земя. Той беше човека, но когото можех да споделя всичко. Нямахме тайни един от друг, но един ден докато се прибираше от училище някакъв пиян шофьор минал на червено и се забил във шофьорската врата на брат ми. Той беше тежко наранен и издъхна в болницата. Това беше наистина тежко за мен, отне ми месеци докато се свестя. Не след дълго започнаха да ми се случват странни неща. Докато се оглеждах в огледалото например си мечтаех да приличам на някой и като погледнех виждах този човек в огледалото. Това наистина ме стряскаше, започвах да си мисля че съм луда. Един ден се запознах с едно момче, което знаеше всичко за мен той ми разка коя съм всъщност, обясни ми всичко което се случва с мен и ми спомена за това място. Аз естествено не му повярвах. И така мина още известно време, една Неделя майка ми ми се обади да и занеса едни документи във фирмата. Докато ги търсех намерих документи за осиновяването ми и всичко започна да се навързва. Пказа се че съм осиновена и всъщност не познавам родителите си, а може би и че момчето е било право. Затова си събрах багажа и се изнесох. Ето как се озвах тук.
Тя излуша историята ми и след това си говорихме до рано сутринта. Когато се сабудихме осъзнахме, че има около десет минути преди първият ни час да започне.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Май 29, 2011 8:11 am

След часа по чужд език бях толкова уморена и същевременно толкова радостна,че най-после часовете са приключили и аз ще успея да си почина малко,че единственото място за което се сетих беше стаята ми.Със сестра ми отидохме в моята стая,защото и тя не изглеждаше да е заредена със сили,а беше доста трудно за един върколак да се умори.Малко след като влязохме аз се обърнах към сестра ми:
- Искам да останеш тук .. имам предвид да живееш тук в моята .. т.е. нашата стая.Не искам да се разделяме .. отново.Обещавам да не контролирам излизанията ти,но искам да ми споделяш когато имаш някакъв проблем .. не искам да ме възприемаш като ... по-голяма сестра,която ще контролира всяко твое действие .. искам да сме повече от сестри .. да сме приятелки .. както преди .. -замълчах,защото знаех,че Уайли сама се сеща за кой период от живота ни говоря .. И така докато обяснявах това на сестра си си прибрах учебниците в шкафа и отново се обърнах към нея:
-Първите два шкафа са с мойте вещи третия е общ,а последните два са с твойте неща.Същото важи и за шкафовете под тоалетката .. от ляво са за теб,а от дясно за мен по средата отново е общ.Всичко останало е общо и не се тревожи нямам намерение да ти ровя из нещата.-след като приключих с лекцията си се обърнах и видях,че сестра ми гледа доста стреснато,затова продължих:
-Иии също така няма да се карам ако оставяш разхвърляно все пак си малката ми сестричка -казах с лека ирония,за да я накарам да се отпусне,а тя ме замери с възглавница .. последва бой с възглавници,които беше прекратен веднага,когато на вратата се почука.
-Чакаме ли някого?-попита сестра ми.
-Да ъ .. нали видя,че се опитах да настигна едно момиче след часа по италиански .. тя ми е приятелка и искам да ви запозная,затова я извиках.-обясних на сестра си докато отивах да отворя,а тя само се усмихна мило.
-Здравей,Сиси!Радвам се,че дойде!Заповядай,влизай!Чувствай се като в твоята стая - казах и се засмях докато Стейси влизаше и продължих .. - Еее,тя е отчасти и твоя .. -сестра ми недоумяваше какво се случва,затова докато Сиси се настаняваше и обясних.
-Имаше купон по случай началото на учебната година и на този купон аз и Стейси се запознахме,след което дойдохме тук,защото беше станало доста късно и след като говорихме цяла нощ на разсъмване заспахме и едва не закъсняхме за часа при директорката.- сестра ми се усмихна и Стеси заговори ..
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Стаята на Джейн и Уайли Смит Left_bar_bleue0/0Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Май 29, 2011 8:36 am

Бях получила смс от Джейн да мина през стаята й, затова отидох до моята, за да се преоблека и се отправих натам. Не след дълго вече бях пред стаята на Джейн и почуках на вратата. Джейн ми отвори и ме покани да вляза като ми каза да се чувставам като у дома си.
Вътре имаше още едно момиче, което не бях виждала до сега. Джейн разказа на момичето за първата ни среща и то се обърна и ми се усмихна, а аз казах:
- Здравей аз съм Стейси.- усмихнах и се мило.- Та такам какво ще правим днес?
Попитах аз двете момичета, които ми се усмихваха на среща. След това отново заговорих;
- Хайде да купонясваме по женски какво ще кажете?
Те двете се разсмяха на желанието ми за купон и аз се присъединих към тях. Беше хубаво да познаваш поне някой в цялата тази огромна академия. Поне не се чувстваш напълно самотен.
Върнете се в началото Go down
Уайли Смит

Уайли Смит


Брой мнения : 13
Join date : 27.05.2011
Age : 27

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Май 29, 2011 10:02 am

След часовете с Джейн отидохме в стаята и, която в последствие се оказа наша стая. Влязохме вътре и тя ми обясни защо не иска да се разделяме и как ще бъде разделението за шкафовете. В началото гледах малко стреснато...Не малко, а доста, защото не очаквах да сме в една стая, но пък след това мисълта започна да ме радва. А последните и думи бяха посрещнати с крива усмивка от моя страна и замеряне с възглавницата.
- Аз съм малката ти сестричка? Ще видиш ти колко съм малка...- предстоеше бой с възглавници, но точно преди и тя да ме замери с нейната калъвка, на вратата се почука. Обърнах се по посока на шума, оставяйки на мира частта от спалния комплект, който бе в ръцете ми.
- Чакаме ли някого?- обърнах се към сестра си.
-Да ъ .. нали видя,че се опитах да настигна едно момиче след часа по италиански .. тя ми е приятелка и искам да ви запозная, затова я извиках.-обясни ми Джейн. Кимнах и изчаках да отвори вратата. Там стоеше момиче с тъмна коса и светли очи. Не беше вампир, нито върколак. Може би...ангел? Усмихнах и се и с приближих към нея. Тя се представи веднага.
- ЗДравей Стейси. Аз съм Уайли...По-малката сестричка на Джейн.-разсмях се на последните си думи.
- А идеята за купона е супер. Аз съм навита.- вдигнах леко рамене. Бях уморена...Но никога за купон.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Май 29, 2011 10:14 am

-Такам след като се запознахте може ли да преминем към частта със забавляването по женски?-казах и се усмихнах широко,след което продължих .. -Е къде предлагате да отидем .. аз казвам закритият басейн ,а вие къде предлагате ако ще е басейна трябва да си вземем бързобанските и да изчезваме.- двете ме изгледаха така сякаш им предложих да изкачим планина,което не беше лошо като идея,но не смятах да им го предложа,защото този път боя с възглавници щеше да е по лош от този преди малко ... след това телефона ми звънна и аз отидох до нощното шкафче да го взема,а те се заговориха.Вдигнах телефона и на него отново пишеш "Непознат" без нищо повече.Отговорих на повикването докато сестра ми и Сиси се смееха и закачаха.
-Ало?-казах плахо и същевременно тихо,за да не притесня двете момичета.
-Джейн .. помогни ми -каза мъжки глас.
-Как .. кои си ти?И какво искаш?-запазих самообладание и снижих още повече тона на гласът си все пак Стейси и Уайли нямаха вина,че мен ме тормозят по телефона.
-Знаеш кои съм .. -каза гласът отсреща,а аз изплашена затворих телефона и се върнах при момичетата.
-Е какво решихте?Къде отиваме?-попитах и се усмихнах широко докато изключвах звука на телефона си.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Стаята на Джейн и Уайли Смит Left_bar_bleue0/0Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Май 29, 2011 10:22 am

- Аз нямам никакви претенции, а пък и закритият басейн звучи доста добре. - усмихнах се аз на двете сестри.
Обичах да плувам вадата ми беше като втори дом. А пък и щеше да е забавно три момичета на едно място. Щеше да има вода, клюки и много забавление. Опредделено това ми беше нужно, за да ми стане по-весело, а ако успеем да се разлигавим то тогава щеше да е нещо страшно.
- Аз обаче ще отида до оята стая, за да си взема банския, а вие ако искате ме чакайте направо при басейна.
Те двете ми се усмихнаха и кимнаха, а аз се отправих към моята стая, за да си взема всичко, което ми е нужно.
Върнете се в началото Go down
Уайли Смит

Уайли Смит


Брой мнения : 13
Join date : 27.05.2011
Age : 27

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Май 29, 2011 10:49 am

- Добре, Стейси. Ще се видим след малко.- помахах и и се обърнах към Джейн. Все пак бях "вълк", не можех да се правя на глуха. И тя много добре знаеше, че за да не я чувам трябва да отиде поне през няколко стаи. Срещнах погледа и и изражението ми стана сериозно.
- Какво става? Кой беше това?- тя не звучеше така сякаш го познава. Но не исках да звучи като разпит, затова се опитах да бъда шеговита. Отидох до куфара си и започнах да ровя за бански. Имах няколко вида, но повечето бяха прекалено изрязани. Накрая намерих един, който по чудо не бе на две половинки. Червен, отстрани артистично изрязан с виещи се пламъци.
- Да нямаш таен обожател?- засмях се леко, като се обърнах към сестра си. Мисля, че тя все още се чудеше как да ми отговори, затова щях да и дам малко време.
- Ще се преоблека. А ти можеш да ми разкажеш по пътя.- намигнах и и след около пет минути вече бях с бански и рокля, готова да плувам.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyНед Май 29, 2011 11:07 am

Когато останахме сами Уайли започна да ме разпитва за естеството на разговора ми .. Леле ужас забравих,че вече и тя знае за способностите си,и че е чула всичко въпреки,че снижих тона на гласът си до минимум.Докато тършуваше из куфара си за бански и всички необходими принадлежности за басейна зададе следващия си въпрос:
- Да нямаш таен обожател?- засмя се леко, като се обърна към мен.Аз все още се чудех какво да измисля,за да не и казвам истината и да не я притеснявам.Обаче имах малък проблем не можех да лъжа ... или поне не така убедително както ми се иска.Уайли ме осведоми,че отива да се преоблича и очевидно ми остави малко време,за да обмисля отговора си.Докато мислех какво да и кажа и аз си намерих бански от две части черен и бели цветченца по него,облякох го и върху него сложих къси панталонки и не много изрязан потник.Взех от хладилника няколко сандвича,сокове и вода,защото знаех колко изтощава водата,а ние и трите и без друго бяхме уморени така,че щяха да ни дойдат доста добре.Вече бях стегнала чантата и сестра ми дойде готова за забавление и тръгнахме към басейна.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит EmptyПон Май 30, 2011 4:14 pm

След купона при басейна Уайли,Стейси и аз дойдохме в моята стая.Още с влизането Уайли влезе в банята,след като се изкъпа тя излезе и след нея влезе Сис,а последна аз се къпах и докато съм се къпела сестра ми и Сис бяха започнали да пият.След това и аз се присъединих.
След като изпихме текилата и изядохме лимоните трите бяхме мъртво пияни.Пуснахме си телевизора и легнахме на леглото.Аз бях отляво,Сис по средата,а Уайли от дясно.По-късно се събудих и спрях телевизора.
На другата сутрин станах докато двете спяха и направих закуска.Аз пих само един сок и излязох като писах бележка,че отивам да се разходя и ще се видим по-късно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейн и Уайли Смит   Стаята на Джейн и Уайли Смит Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джейн и Уайли Смит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ефи
» Стаята на Дилън
» Стаята на Стейси Стюарт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Трети етаж :: Спалните на момичетата-
Идете на: