Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
Класната стая EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Класната стая EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Класната стая EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Класната стая EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Класната стая EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Класната стая EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Джейн Смит
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Елена Салватор
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ана Блейк
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 

 

 Класната стая

Go down 
+5
Рейчъл Найт
Мириам Доусън
Аня Шеверненко
Ана Блейк
Елизабет Грейс
9 posters
АвторСъобщение
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 23, 2011 4:55 pm

... където се провеждат часовете по италиански.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 5:11 am

Беше събота. Събота,събота, събота. Събудих се, облякох се подобаващо за часа и отидох в класната стая. Написах на дъската необходимата информация за часа и наредих учебниците върху бюрото ми. Седнах на стола и изчаках звънеца да бие. Погледнах часовника си. Имаше пет минути.
Тик-так-тик-так.. Времето минаваше страшно бързо. След секунди се чу звънеца и няколко учениците влязоха в класната стая и заеха местата си. Извадиха учебниците и седнаха послушно.
- Като първи урок по италиански, предпочитам да се опознаем набързо, след което ще преминем към учене..
Те кимнаха бавно и започнаха да си изреждат имената едно след друго.
- Аз съм Елизабет Грейс.. - усмихнах им се мило - А сега, нека преминем към ученето..като за първи ден, днес ще преведем поздравите на италиански език.. Чао,Здравей, Довиждане и т.н.
Станах от мястото си и отидох до дъската. Отворих маркера и с невероятния си почерк изписах на дъската:
Ciao - здравей [чао]
Ciao - чао [чао]
Arrivederci - довиждане [ариведерчи]
Buongiorno - добър ден [бонджорно]
Buona notte - лека нощ [буона ноте]
И още няколко примера.
- Запишете това, ще ви трябва в следващите уроци. - усмихнах се и изчаках всички да запишат. - А сега.. ще ви покажа как да се представите на италиански..
Записах на дъската :
Mi chiamo Elizabet. - Казвам се Елизабет. [ Ми киамо Елизабет]
Come ti chiami? - Как се казваш? [Коме ти киами]
Quanti anni hai? - На колко си години? [Куанти анни ай]

И още няколко..След което последва да им обясня как да превръщат думите от единствено число в множествено число.
...
- Разбрахте ли? - засмях се.
Те кимнаха усмихнати и си записаха.
След като всеки от класа се изреди да се представи с две-три изречения и да превърнат няколко думи в множествено число, с малко помощ от мен.. звънеца за излизане би.
- Домашното е на дъската. - усмихнах се. - Ако някой има въпроси към урока, или към предмета, може да ме намери в кабинета ми. Съседната стая!
Кимнах.
- Свободни сте.
Казах и прибрах учебниците.


П.С. За да разбера че сте присъствали и за да нямате отсъствия, напишете един пост как минава часа и малки подробности. (:
Присъствието в часа е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! И понеже предмета е задължителен за всички, ще си запиша всички потребители ученици от форума и ще напиша кои отсъстват и кои присъстват. Съответно за да разбера че сте тук както горе казах пишете 1 пост минимум 10 реда!!!
5 отсъствия - поправка ((:
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Ангел
Ангел
Ана Блейк


Брой мнения : 122
Join date : 24.05.2011
Age : 28
Местожителство : ThE HeLl xD

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 12:20 pm

Следваше... Италиански език. В първия момент Ана буквално се панира и си каза "Обречена съм!". Интересното беше, че това което си го помисли и го каза на глас, беше на италиански, без никакъв акцент?! Вярно, знаеше всички езици, включително на животните и растенията. Успокоение, което успя да изтласка тежестта от краката й, я обви приятно. Пристъпвайки по коридорите, забеляза, че доста души са тръгнали към кабинета. Видя върколаци, вампири, зооморфи и всякакви други. Интересното беше, че това беше някак си обикновен час" - напълно човешки. Чувстваше в свои води от толкова познато нещо...
Колко се лъжеше. Щом влезе в стаята, учителката ги поздрави, на две-три се представи и започна да изнася урока. Добре, че си беше взела тетрадка и химикал, където записваше мисли, стихове и всякакви подобни глупости. Беше интересно. След като си записа някой неща, дойде ред да се представят.
- Il mio nome è Anna Blake, ho 16 anni e io sono un angelo. - каза накратко и седна.
След като се изредиха и други, от които личеше, че са учели, а и даже владеят езика доста добре.
Дойде ред за преобразуването на думи. Щом дойде и реда на ученичката, тя започна да говори, но нарочно правеше грешки. Нека да си признаем... това не беше любимият й език, пък й беше скучно. Все пак не прекаляваше - грешеше колкото да бъде забавно. Личеше си, че учителката проявява търпение и е оперирана от чувство за хумор. Все пак накрая си даде вид, че "разбира" и започна да говори правилно. Това доста приповдигна настроението й...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 12:30 pm

Чужд език. Е, в това нямаше нищо лошо. Аня беше от предизвикателните хора, винаги готова да научи нещо, също като брат си, Майкъл. Ох, колко й се искаше сега да беше с нея тук. Това щеше да направи живота в академията като истински рай, но уви, това нямаше как да се сбъдне.
Препускайки по третия етаж, Аня оглеждаше всички стаи, търсейки кабинета по чужд език.
-Намерих го!-радостно каза момичето и влезе в кабинета. Там вече седеше Ана Блейк. Шеверненко се усмихна и седна до момичето.
Часът започна. Преподавателката имаше приятен вид. Аня бепе сигурна, че предмета ще й хареса.
-Mi chiamo Ania Shevernenko, ho anni 16 e i sono um hibride.-каза Шеверненко леко измъчено, но Ана Блейк и помогна малко, за което беше признателна. Момичетата щяха да се разберът и даже да си помагат.
След като часът свърши, Аня и Ана излязаха от кабинета и се запътиха на някъде..
Върнете се в началото Go down
Мириам Доусън
Хибрид
Хибрид
Мириам Доусън


Брой мнения : 42
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 12:54 pm

След часа при Никол се запътих за чеса по чужд език. Обожавах чуждите езици,особено този.
Влязох и седнах на чинът си спокойно докато госпожата дойде. Представи се,а след това започна да записва изрази на дъската,госпожата беше сладка,хубаво е че попаднах на такива готини учители.
Записах изразите,бяха доста лесни като за начало. Изправих се бавно,бях доста притеснена,но все пак проговорих :
- Il mio nome è Miriam, 16 anni che sono. E io sono un ibrido .. La metà angelo, metà vampiro. - усмихнах се леко и седнах на мястото си.
След като часът свърши бързо се запътих на някъде.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Найт
Вещер/Вещица
Вещер/Вещица
Рейчъл Найт


Брой мнения : 24
Join date : 24.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 1:18 pm

Италиански език.Мразех езиците,защото винаги се обърквах и много хора ще ми се смеят,когато се изложа.Влязох в стаята и седнах на мястото си,като се огледах.Не познавах много деца.Всъщност не познавах никого.Преподавателката седеше на бюрото си.Искаше ми се да избягам.За преподавателката бях чувала,че е много взискателна.Ако е наистина така,явно по този предмет ще имам само двойки.След малко часа започна.
В началото си помислих,че ще ми се размине да се представям,но после дойде и моя ред.Изправих се.
-Здравейте,за първа година уча езика и ми е много труден...аз се казвам Рейчъл Найт на 18 години съм и съм вампир... - огледах всички,след това си седнах.Щях да потъна в земята.Всички се представяха на езика,само аз се представих като по другите предмети,но след малко започнах да забравям за това,което бях направила.
После трябваше да преобразуваме няколко думи в множествено число,като аз не се справих много добре,но все пак бях предупредила,че не мога да говоря езика.Огледах се,а после звънеца изби.Зарадавх се и първа излязох от стаята,защото имах чувството,че учителката ще ме накаже за нещо,не знаех защо,но тя ми се струваше доста строга.Надявах се да не е така,но все пак.
Върнете се в началото Go down
Фрей Ландън

Фрей Ландън


Брой мнения : 33
Join date : 23.05.2011
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 6:55 pm

И ето го и третият час. Времето върви толкова неусетно, а си мислеше, че ще е скука.
Ами нормално, тука беше училище. Как нямаше да е скука? Беше скука плюс това времето летеше ужасно бързо. Да не повярваш.
Фрей се усети, че има такъв час, чак когато е стигнала до трапезарията. Беше гладна, при това много, и тъкмо да влезе, тази ужасна мисъл й се появи в главата. Щеше да закъснее, а тя не обичаше това. Тръгна на бегом към третия етаж, мина всички вити стълби, които сякаш нямаха край, и ето я пред стаята.
Спря леко задъхана, пое си въздух. Веднъж, после още два пъти. Още един път, още веднъж. Добре, че никой не минаваше сега покрай нея и нея видя. Не искаше да показва слабости, които всъщност не съществуваха, но както и да е...
Всички бяха насядали и точно, когато Фрей влезе, звънецът оповести началото на часа. Преподавателката обясни нещо, щели да са се представяли на италиански. Ужас! Поне да учеха латински. Това беше много по-хубав език от италианския. Честно казано, Ландън малко го ненавиждаше. Но нейно мнение беше това, не на някого друг, и никой не можеше да я накара да мисли в противното.
Надраска набързо думите в тетрадката си. След това всеки започна да се представя, но... на италиански. Когато дойде редът на Ландън, тя стана и набързо каза, хвърляйки поглед в тетрадката си, за да види какво беше написала, та що годе да успее да каже нещо:
- Mi chiamo Fray Landon. Si suppone che sono un angelo e ho diciassette anni.
След това обратно седна на мястото си. След това се представиха и останалите, които не бяха.
Звънецът иззвъня....

Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 8:12 pm

Ето че дойде и време за часа мми по чужд език. Знаех че ще изучаваме италиански език и се вълнувах, защото обичах езиците. Когато стигнах до стаята влязох и седнах на едно свободно място. Малко след това започна и самият урок. Учителката искаше да се представин на бързо и когато дойде моят ред аз казах на бързо:
- Аз съм Стейси на 17 години и съм ангел.
След като всички вече бяхме казали имената си учителката каза, че ще започнем първия си урок като научим как да се представяме и научим как да произнасяме поздравите. ТЯ записа всичко на дъската, а аз внимателно и с четлив подчерк записах всичко в тетрадката си. Малко след това тя ни обясни за единственото и множествено число в италианския език, но аз не го разбрах особенно.
Часът течеше и госпожа Грейс реши да ни накара да се представим още веднъж, но този път на италиански. КОгато дойде моят ред казах :
- Mi chiamo Stacy Stewart, ho 17 anni e io sono un angelo. - казах аз без особено затруднение и отново седнах ня мястото си.
Всички успяха да се предствят и почти веднага след това часът приключи. Аз се отправих към изхода с надеждата да успея да си почина за малко.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 8:57 pm

Най-после дойде време за последния час по чужд език.Влязох в стаята заедно със сестра си и седнахме на един чин извадихме си учебниците и се заслушахме в обясненията на госпожата.Госпожица Грейс се представи и ни обясни,че ще се запознаем с някои основни фрази като чао,здравей, довиждане и т.н.Обърнах се към сестра ми и казах:
-Виждаш ли момичето седнало ей там .. това е Стейси и ми е приятелка по-късно ще ви запозная.-казах тихо и дойде моя ред да се представя станах и казах на кратка:
-Моето име е Джейн Смит,аз съм на 17 и съм върколак.

След като всички вече бяхме казали имената си учителката каза, че ще започнем първия си урок като научим как да се представяме и научим как да произнасяме поздравите.Учителката записа всичко на дъската, а аз внимателно преписах старателно с красив подчерк в новата си тетрадка.Госпожица Грейс обясни единственото и множественото число докато ги обясняваше слушах много внимателно,но не ги разбрах.Надявах се Уайли или Стейси да са ги разбрали и да ми ги обят по-късно.След като приключихме с това госпожица Грейс ни накара отново да се представим,но този път на италиански.Толкова се стреснах и така се напрегнах,че въобще не знам как изкарах и един звук от устата си,но го направих и казах:
-Mi chiamo Jane Smith, ho 17 anni e io sono un mannaro.
След като всички се представихме госпожицата ни даде домашна и ни пусна.Бях толкова стресната от последните пет минути,че ми идеше да избягам от стаята и да не се върна тук,но все пак аз не бях такава обичах предизвикателствата и щях да се справя с италианския.Прибрах си учебниците и видях Стейси.Извиках след нея,но тя не ме чу.Обърнах се към сестра си и казах :
- Хайде отиваме в моята стая и ще те запозная с момичето,което ти показах.- след като казах това написах съобщение на Стейси и й го пратих.


Последната промяна е направена от Джейн Смит на Нед Май 29, 2011 8:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Уайли Смит

Уайли Смит


Брой мнения : 13
Join date : 27.05.2011
Age : 27

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 10:08 pm

Последният час...Вече се чувствах уморена. А това си е направо постижение за един върколак. Влязохме и аз седнах до Джейн, ставаше ми навик. Извадих си тетрадаката и като за начало започнах да си драскам най-различни рисунки, но госпожата преподаваше важен материал и аз не исках да го изпускам. "Чуждите езици и математиката са като верига...Скъсаш ли я, пропуснеш ли урок, трудно се оправя."- цитат на майка ми...ни. майка ни. Постоянно ми го повтаряше. Усмихнах се леко, спомняйки си за нея. За миг се отнесох, но съвсем скоро се съсредоточих върху урока. Записвах всичко и накрая дойде моят ред за представяне.
- Mi chiamo Whyly.Ъм...На 16 и съм върколак.- усмихнах се виновно. Не запомних какво точно казаха другите за годините и реших да не рискувам. Седнах обратно на мястото си, чакайки всички да се преставят и звънецът скоро да бие. И така и стана. Веднага след като и последното момиче каза името си, се чу специфичният звук на училищен звънец, макар и тук да бе маааалко по-различен. Изправих се, въздъхвайки.
- Сега накъде? Часовете свършиха...- обърнах се към Джейн, която се опита да привлече вниманието на друго момиче. Но тя изглежда не я чу.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyВто Май 31, 2011 11:53 am

Вече беше вторник?! Сякаш преди час беше събота, но не, сега отново трябваше да преподавам. Всъщност не беше толкова отегчително, колкото си мислех че ще е. Мислех си че всички ще крещят в часовете, ще трябва да пия хапчета за гърло, защото ще съм прегракнала от прекалено много викане за укротяване, но не. Всички ученици бяха толкова послушни, че направо се чудя дали не са омагьосани.
Бях подготвила няколко упражнения за обръщане в множествено число, за преговор от предишния път, а днес щяхме да вземем азбуката (да, бебешко е, но все пак трябва да знаят как се пише на италиански,нали?)..
Облякох се подходящо за часа, сложих си токовете и пуснах косата си, като след душа който си взех, я накъдрих.
Отидох на третия етаж и влязох в стаята когато би вторият звънец. Учениците както винаги бяха по местата си и някои от тях си говореха, а други седяха послушно на чиновете.
- Здравейте.. - усмихнах им се.
Огледах ги поотделно. Мда, поменех им имената.. вече..
- Надявам се не сте забравили как се обръща в множествено число, защото днес за начало ще ви дам едно упражнение, а после ще преминем към урока.. - казах.
Отворих тефтера си и записах на дъската няколко примера.
- Фрей, излез и напиши как ще се преобразува първото.. - усмихнах се и и подадох маркера.
Момичето излезе бавно и несигурно, но после написа думата на дъската правилно.
- Добре, отлично.
След нея изкарах още няколко от тях да напишат, и всички ги направиха правилно..
- Добре, явно помните всичко.. - казах. - И сега, на дъската ще напиша всички букви от италианската азбука.
Станах от мястото си и написах на дъската с изящен почерк всички букви, малки и големи.
Аa [a] Bb [би] Cc [чи] Dd [ди] Ee [e] Ff [еффе] Gg [джи] Hh [акка] Ii [и] Ll [елле] Mm [емме] Nn [eнне] Oo [o] Pp [пи] Kk [ку] Rr [ерре] Ss [eссе] Tt [ти] Uu [у] Vv [ву] Zz [дзета]
- Както виждате, се пишат по същия начин както на английски, но се изговарят по различен.. - усмихнах се. - Струва ви се бебешко, но все пак не може да учим италиански без да знаем азбуката.
Казах.
Мина известно време, всички изговориха азбуката, им дадох домашно.
- За домашно, от учебника на страница 24 имате двадесет и пет думи в единствено число..искам за следващия път, тоест за събота, да са в множествено.. - усмихнах се. - Окей?
Те си записаха и прибраха учебниците.
- Свободни сте.. ако някой има въпроси,може да пита сега..ии..да, щях да забравя..всички присъстващи получавате по една отлична оценка, за правилните примери и за предишния час. - казах мило и усмихнато.


П.С. Вече знаете какво да правите. Минимум 7 реда пост ((: Този път, няма да пишете само днес (вторник) ами ще имате време да напишете поста си до петък! (: Ако някой не е писал пост до петък, получава отсъствие.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСря Юни 01, 2011 3:58 pm

След часът по Отвари избягах разплакана към тоалетните.Никои не ме видя,а аз успях да се съвзема и успокоя и тръгнах към Третия етаж,където се намираше класната стая и където се провеждаха часовете по Италиански .. мислите ми докато отивах към кабинета бяха следните "Леле ужас .. отново ли имам италиански?Как ще се справя този път може би ще ни накара да превеждаме?"Когато влязох в класната стая нямаше почти никои седна си тихо и кротко на чина и започнах да преговарям всичко,което бяхме взели миналия път.И така когато се бяха събрали почти всички аз бях готова .. хубавото беше,че запомнях доста бързо нещата.Госпожицата влезе в стаята и ни поздрави и всички млъкнаха и приковаха поглед към нея.Учителката отвори тефтерчето си и записа няколко примера на дъската,след което вдигна на дъската Фрей.Тя стана и написа примера без особенно затруднение и в момента,в който тя си сядаше аз се молех да не ме вдигне и мен,защото не бях сигурна,че ще се справя все пак миналия час не ги разбрах особенно добре,а и след това нямах време да ги усвоя както трябва,защото със Сис и сестра ми пихме и .. Излязох на дъската и написах това което мислех.Госпожица Грейс ме погледна учудено и нищо не каза,а аз реших,че съм го объркала и си седнах.Когато всички ученици извикани на дъската си седнаха по местата госпожицата каза:
-Добре, явно помните всичко.. - е това не го очаквах,но ми стана приятно,че съм разбрала материала взет миналия път. - И сега, на дъската ще напиша всички букви от италианската азбука.-чудесно това изобщо не беше трудно,а и те изцяло приличаха на тези от английския така,че не изпитах никкаво затруднение.Единствената разлика беше в произношението,но и това не се оказа проблем доста добре звучаха.След като всеки един от нас изказа азбуката преподавателката ни даде домашна и ни пусна.Аз дописах домашната и тръгнах да излизам,когато видях Дилън .. реших да не му се обаждам особенно след като тръгнах така тичешком от Огледалната пещера сигурно ме мислеше за някоя откачалка.Поради тази причина избързах да се махна от стаята и да отида да си почина някъде преди часа по Защита срещу магии.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСря Юни 01, 2011 7:45 pm

Дните минаваха страшно бързо. Направо не усетих кога отново дойде вторник. Имах чужд език по програма, затова се отправих направо на там. Когато стигнах до класната стая, вътре нямаше много хора. Седнах на един чин и заачаках да се появи учителката. Малко след като вече се бях настанила се появи и тя. Тя ни поздрави и ни пита дали си спомняме какво сме взели миналия път. Написа няколко думи на дъската и подред ни изкарваше да ги превънем от единствено в множествено число и обратно. Езиците не ме затрудняваха затова лесно се справих с възложената задача и се върнах на мястото си.
Днес щяхме да вземем азбуката. Вече се бях разровила из библиотеката и стари речници, така че я бях научила още преди да ми се е наложило. Въпреки това внимателно записах всяка буква в тетрадката си и до нея записах ка се произнася. Учителката подред отново ни вдигна и накара всеки един от нас да произнесе цялата азбука. След като приключихме и с това ни упражнение, тя ни каза какво имама за домашно.
Тъкмо всички тръгнахме да излизаме, когато госпожица Грейс каза, че всички имаме отлични оценки, затова че сме се справили добре днес и миналия час. На излизане от стаята аз се усмихнах на госпожицата за довиждане и се отправих към моято стая, защото бях наистина уморена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната стая
» Класната стая
» "Класната стая"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Трети етаж :: Чужд език-
Идете на: