Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
Класната стая EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Класната стая EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Класната стая EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Класната стая EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Класната стая EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Класната стая EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Джейн Смит
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Елена Салватор
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ана Блейк
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 

 

 Класната стая

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Стивън О'Конър
Преподавател
Преподавател
Стивън О'Конър


Брой мнения : 97
Join date : 17.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Класната стая   Класната стая EmptyСъб Май 28, 2011 3:53 pm

Класната стая Classroom

Тук ще се провеждат теоретичните часове по билкология!
Върнете се в началото Go down
Стивън О'Конър
Преподавател
Преподавател
Стивън О'Конър


Брой мнения : 97
Join date : 17.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 30, 2011 2:40 pm

Влязох в стаята и започнах още от вратата да говоря.
-Добър ден!Аз съм професор Стивън О'Конър специализирал Билкология ,Грижа за магически същества ,Отвари и Бойна практика в Международния Университет за Магия и Вълшебства съкратено МУМВ.Та днес ще научите нещо повече за Разковничето.За чудодейни свойства на тази билка има множество предания. Според легендите много трудно може да бъде открита и само костенурка знае, къде расте. Преданията гласят също, че таралеж захлупен под паничка може да намери тази билка. Когато паничката се докосне до билката тя се обръща сама и освобождава таралежа. Смята се, че може да събори каменен зид, да извади заровено в земята имане, да отвори заключена врата. Тази билка има способността да носи любов, щастие и късмет на всеки, който я притежава. Тя носи реализация на всички нива в живота и с нея да се накара да излезе от земята заровено имане. Привлича височайши покровители и дава възможност за постигане на мечти. Билката трябва да се пази от пречупване, защото иначе губи магическата си сила.
Извадих едно табло ,на което бе илюстрирано Разковничето.
Класната стая European_Waterclover_Marsilea_quadrifolia_photo_picture_image_fotobiota_100_1
-Разковничето прилича на детелина ,но листата му са по-месести.
Предполагам ,че няма въпроси .За домашно ми напишете всички качества на билката ,как да я намерим.За следващия час по практика помислете как според вас да я предпазим от пречупване.
Свободни сте.

ПП:Оценката ви ще бъде средноаритметична от постовете ви в този час ,домашното и часа по практика.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 30, 2011 7:34 pm

Имах Билкология. Ако не се лъжех класната стая беше на първия етаж, затова се отправих на там. НЕ след дълго вече бях в кабинета, амалко след мен влезе и учителят, който започна да говори още от вратата. Слава на бога той не ни кара да се представяме, ами направо започна с първия ни урок. Щеше да ни преподава за разковничето. Въпреки че от съвсем скоро бях наясно със свръхестествените неща, бях чувала за тази билка. Имаше доста легенди свързани с нея и господин О'Конър ни ги разказа почти всички. Разказа ни и доста интересни начини за намиране на растението, моито доста ме развеселиха. След това той ни показа и табло, на което имаше снимка на растението. Той до описа, но всъщнот то страшно приличаше на детелина, но както обясни учителят листата и по-месести.
Този час ми харесваше, чувставах се добре, макар учителят да беше по-строг от тези , които бях срещнала до сега, часът ми хареса. Беше ми интересно като цяло и исках да изуча възможно повече видове билки. Знаех че ако внимавам в този час, това много ще ми помогне и в часа по Отвари, затова внимавах да запомня почти всичко което професорът казваше. Неща които пък бяха по- трудни си записвах, за да не ги забравя и да мога да ги нуча за следващият път.
Часът минаваше бързо и не след дълго господин О'Конър ни съобщи и домашно за следващия път. Малко след това часът приключи и всички се разотиваха.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСря Юни 01, 2011 2:08 pm

Имах Билкология и бях накосъм да закъснея когато влязох миг преди учителят.Помахах на Стейси,която май не ме видя,но нямах време да и се обаждам бързах да седна,защото учителят влезе.Още с влизането започна да говори.Докато се представяше аз си извадих нещата и бях готова да записвам всичко,което каже господин О`Конър.Беше супер,че не ни накара да се представяме вече ми беше писнало да си казвам името.Още с влизането преподавателят се представи и започна да преподава първия урок,който беше за разковничето.Преподавателят ни запозна с почти всички легенди свързани с билката и ни показа табло на което беше илюстрирана.На мен си ми приличаше на детелинка,но той ни обясни,че листата на разковничето са по-месести от тези на детелината.Успях да запиша почти всичко и същевременно научих много нови неща,които и преди бях чувала,но само до там се простираше знанието им,а сега имах възможността да науча доста повече.Много ми допадаше този час.Даде ни и домашна да напишем всички качества на билката и да помислим как можем да я предпазим от пречупване.След като ни пусна аз тичешком напуснах стаята и се отправих към следващия си час.
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Ангел
Ангел
Ана Блейк


Брой мнения : 122
Join date : 24.05.2011
Age : 28
Местожителство : ThE HeLl xD

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm

- Г-це Блейк, моля да не прекъсвате часа. - каза преподавателя, скръстил ръцете си и гледайки със свъсени вежди и с онзи поглед казващ "Една грешна стъпка, приятел, и си в панделата."
Е, ако се съдеше по началото на деня, трябваше да бъде сто пъти по зле.
Щом се събуди, Ан откри, че закъснява за часовете. Е, не беше нещо ново. Често стоеше будна през нощта, рисувайки или погълната в друго занимание... или просто съзерцавайки някоя от стените в стаята си. Тръгвайки да се приготвя, откри, че стаята й е в пълен хаос, дота от нещата липсваха или бяха нелогично пренаредени. Откривайки криво-ляво всичко нужно й, разбра, че раницата й случайно е пробита... направо без дъно, налагайки й се да носи само най-нужното и то в ръце. Излизайки от свърталището си, се оказа в опасна близост с вода... и метал. Вече кипнала, тя използва силите си и докато върви се подсуши, придружавана от виеща се пара над главата й. Да беше само това, щеше да е доволна, но днес съдбата явно е решила, че й е доста скучно. Накратко, спъна се във връзките й, химикала й протече, бе залята със желе, което имаше съмнителен срок на годност, нямаше пари и закъсня за часовете си, като се чудеше как може да няма наказание... или имаше, но не знаеше. Щом пристигна в Билкологията, вече искри хвърчаха от очите й, като едва не подпали чина си. Пое си въздух, готова да се бори със зъби и нокти в следващите няколко минути.
Часът започна добре, направо преминаха към урока, без излишно представяне, за което бе благодарна от все сърце. С молива си започна да записва всичко важно,... поне докато внезапно не я връхлетяха някакви силни емоции... желание за убийство и насилие. За момент виждаше през погледа на някой друг. Видя пред себе си мъртво тяло на гарван. Борейки се да се измъкне, тя започна да крещи, като с нежелание си признаваше, че се е изплашила и погнусила. Харесваше гарваните и това още повече влошаваше положението.
- Съжалявам. Стреснах се. - сломоти виновно и уморено, след което се сви на мястото си. Мислейки, че може й да е по-зле, но без желанието да го види с очите си, Блейк дописа останалото за Разковничето, домашното и излетя от стаята, като едва не го направи буквално...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Sponsored content





Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната стая
» Класната стая
» Класната стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Първи етаж :: Билкология-
Идете на: