Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на учениците
Сенчестата полянка EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Сенчестата полянка EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Сенчестата полянка EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Сенчестата полянка EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Сенчестата полянка EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Сенчестата полянка EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Джейн Смит
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Елена Салватор
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Ана Блейк
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Сенчестата полянка I_vote_lcapСенчестата полянка I_voting_barСенчестата полянка I_vote_rcap 

 

 Сенчестата полянка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 16, 2011 9:33 pm

[img]Сенчестата полянка 2j1mss9[/img]
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyНед Май 22, 2011 6:40 pm

По това време на деня сенчестата поляна беше за предпочитане. Особенно, когато слънцето не щадеше никого по обяд. Но какво да се прави!?! На тези, на които не им се стоеше в замъка бяха излезли, било то на заведение или просто да се разходят. Аня беше от втория тип хора. В замъка тя не прекарваше много време, даже почти никакво. Затова и беше излязла. Сенчестата поляна винаги се радваше на тишина и затова може би и Шеверненко толкова обичаше да идва на това място. Да разпусне, да помисли или просто да поговори с някого. Ох, как й се искаше да имаше някой, с който да говори..
Върнете се в началото Go down
Нейтън Фокс
Вампир
Вампир
Нейтън Фокс


Брой мнения : 34
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyНед Май 22, 2011 6:46 pm

Нейтън излезе от стаята си и веднага тръгна някъде из двора.Не му се стоеше в училището,все още нямаше много хора,и на него му беше скучно да си стои сам.Искаше малко разнообразие и забавление.
Докато се разхождаше из двора навлезе в една гора,а след това попадна и на една поляка,която му се струваше подходящото място за почивка.
Все пак времето беше горещо и на него му беше много топло.Момчето се разхождаше само по потник,и му идеше да се съблече чисто гол,но това щеше да срине самочувствието му,което беше доста голямо.
На няколко крачки от себе си,той видя момиче.Приближи се леко към нея и се усмихна.
Какво толкова,нищо няма да ми стане ако я заговоря помислиси и направи още една крачка към непознатата.
Тя вдигна погледа си и го погледна,той се усмихна и реши да се представи.
-Аз съм Нейтън Скот. - след което подаде ръката си.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyНед Май 22, 2011 7:00 pm

Момчето, което сега стоеше пред Аня беше стройно и изглеждаше добре. На Аня й хареса. Тя се изправи и се представи:
-Здравей, аз съм Аня Шеверненко. Приятно ми е!
След което седна на пейката. Покани и момчето, макар и не знаеше, дали ще приеме. Очите му имаха този особен блясък, напомнящ й за брат й и Аня за малко да не му се беше хвърлила на врата, но се сдържа. Това момче имаше нещо необичайно, познато. Сякаш го познаваше от по-дълго, но не знаеше какво беше то.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Фокс
Вампир
Вампир
Нейтън Фокс


Брой мнения : 34
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyНед Май 22, 2011 8:44 pm

Момичето му се стори приятно.Преди да седне до нея,той отново я огледа.Тя беше красавица,предполагаше,че е вампир,но все още беше рано за каквото и да е предположение.
Нейтън седна до нея и се усмихна.
-Е,Аня от къде си? - попита той и се огледа.Двамата се намираха на много приятно и вълшебно място,където всичко можеше да се случи.Вероятно такива бяха повечето места в академията,но точно това беше много специално.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 5:23 pm

-От Германия съм. Там съм израснала, иначе съм живяла и във Франция за 6 месеца. Обичам приключенията.-отговори Аня и се засмя.
-Ами ти? От къде си и каква е твоята история, вампире?-попита го тя. Усещаше го по миризмата, която се носеше. Само вампирите имаха тази специфична миризма.
Но освен нея доляваше и приятния му парфюм. Напомняше и на този на брат й, но сякаш беше още по-хубав с нотка свежест и потайност.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Фокс
Вампир
Вампир
Нейтън Фокс


Брой мнения : 34
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 5:28 pm

-Обичам Германия,бил съм там доста време,самата държава много ми харесва,хората също са много приятни,определено бих отишъл отново,може би ваканцията. - усмихна се Нейтън,след което се загледа някъде в далечината. - Аз съм от Ню Йорк. - каза той. - Израстнал съм в огромно семейство,но за съжаление,от това огромно семейство останах само аз. - той сведе погледа си и замълча за момент. - Да,аз съм вампир. - усмихна се момчето и се приведе малко към нея. - А ти какво си,понеже съм сигурен,че си вампир,но долавям и друго в теб,да не би да си хибрид? - попита и я погледна.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 5:36 pm

-Бре, вампир, но умен.-каза Аня и се засмя.
-Да, всъщност съм хибрид. Смесица между вампир и върколак. За повечето звучи ужасяващо, но не чак толкова зле, освен при пълнулуние, където се бориш сам със себе си. Вампирът в теб се бори срещу върколака. Болезнено е, но не продължава повече от час за мое щастие. Иначе самото превръщане в хибрид е ужасяващо. Когато бях на 14 с брат ми бяхме нападнати от вампир, който ни превърна във вампири, но тогава се оказа, че баща ни е върколак. Предавало се от поколение на поколение и така аз и брат ми станахме хибриди.-разказа накратко Шеверненко своята история.
-Ами ти? Каква е твоята история?-попита тя.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Фокс
Вампир
Вампир
Нейтън Фокс


Брой мнения : 34
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 5:47 pm

-Моята история е много тъпа,но щом искаш да знаеш..така израстнал съм с майка си,баща си,леля си,чичо си,баба си и дядо си. - усмихна се момчето. - Когато леля ми почина,чичо реши да замине,и повече не се върна,което е доста странно,но както и да е,започнах да уча в обикновенно училище и за мои късмет на 17 години станах много известна баскетболна звезда,лошото е,че баща ми беше много строг и постоянно се държеше гадно с мен и ме караше да съм най - добрия,а когато загубех,той ми се караше и дори ме биеше,по - късно той и майка ми се разведоха,а той си намери втора жена.След края на един от мачовете ми,един вампир ме превърна,хубавото тук е,че ме спасява от баща ми и гадната му втора жена.Вампира,който ме превърна - Рен ми стана най - добрия приятел и ми помогна да се справя със силите си и всичко,един ден обаче. - Фокс замълча за известно време. - Един ден обаче го убих.Точно тогава реших да дойда в академията,която Рен ми препоръча.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 5:53 pm

Аня се заслуша в неговата история. Колко й напомняше за нещата, които брат й й беше разказвал или които сама беше преживяла. Знаеше как в момента се чувстваше Нейтън и й ставаше ясно какво изпитва.
-Историята ти изобщо не е тъпа. Всички ние си имаме нашите истории и мислим, че звучат тъпо, но всъщност изобщо не е така. А относно убийството-всеки от нас се учи. Аз лично бях абсолютно същата. През нощта убивах, а сутринта съжелявах, макар и да бях гладна отново. Всеки трябва да се научи да опитоми вампирската си част. Е, и върколашката също.-подметна Аня и се засмя леко.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Фокс
Вампир
Вампир
Нейтън Фокс


Брой мнения : 34
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 6:02 pm

-Да,наистина си права. - Нейтън се загледа напред,а след това премести погледа си на Аня.В момента беше настъпило неловко мълчание,а това понякога много изнервяше момчето,затова той реши да разведри малко обстановката. - Какво най - много ти харесва в училището? - попита приятелски той и `и се усмихна.
Той беше тук от наистина малко време и все още не беше разгледал всичко в академията,знаеше само къде са кабинетите.От предподавателите не познаваше никого,а от учениците само Аня.
Надяваше се до началото на учебната година да се запознае с нови хора.Момчето погледна към Аня и зачака отговора `и.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 6:12 pm

-Ами.. Чесно казано само съм видяла къде са кабинетите и съм се разходила по коридорите. Всичките детайли на академията не са ми познати. Но все пак и това ще стане. За всичко тук си има време.-каза Аня с усмивка.
-Но мога да ти кажа, че сенчестата поляна е едно от най-приятните места в околностите на академията. Също много хубаво местенце е и езерото. Трябва някой път да се разгледаш. Определено ще ти хареса.-каза момичето и потупа Нейтън по рамото.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Фокс
Вампир
Вампир
Нейтън Фокс


Брой мнения : 34
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 6:16 pm

Тя сложи ръката върху рамото му.Кожата на момичето бе нежна и много приятна.Той я погледна,но после бързо отмести погледа си.
-Определено ще ги погледна. - увери я Нейтън,след което погледа му зашари наоколо.Надяваше се да види нещо интересно,но за момента не виждаше нищо,затова отново се върна на разговора. - То и аз не съм по - различен,също разгледах кабинетите...между другото ти си първия човек,с когото се запознавам от както съм дошъл в училището. - засмя се Фокс,след което се изправи. - Искаш ли да се разходим наоколо? - попита я той.Тя се изправи и мина пред него,а той прокара ръката си,по голото си рамо,като се опитваше да усети отново нейния допир.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Хибрид
Хибрид
Аня Шеверненко


Брой мнения : 32
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 6:22 pm

-Нямам нищо против за разходка. Иначе и ти си първия човек, с когото говоря, откакто съм тук.-каза Аня с усмивка.
След което плавно се изправи като почувства слънцето върху лицето си. Това прекрасно слънце. Повече никога нямаше да усети същата топлина, както преди, когато беше само върколак, само момиче.
-Ще тръгваме ли?-попита Аня, след което хвана ръката на Нейтън.-Само че ти водиш.-добави с усмивка момичето.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Фокс
Вампир
Вампир
Нейтън Фокс


Брой мнения : 34
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyПон Май 23, 2011 6:31 pm

-Да тръгваме. - отговори `и момчето,след което потръпна,когато тя хвана ръката му.Вероятно този толкова невинен жест не значеше нищо за момичето,но за Нейтън значеше много.Тази близост...
Момчето се оттърси от мислите си и се наслади на допира им.После се замисли къде да отидат.Не искаше да `и разваля настроението,затова бързо прехвърли всички възможности през главата си. - Добре,нека да отидем в парка. - предложих той и двамата тръгнахме към парка.
Още преди да се усетят,двамата вече се намираха в парка.
-Сега остава само да намерим западния парк и всичко е готово. - усмихна се Фокс и продължи да ходи.
Върнете се в началото Go down
Корийн Фенел

Корийн Фенел


Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 9:43 am

Часовете вече бяха свършили и Корийн реши да разгледа околностите. Мислеше да вземе някой със себе си, за да я разведе, но понеже не познаваше никой, отиде сама...
Вещицата се разхождаше нанякъде. И тя не знаеше накъде, защото не познаваше района...Изведнъж се озова на някаква поляна. Тя беше много голяма. Беше пълна с огромни дървета, които закриваха слънцето. Много малко светлина се процеждаше през клоните на дърветата. Беше красиво...Кори се огледа. Нямаше никой. Беше сама. Усмихна се. Започна да се разхожда и да оглежда мястото...
Изведнъж чу шум...
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 10:11 am

Джейн реши да отиде да се поразходи след като най-после и приключиха часовете тя имаше нужда да релаксира и да поразмишлява над всичко случило се през последните няколко дни.И така Джейн реши да излезе от стаята си и тръгна,но и тя самата не знаеше къде да отиде може би при огледалната пещера щеше да види отново Дилън,но така и не се реши да иде,но пък реши,че след като ще се разхожда из околностите на Академията защо да не посети сенчестата полянка и така Джейн отиде там.Когато пристигнах се огледах .. нямаше никои бях абсолютно сама.Беше много красиво и спокойно точно такова място ми трябваше в момента.И докато вървях и оглеждах всичко без да искам настъпих едно клонче и то изпука,но не му обърнах внимание.Продължих да вървя и когато пред мен се разкри поляната видях симпатично русокосо момиче,което май неволно бях уплашила.Приближих се до нея.
-Хей,съжалявам ако съм те уплашила - казах и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Корийн Фенел

Корийн Фенел


Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 10:35 am

Някакво момиче се запъти към Фенел.
-Хей, съжелявам ако съм те уплашила.- каза момичето.
Корийн усети, че тя е върколак.
-Няма проблем.- каза вещицата.
Огледа се и забеляза едно много хубаво дърво. Под него беше сянка. Това се хареса на Кори, защото времето беше много топло и тя имаше нужда от сенчесто място, където да се разхлади... Отиде под дървото и седна. Погледна към върколачката.
-Ела ако искаш.- каза Фенел.
Загледа се в момичето, на което още не `и знаеше името и зачака да види какво ще направи...
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 10:48 am

Момичето се загледа някъде зад мен.Проследих погледът й и видях,че гледа дебелата сянка на дървото.Еми да .. все пак беше горещо.Момичето отиде до дървото и седна,след което се обърна към Джейн и каза:
-Ела ако искаш.
Реших да отида да седна до нея и да си поговорим,а и да се опознаем.Седнах и казах:
-Аз съм Джейн,приятно ми е.-подадох си ръката и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Корийн Фенел

Корийн Фенел


Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 1:20 pm

Момичето се съгласи да седне до Кори. След това се представи. Казваше се Джейн. "Хубаво име".- помисли си вещицата.
-Аз съм Корийн.- каза тя.-И на мен ми е приятно.
Пое ръката на Джейн и двете момичета се здрависаха. Корийн забеляза, че ръката на момичето е много топла. Е, да. Все пак беше върколак.
-Впрочем ти си върколак, нали? - попита Кори.
Фетел знаеше това, но попита, за да е сигурна. Попринцип разпознаването на съществата 1и беше лесно, но понякога грешеше...
Погледна Джейн и зачака отговора `и...
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyСъб Юни 04, 2011 3:32 pm

-Дам .. върколак съм .. а ти от къдеее .. всъщност да не би да си вещица?-да,супер звучах адски тъпо,но какво да направя като в последния момент се сетих,че може да е вещица щом знае,че аз съм върколак.Реших да разбера нещо повече за Корийн,затова зададох следващия си въпрос:
-Имаш ли брат или сестра?Всъщност би ли ми разказала нещо повече за себе си.-казах и се замислих докато чаках отговорът й.Щом беше вещица значи след като ме докосна вече знаеше дали може да ми се довери или не.
Върнете се в началото Go down
Корийн Фенел

Корийн Фенел


Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyНед Юни 05, 2011 9:21 am

Кори се усмихна.
-Да, вещица съм.- каза тя.
Седна по-удобно на тревата и облегна гърба си на дървото. Не беше много удобно, но все пак беше нещо... Фенел се засмя, когато Джейн започна да я обсипва с въпроси.
-Ами... родена съм в Англия. Нямам никакви сестри или братя. На шестадесет години разбрах, че съм вещица и че владея Пирокинезата и Телекинезата...- отговори Корийн и се замисли какво друго да разкаже...- Когато станах на седемнадесет години, родителите ми ме изпратиха тук. В Академията.
Погледнах върколачката и се усмихнах.
-Ами твоята история?- попита вещицата.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyНед Юни 05, 2011 11:16 am

Тя ме попита за моята история .. зачудих се какво точно да и разкажа,но в крайна сметка реших да карам подред.
-На 17 години съм,както вече знаеш съм върколак и имам сестра,която е по-малка от мен с една година - казва се Уайли.Много я обичам,но преди да постъпя в Академията не ябях виждала цяла година тъй като родителите ни се разделиха и аз останах да живея с баща ни,а тя остана с майка ни.След като родителите ни се разделиха аз се затворих в себе си ... хората ме мислеха за надута кучка,но в действителност не бях ... след време ми се наложи да стана в определени моменти,но иначе не съм .. след това попаднах в лоша компания,но тогава се появи Майкъл и ме измъкна от цялата тази каша и ме върна в правия път.Бях на 16 тогава и малко след като навърших 17 започнахме връзка с Майкъ,защото от най-добри приятели чувствата прерастнаха в нещо повече.И така един ден с Майкъл решихме и заживяхме заедно,а .. в един ужасен ден когато решихме да отидем някъде с колата на разходка докато си говориме и ... катастрофирахме .. аз оцелях,а Майкъл загина.Дойдох тук,за да забравя миналото си и да избягам от него,защото то ми носи само лоши спомени .. хубавите бяха твърде кратки .. а иначе със сестра ни имахме много щастливо детство .. до 15тата ми година всичко беше наред,а за 2години живота ми се завъртя на 360 градуса.И така това е моята история.А сега извинявай,но трябва да се прибера и по-късно ако намериш стаята ми ела .... ако искаш .. -казах и станах.Изтупах роклята си и си погледнах обувките не бях ги изцапала все още .. но краката започваха да ме болят.Докато се отдалечавах се обърнах към Корийн:
-До скоро!-казах и се усмихнах мило,след което продължих да вървя.
Върнете се в началото Go down
Корийн Фенел

Корийн Фенел


Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2011

Информация на героя
Опит:
Сенчестата полянка Left_bar_bleue0/0Сенчестата полянка Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm

Кори внимателно слушаше историята на Джейн...Когато момичето свръши историята си, вещицата каза:
-Същелявам за приятеля ти.
Усмихна се и тъкмо да каже нещо, Смит я изпревари.
-Извинявай, но трябва да се прибера и по-късно ако намериш стаята ми..ела.
Фенел кимна с глава и отново се усмихна.
-Добре.- каза тя.-Чао.
След като Джейн си търгна, Кори се изправи, изтупа си дрехите и се запъти към стаята си, защото нямаше какво да прави тук сама...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сенчестата полянка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сенчестата полянка   Сенчестата полянка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сенчестата полянка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Околностите-
Идете на: