Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
(18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Джейн Смит
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Елена Салватор
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Ана Блейк
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 
Алекс Колинс
(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_lcap(18+ ! ) Спалнята на Никол I_voting_bar(18+ ! ) Спалнята на Никол I_vote_rcap 

 

 (18+ ! ) Спалнята на Никол

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nicole McAdams
Преподавател
Преподавател
Nicole McAdams


Брой мнения : 68
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyПон Май 23, 2011 6:25 pm

Спалнята на Никол не бе голяма, но бе любимото й място в академията. Тя си я бе обзавела по нейн вкус и обичаше да прекарва свободното си време там, или на малката тераса.

(18+ ! ) Спалнята на Никол Bedroom-Interior-Design-Ideas


Последната промяна е направена от Nicole McAdams на Сря Май 25, 2011 6:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Май 25, 2011 5:32 pm

Дълго време мислех за онова,което стана с Елизабет,и за това,какво ще кажа на Никол ако се сдобрим и разбере.Е отказах се да мисля толкова напред и затова реших да измисля как да `и се извиня.
Не разбирах думите `и.Тя искаше да съм искрен.Но какво разбираше под искрен?
Застанах пред огледалото и започнах да репетирам,но в началото думите ми,просто не идваха.След като постоях малко пред огледалото,аз реших да оформя и още някой урок,след което се увлякох в игри на телефона.Погледнах часовника си,вече трябваше да съм пред вратата на Никол,а аз не бях измислил какво да `и кажа.
Облякох се набързо,напръсках се с любимия си парфюм и излязох от стаята си.С много бързи крачки излязох в двора,защото трябваше да набера цветя.След като набрах един букет,аз се върнах отново в училището и отидох до стаята на Никол.
Почуках на вратата и зачаках да ми отвори.
И точно тогава чух стъпки от другата страна на вратата,и бравата се натисна надолу.Никол ми отвори.Беше наистина много красива,надявах се,да не тръгва нанякъде,а да ме остави да си поговорим.
Тя ме погледна изненадано,защото сто процента съм сигурен,че не очакваше да ме види скоро.
-Здрасти,не знам какво точно искаш да ти кажа,просто онзи ден наистина ми беше много напрегнат,не знам защо се държах така.Искам наистина да го направя с теб,и ако отново ми се отдаде възможност,ще го направя дори на партито за началото на учебната година,пред всички. - усмихнах се леко и `и подадох буката с рози,всички в различен цвят.Надявах се само да не ме накажат за това своеволие,но нали за това бяха цветята.Усмихнах се искрено и зачаках отговора `и.
Върнете се в началото Go down
Nicole McAdams
Преподавател
Преподавател
Nicole McAdams


Брой мнения : 68
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Май 25, 2011 5:54 pm

Вечв бяха минали няколко дни откакто с Алекс се бяхме скарали. През тези дни не излизах много, стоях си предимно в стаята и се отдавах на себе си. Гледах да държа мислите си далеч от него, но това не можеше да се случи. Все си мислех къде ли е, какво ли прави, дали вече ми е намерил заместничка.
Когато ми се случеше да си спомня за случката при езерото, избухвах в сълзи, просто защото толкова много го обичах, а той така бе постъпил с мен. През тези няколко дни, докато бяхме разделени, постоянно правех нещо, което да отвлича вниманието ми - подготвях уроци, рисувах, гледах телевизия... Много рядко излизах и след няколко дни установих, че изглеждам отвртатително - разрошена, с подпухнали очи. Това не беше типично за мен, затова се взех в ръце, оправих косата си и се облякох официално. Просто исках да изглеждам красива за себе си, не за някой друг.
Тъкмо когато приключих с оправянето на косата си, на вратата се почука. Бързо отворих, а на среща ми стоеше Алекс. Наистина не очаквах точно той да се появи. Изглеждаше много добре, миришеше прекрасно, на любимия ми парфюм, а в ръцете си държеше букет от разноцветни рози. Обясни ми, че ми се извинява за онзи ден и че искал да го направи с мен при всяка отворена възможност.
- Алекс... - въздъхнах - Не е за това, че не искаш да го правиш с мен, а затова, че ако наистина ме обичаш не трябва да ти пука. И... - не успях да си довърша, защото той ме придърпа към себе си, а аз впих устни в неговите. Толкова много ми липсваше. Докато се целувахме по очите ми се спуснаха няколко сълзи.
- Обичам те и не искам никога повече да се караме - хлипайки, на милиметри от устните му казах.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Май 25, 2011 6:03 pm

Не можах да издържа и я придърпах към себе си,като я опсипвах с целувки.Не ми пукаше дали ще ни видят.Точно докато прокарвах ръка по бедрото `и и нагоре,аз изпитах желанието за го направим.
Влязохме вътре,като затръщнахме вратата зад себе си,след което я сложих да легне на леглото и продължих да я целувам.
Отново ръката ми се плъзна по бедрото `и,а след това и нагоре.Слязох надолу и започнах да целувам всяка част от прекрасният `и врат.Свалих презрамките на роклята `и,а след това свалих и роклята и я метнах някъде настрани,след което се усмихнах и започнах да целувам деколтето.Като мушнах ръката си под сутиена `и и продължих да я целувам,като от време на време се качвах на устните `и.
После реших да сваля сутиена и прашките `и.Започнах да целувам зърната на гърдите `и,след което започнах да целувам коремчето `и,слязох надолу до пъпчето,а после стигнах до часта,която най - много `и доставяше удоволствие.
Започнах да облизвам всяка част от клитора `и,както и всичко около него.След което отново започнах бавно да се качвам нагоре,като реших да я задоволя малко с пръстите си.Започнах постепенно да вкарвам първо един,после два пръста,а със свободната си ръка мачках гърдите `и.
Върнете се в началото Go down
Nicole McAdams
Преподавател
Преподавател
Nicole McAdams


Брой мнения : 68
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Май 25, 2011 6:17 pm

Алекс не каза нищо, а просто задълбочи целувката ни още повече. В този миг по коридорите минаваха много деца, а ние се натискахме пред стаята ми. Дори не си бяхме направили труда да затворим вратата. Ръцете му се качваха нагоре по бедрата ми, като повдигаха роклята ми нагоре.
Аз го бутнах назад и с крак затворих вратата след себе си. Той ме сложи да легна на леглото ии продължи да ме целува по устните, врата и деколтето. Ръката му дискретно влезе под сутиена ми, а аз прехапах устни от удоволствие. Роклята ми бързо се озова на пода. След нея прашките и сутиена ми я последваха.
Аз едва успях да съблека ризата и панталона му и съвсем скоро и двамата бяхме чисто голи. Алекс започна да слиза все по-надолу по тялото ми с целувките си - гърдите, коремчето, докато стигна до... любимото му място. Аз съвсем инстинктивно извиках. Стонът стана още по-силен, когато той реши да действа с пръсти. Доволна усмивка се разля по лицето му, докато стаята ми беше огласяна от мен. Аз го дръпнах за врата за една дълга груба целувка.
- Алекс... - казах тихо, когато той проникна в мен.
Той въздъхна и затвори очите си, а след това продължи с бавно темпо.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Май 25, 2011 6:24 pm

Нямаше нужда от каквито и да е думи.Всичко беше страхотно.Прониквах в нея,в началото бавно,а после с по - разбързано темпо.
-Харесва ли ти? - засмях се,след което се наведох малко към нея и отново я целунах.Започнах да си играя със зърната `и,като ги облизвах и целувах по много различни начини.
Накрая леко захапах едното `и зърно и тя ме бутна леко,за да го оставя на мира.Бързо сменявахме позите.
След малко тя беше застанала като котка,а аз бях зад нея,надигнах се леко и продължих да прониквам,в момента приличахме на животни,но не ми пукаше.
Отново сменихме позите,като този път аз някак си се озовах от долу.Придърпах я към себе си и продължих да прониквам все по - щуро,лудо и настоятелно.Исках я на мига и я исках цялата.
Върнете се в началото Go down
Nicole McAdams
Преподавател
Преподавател
Nicole McAdams


Брой мнения : 68
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Май 25, 2011 6:52 pm

Сменяхме пози сякаш на всяка секунда. Той ми доставяше такова голямо удоволствие, че имах чувството, че никой друг на света не може да го постигне.
- Харесва ли ти? - попита ме той тихичко.
След като ме попита, устните ни отново се слепиха за поредната целувка. Той се наведе надолу и продължи да целува врата и гърдите ми. Той лекичко захапа едното ми зърно, но аз веднага го бутнах назад, защото ме обичах така.
- Дали ми харесва? - риторично го попитах - Не го харесвам... Обожавам го - казах докато дишах тежко.
В цялата стая миришеше на страст. Смяната на позите ми действаше толкова възбуждащо. В една секунда аз бях отгоре, в друга бях отдолу, а той все така плавно проникваше в мен. Обичах да го усещам в мен. Когато правехме секс, когато бяхме пияни... не беше толкова хубаво, колкото сега. Сега, на трезва глава всичко беше толкова по-чисто и по-ясно. Любовта ми към него личеше...
- Алекс, ти си невероятен... - тихо прошепнах преди той отново да ме целуне страстно.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyСря Май 25, 2011 6:59 pm

И двамата си доставяхме удолоствие,и не след дълго кулминацията дойде.Най - върховния и хубав момент от цялото изживяване.
Пльоснахме се на леглото и започнахме да въздишаме тежко и учестено.Ако сега имаше някой в коридора щеше да побегне с писъци.
-Това беше страхотно. - усмихнах се и погледнах през прозореца.Все още навън беше светло и топло.Усмихнах се и прокарах ръка през косата си,след което я придърпах да легне на гърдите ми и започнах да я галя.
После се изправих,облякох си бельото и отидох до тоалетната,а когато се върнах тя се беше облякла.
Реших и аз да последвам примера `и.И се облякох.
Оправихме и леглото,а след това седнахме на него.
-Е какво ще правим сега? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Nicole McAdams
Преподавател
Преподавател
Nicole McAdams


Брой мнения : 68
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyЧет Май 26, 2011 12:41 pm

Всичко това беше толкова хубаво. Направо нереално. Не оставях никакви мисли да преминават през ума ми, докато с Алекс го правехме, защото само щяха да развалят цялото удоволствие. Единствената мисъл, която се прокрадна по едно време беше какво ли ще стане ако точно сега някой от учителите, или пък недай си Боже някой от директорите мине по коридора до стаята ми. Ние не бяхме от най-тихите, затова щяхме да си получим уволнението на същата минута.
Изгоних бързо тази мисъл от главата си, защото двамата с Алекс вече бяхме на ръба. Опънах се като дъга, а той стисна очите си. Краят дойде с гръм и трясък и двамата се проснахме уморени на леглото. Целите бяхме потни и дишахме скорострелно. Той ми каза, че всичко е било страхотно, а после ме дръпна да легна на гърдите му и започна да ме гали и целува.
Няколко минути по-късно вече и двамата бяхме облечени.
- Е, какво ще правим сега? - попита ме Алекс.
Аз нямах идея, но определено исках да бъда с него. Легнах на леглото, все още уморена и го приканих да легне до мен. Той легна и ме прегърна.
- Не знам, ще измислим нещо да правим - казах аз и в същата секунда започнах нова мисъл - Знаеш ли... не трябва да се крием повече. Имам предвид връзката ни. Ако наистина ходим и се обичаме, трябва да го покажем на целия свят, не мислиш ли?
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
(18+ ! ) Спалнята на Никол Left_bar_bleue0/0(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол EmptyЧет Май 26, 2011 12:58 pm

-Не знам,мисля че все още е много рано,а и не трябва да забъркваме учителите и учениците в това,според мен трябва да изчакаме още малко,докато всички сами не се сетят и тогава няма да отричаме. - усмихнах се и я погалих.
И когато я погледнах в очите ми заприлича на Елизабет.Исках веднага да изгоня Елизабет от мислите си,но това беше ужасно трудно.Не изпитвах нищо към Елизабет,тя ми беше просто приятелка,но наистина гадно се получи като я целунах.Не исках да си спомням за този момент.
Обаче Никол забеляза,че нещо ме тревожи и поиска да знае какво ме мъчи.Не трябваше да разбира,не трябваше да знае,че целунах Елизабет точно преди няколко часа,не трябва.
-Нищо,просто много те обичам,и не искам отново да се караме. - усмихнах се и отново я целунах.
След което се наместих малко и започнах да размишлявам над това,което ще правим после.
-Ако искаш,сега ще те оставям да си почиваш,и да се видим на партито утре. - предложих `и и се усмихнах.Тя се съгласи,след което се изправих и излязох.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(18+ ! ) Спалнята на Никол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+ ! ) Спалнята на Никол   (18+ ! ) Спалнята на Никол Empty

Върнете се в началото Go down
 
(18+ ! ) Спалнята на Никол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Спалнята на Катрин
» Спалнята на Аналейн Стивънс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Втори етаж :: Спалните на преподавателите-
Идете на: