Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
Класната стая EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Класната стая EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Класната стая EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Класната стая EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Класната стая EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Класната стая EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Джейн Смит
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Елена Салватор
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ана Блейк
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 

 

 Класната стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алиса Халиуел
Преподавател
Преподавател
Алиса Халиуел


Брой мнения : 93
Join date : 24.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Класната стая   Класната стая EmptyСря Май 25, 2011 12:15 pm

Класната стая RectDiningRoomSS

Всички теоретични часове по Уайтуайдърология ще се провеждат в тази стая.
Върнете се в началото Go down
Алиса Халиуел
Преподавател
Преподавател
Алиса Халиуел


Брой мнения : 93
Join date : 24.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 30, 2011 11:25 am

Първи урок

Днес беше денят,в който щях да се срещна лице в лице с учениците.Това ме притесняваше изключително много,защото никога до сега не бях преподавала.Ами ако учениците не ме харесат?Ако няма да изляза на глава с тях?Ами ако не се справя?....Тези и още много други въпроси ме мъчеха от сутринта.Разбира се,че се бях замисляла върху всичко това и преди,но сега,когато оставаше един час до биенето на звънеца,оповестяващ началото на часа ми,изгарях от притеснение...
Бях се събудила рано сутринта,още не се беше съмнало.Набързо се оправих,облякох се и тръгнах към кабинета си.Докато вървях из коридорите на училището не се натъкнах на нито един човек.Всички спяха....
Бях от хората,които обичат да са в течение на събитията около тях.Затова седнах на мекото си кресло и извадих една червена папка.В тази папка бяха историите на учениците,записали се за моя предмет.Трябваше да знам колкото се може повече за тях,за да мога да намеря правилния подход към всеки един,поотделно....Бях се зачела до толкова,че не усетих кога мина времето.Когато откъснах поглед от документите и погледнах към часовника,установих,че остават пет минути до часа ми.Набързо подредих хартиите в папката и застанах до прозореца.През него се виждаше двора,пълен с ученици.Понеже беше доста топло,децата предпочитаха да прекарват междучасията навън.Когато звънецът зазвъня из Академията и околностите й,учениците,седнали по полянките и пейките в двора,се изправиха и с бързи крачки закрачиха към класните стаи.
"-Време е..-поех си голяма глътка въздух и се изпарих от кабинета си."...
Когато се появих в класната стая,учениците вече бяха вътре,насядали около масата.Някои от тях ме забелязаха,но други продължаваха да си говорят.Явно са очаквали да вляза през вратата.Изкашлях се леко,за да насочат вниманието си към мен,но без успех.Реших да опитам отново.
-Добър ден ученици!-поздравих,сядайки на стола си.
Този път подейства.Всички прекратиха разговорите си и ми отвърнаха на поздрава.
-Първо,за тези,които не знаят,името ми е Алиса Халиуел и тази година ще ви преподавам по Уайтуайдърология.-спрях да говоря за момент,след което продължих.-Не настоявам да ме наричате госпожо,госпожице,проф.Халиуел и така нататък.Достатъчно ми е просто Алис.-усмихнах се и се изправих.-Не съм строга,ще се убедите в това сами,което не значи,че трябва да ми се качите на главата.-започнах да обикалям около учениците.-Надявам се,че няма да се налага да показвам колко силно мога да крещя и това,че мога да бъда гадна,това не е моята цел....-вече бях обиколила цялата маса и отново бях пред стола си.-Искам да ме приемате като ваша приятелка,защото така работата ни ще върви по-лесно и по-успешно.-направих пауза за да си поема въздух.-Относно предмета....Ще видите,че не е нищо сложно,стига да внимавате в час и да си пишете домашните,няма да имате никакви проблеми.Надявам се,че ще ви е забавно в часовете ми,защото освен теоретични часове,съм планирала и много практични,които ако не се лъжа са повече...-усетих,че краката ми омаляват,като стоя права,затова седнах отново.-Днес няма да се занимаваме с Уайтуайдърология.Задачата ми към вас е да се представите на класа и на мен.Име,години и нещо за себе си.Това,което ме интересува най-много е моментът,в който разбрахте,че сте ангели.Настоявам да го споделите с мен,за да добия някаква представа,дали въобще харесвате това,което сте.-хвърлих бърз поглед към всеки от тях и се усмихнах.-Е ще започнем от теб...-посочих едно момиче,седнало вляво от мен....
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 30, 2011 11:50 am

Времето минаваше страшно бързо и трябваше, вече да се отправя към часа си по Уайтуайдърология. Нямах търпение, защото знаех, че това ще е часът в който ще разбера за същността си. Все пак не отдавна бях разбрала че съм ангел и нямах голям опит в тези неща. Не след дълго бях в класната стая, бях извадила лист и химикалка, за да мога да си запиша по-важните неща, които каже професор Халиуел. Другите ученици си говореха, когато изведнъж тя се появи не през врата, а направо се беше телепортирала. Някои ученици не я забелязаха затова тя ни поздрави, а ние задружно и отвърнахме.
Тя започна да ни обяснява, че не иска да я нарираме госпожа или професор, ами просто Алис. Тук повечето учители предпочитаха да ги наричаме на малко име, но това няма значение в момента. Алис ни каза че днес няма да се занимаваме с Уайтуайдърология, ами просто ще се представим и ще и кажем от кога знаем, че сме ангели. Това беше доста гадно за мен, защото въпреки че всички щяха да се представят, аз не обичах голяма част от вниманието да е насочено към мен, дори и за малко. След като няколко ученика се представиха дойде и моят ред:
- Аз съм Стейси Стюарт, на 17 години съм. През почти целия си живот съм живяла при родители от човешки вид. Разбрах, че съм ангел едва преди няколко месеца. Благодарение на едно момче, което срещнах. В първия момент не му повярвах, но посленещата се навързаха и така се озовах тук.- казах аз и се усмихнах на Алиса.
Слава на бога и това мина. Учиницете, чийто ред все още не беше минал започнаха да се представят, а аз с интерес случах историите им.
Върнете се в началото Go down
Алекс МакКартни
Ангел
Ангел
Алекс МакКартни


Брой мнения : 9
Join date : 22.05.2011

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 30, 2011 7:01 pm

Както и ми беше заръчано от Баща ми,посещавах редовно часовете почти по - всичко ... Тръгнах с бавно темпо към стаята,за следващия час . Когато влязох вътре,видях всякакви същества,но странното беше,че ангелите бяха много по - малко от останалите,което беше много лошо за нашата раса. Докато всички си говореха празни приказки,някакъв Вампир се опита да ме заговори,но само го погледнах безразлично и отново се обърнах напред.Беше ми наредено да слушам и да изпълнявам и да правя само това и нищо друго.И наистина имах намерение да го правя,за да може да се върна отново в небесата ... След няколко минути дойде и учителката,която ми беше позната ... Професорката се представи и започна да говори,разбира се,слушах с внимание.След няколко секунди общи приказки,разбрахме,че трябвало сега да се представим пред всички.След като няколко от учениците го направиха,дойде и мой ред.
Станах бавно и започнах да говоря с безразличие:
- Истинското ми име е Кастиел,но на земята ме наричат Алекс МакКартни.Обикновенно бях ангел на четвъртъците,но след като бях пратен на Земята,станах просто Алекс - запратеният ангел. - това беше всичко,което трябваше да се знае за мен.Отново се върнах на мястото си и изключих изцяло гласовете на останалите.Имах такова специално умение,правех се,че слушам,въпреки че не го правех.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната стая
» Класната стая
» "Класната стая"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Двора :: Уайтуайдърология-
Идете на: