Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Герои на учениците
Класната стая EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Класната стая EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Класната стая EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Класната стая EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Класната стая EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Класната стая EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Класната стая EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Джейн Смит
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Елена Салватор
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Ана Блейк
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Класната стая I_vote_lcapКласната стая I_voting_barКласната стая I_vote_rcap 

 

 Класната стая

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Зам.Директор
Зам.Директор
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 47
Join date : 17.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Класната стая   Класната стая EmptyНед Май 29, 2011 8:34 am

Класната стая Yujiu
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Зам.Директор
Зам.Директор
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 47
Join date : 17.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 30, 2011 6:24 pm

Точно се бях върнал от едно от партитата в Париж,когато ВИКс ми бе изпратила учебната програма,в която ясно показваше,че имам два часа в седмицата и първият ми протичаше в момента!
- Абе тая жена добре ли е бе .... Как може да ми поставя часа в началото на седмицата,когато се връщам от купон ... - Бях изпаднал в шок...Ще трябваше да спра с партитата през уикенда,за да може да посещавам собствените си часове ... Е,няма проблем,нали през седмицата ще бъда почти свободен... "Паднах" в академията и тръгнах направо към класната стая на предмета си облечен по най обикновен начин . Когато влязох в стаята очаквах повече ученици да видя,но явно не всички бяха запалени по режисурата като едно време.Е,знам,че актьорството е много по - интересно,все пак и тялото,което използвам беше актьор и ми беше много интересно в началото,но вече не ...
- Добър вечер скъпи ми изродчета ... - разбира се,казах го на ум ...
- Добър вечер,скъпи ученици ... Аз съм професор Кристофър О'Браян или по - точно Балтазар ... Вие решете как да ме наричате .. - все пак като ангел имах две имена,но определено Кристофър ми харесваше много повече ...
- Днес нямам намерение още веднага да Ви заривам със стотици приказки "какво е режисурата" ,както правят повечето ми колеги.Та,днес искам да науча от вас,защо искате да бъдете режисьори,какво му намирате интересно в това ? - след като се доизказах,застнах пред големият проектор и закрих всичко зад мен,но явно светлината,която излъчваше проектора,показваше крилата ми зад мен ... Загасих го набързо,за да не ги смущавам,светнах лампите и зачаках някой да се престраши да ми отговори какво харесва в режисурата ...

Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyПон Май 30, 2011 7:11 pm

Когато стигнах в кабинета по кино режисура, все още нямаше никой. Настаних се на едно място и зачаках часът да започне. Не след дълго дойдоха и другите, оито се бяха записали. Мина още малко време и учителят се появи. Той се представи и с двете си имена, но каза че Кристофър му харесва повече, погледнато реално и на мен това има ми допадаше много повече от Балтизар. Не мога да разбера, как бяха събрали тези учители. Сигурно са провели конкурс, та те всичките излизаха сякаш от корицата на някое списание, дори небрежния вид на учителят в момента можеше да накара момичетата да гледат с отворени усти.
Той ни поздрави и каза, че днес няма да ни занимава с никаква теория ами само иска да разбере, защо сме решили да се занимаваме с кино режисура.Той закри прожектора, но това отрази доста ясно крилата му и затова му се наложи да го спре и да пусне лампата. Никой друг не събра смелост да проговори пръв, затова аз реших да започна, въпреки че мразех вниманието:
- Аз съм Стейси, на 17 години съм. Кино режисурата винаги ми е била повече като любопитство отколкото мечтаната професия.- отговорих аз откровено.- Всичко около нея ми се струва интересно. Всички графики ефекти, начини да се изпапва едно нещо до край. Винаги съм се чудела, как става всичко това, което гледаме по филмите и съм искала макар и не перфектно да усвоя част от това изкуство.
След като приключих да говоря се усмихнах на учителя, с надеждата отговора ми да не е прозвучал прекалено тупо, защото точно в момента на мен ми струваше така.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая EmptyСря Юни 01, 2011 2:52 pm

Пристигнах в кабинета тичешком-отново.Вътре все още беше само Стейси и след това започнаха да идват и всички останали ученици.Добре,че тук господина не тръгна да ни предава уроци.Все пак учителят по Билкология ме беше изтощил .. всъщност ръката мибеше изморена от писане,но като разбрах,че няма да пишем,а само ще си говорим този час се отпуснах спокойно и заслушах.Господинът се представи:
- Добър вечер,скъпи ученици ... Аз съм професор Кристофър О'Браян или по - точно Балтазар ... Вие решете как да ме наричате .. - това определено ми допадаше е нямаше да му викам "Крис привет ",но все пак беше добре,че не държи толкова много на уважителната форма.И така започнахме да се представяме и да казваме защо сме избрали да изучаваме Кино режисурата.Когато дойде моя ред станах и казах:
-Здравейте аз съм Джейн Смит.На 17 години съм и съм Върколак.Харесвам всичко в кинорежисурата нямам точно определена област от нея която обичам повече или по-малко.Винаги съм искала да имам възможност да я изучавам и да разбера как се правят всички филмови ефекти които виждаме и да изпитъм самата тръпка от създаването на нещо свое с придобитите знания от тези часове.След като приключих млъкнах и се усмихнах виновно,защото отговора ми звучеше като на пълна глупачка и така докато се изчурвявах виновно си седнах отново на мястото.
Върнете се в началото Go down
Корийн Фенел

Корийн Фенел


Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2011

Информация на героя
Опит:
Класната стая Left_bar_bleue0/0Класната стая Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие:    Класната стая EmptyСря Юни 01, 2011 4:35 pm

Днес беше първият учебен ден на Кори в Академията. Не беше много ориентирана, затова и закъсня за третия си час, който беше избирателен, обаче вещицата се беше записала, защото `и бяха интересни всички предмети...Корийн вървеше забързано по коридора, облечена най-обикновенно...
Влезе със закъснение в часа по кинорежисура. Затвори вратата след себе си.
-Извинете за закъснението.- измърмори тя.
Седна бързо на един свободен стол. Остави чантата си на земята до нея и погледна учителя. Той явно чакаше да кажат нещо, защото само стоеше и ги гледаше. Кори искаше да разбере какъв въпрос им е задал, затова се обърна към едно момиче до нея и тихо я попита. Тя `и отговори, че чака да се представят и да кажат защо са се записали в този предмет...Корийн се усмихна. Видя, че никой не говори, затова тя наруши тишината.
-Здравейте.- каза тя.- Казвам се Корийн Фенел. На седемнадесет години съм и съм вещица. Ам... записах се да уча за кинорежисьор, не защото искам такава да ми е професията, а от чисто любопитство.
Фенел не знаеше какво друго да каже, затова просто млъкна и остави на другите ученици да говорят...

П.П.-Извинявам се на учителя, че писах преди да сте ме записали, но просто нямаше да имам възможност друг път и затова...

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната стая
» Класната стая
» Класната стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Четвърти етаж :: Кинорежисура-
Идете на: