Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на учениците
Закритият басейн EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Закритият басейн EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Закритият басейн EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Закритият басейн EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Закритият басейн EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Закритият басейн EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Закритият басейн EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Закритият басейн EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Закритият басейн EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Джейн Смит
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Елена Салватор
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Ана Блейк
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Закритият басейн I_vote_lcapЗакритият басейн I_voting_barЗакритият басейн I_vote_rcap 

 

 Закритият басейн

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Закритият басейн Left_bar_bleue0/0Закритият басейн Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyПон Май 16, 2011 8:21 pm

Закритият басейн Mohonkpool
Свободно РП
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 11:15 am

По пътя към басейна говорих с Уайли и и разказах всичко за обажданията и за този тайнствен мъжки глас.Когато приключих с разказът бяхме стигнали при басейна и казах:
-По-късно ще продължим .. сега искам да се забавляваме,а не да се натъжаваме.-тя кимна и двете се усмихнахме на Стеси.
-Е готови ли сте за купон?-попитах ги и те се усмихнаха в отговор.
Сложих си чантата с багажа на един от шезлонгите,а Стейси застана от ляво на мен,а Уайли от дясно.Съблякох късите панталонки и потника,сгънах ги внимателно и ги прибрах при другия ми багаж.Двете момичета също бяха съблякани вече и трите задно скочихме в басейна.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Закритият басейн Left_bar_bleue0/0Закритият басейн Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 11:22 am

Бях ги изпреварила и бях стигнала първа при басейна. Съблякох рокличката си и останах по бански. Не след дълго и те бяха тук. Джейн изглеждаше притеснена от нещо, но не мисля че сега беше момента да я питам какво и е. Исках най-вече да се забавляваме и да забравим всички неприятности, които някога са ни се случвали.
-Е готови ли сте за купон?- попита Джейн вълдошевена.
- О, да и още как!- казах и аз и скочих в басейна.- Хайде да не ви е страх от водата?
Аз им се засмях и започнах да ги пръскам.
Върнете се в началото Go down
Уайли Смит

Уайли Смит


Брой мнения : 13
Join date : 27.05.2011
Age : 27

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 11:42 am

Доста бързо стигнахме до басейна. Не очквах да е толкова близо. Бързо се настаних на един шезлонг и махнах роклята. Останах по бански и ми се наложи да вържа косата си, защото знаех колко е неприятно да се спуска пред очите ти, когато най-малко искаш.
- Естествено, че сме готови!- отговорих на въпроса, но Стейли започна да ни пръска с вода и аз инстинктивно се свих. Щях да се намокря само след секунди, но това бе просто рефлекс. Засмях се и хванах ръката на Джейн, дръпвайки я напред към водата. Аз скочих, а тя...Мисля, че и тя скочи. Но от моето дърпане бе по-скоро насилствено събаряне във водата. Разсмях се, вече изцяло мокра и заплувах. Обожавах да съм във вода. Независимо било то море, басейн, езеро, язовир дори и вана, аз се отпусках най-добре така.
Джейн изплува над водата само след секунди и аз я погледнах невинно.
- Без да искам....- примигнах няколко пъти, за да потвърдя теорията си, е не е било нарочно, макар и трите да знаехме, че го направих съвсем съзнателно. Разсмях се и се приближих до момичетата.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 12:32 pm

След като сестра ми и аз скочихме едновременно или по точно тя ме събори насилствено във водата бях цялата мокра,но водата беше топла и аз бързо свикнах.Когато изплувах на повърхността сестра ми премигна и каза:
Без да искам,како .. - тя се приблжи до мен и Сиси,а аз започнах да я пръскам.Тя започна да пръска мен и неволна напръскахме Стейси и започнахме всички да се пръскаме.Пръскайки се ние не спирахме да се смеем.Обърнах се и към двете и казах:
-Добре .. примирие .. - казах това и се измъкнах от басейна преди да са успели да ме напръскат отново.Отидох до шезлонга си и от чантата си извадих хавлията,за да попия водата от себе си.Те двете постояха още известно време във водата,но се притесних,че може да са огладнели.Обърнах се и извадих от чантата три сандвича и ги извиках:
-Сиси,Уайли,хайде елате да хапнете и пак ще плувате -леле това аз ли го казах?Двете ме гледаха странно,а и аз самата се учудих.Държах се като родител.
Те и двете послушно излязоха от водата и дойдоха на шезлонга ми.Подадох им кърпи да се попият.След като вече бяха сухи седнаха до мен и трите започнахме да се храним.
След като приключихме със сандвичите ги попитах:
-Сок или вода?А някоя от вас ако иска допълнително нека да си каже,има достатъчно.-казвайки това сестра ми ме изгледа както като деца гледахме майка ни,когато ни контролираше.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Закритият басейн Left_bar_bleue0/0Закритият басейн Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 6:39 pm

Във водата се развиваше истинска битка. Пръскахме се и се смеехме сякаш животът ни беше перфектен, но подледнато реално в този момент той беше. Чувствах се като малко дете, което се забавлява и не знае какво го очаква за напред. Не след дълго Джейн поиска примирие и излезе от басейна. Тя ни каза да излезем от водата защото имало сандвичи, всъщност тя го каза така сякаш ние сме деца, а тя нашата майка.
Аз излязох от басейна, но отказах сандвича, защото вече бях хапнала. След малко Джейн ни попита какво искаме за пиене сок или вода, тогава аз се изсмях и казах:
- А какво ще кажете за малко текила със сол и лимони?- попитах ги аз с усмивка като същинско ангелче.
Те двете ме гледаха втрещено, но каво да направя че текилата ми беше слабост.
- Хайде де, не ме гледайте толкова обвинително, не е станало нищо кой знае какво. Ако не искате, спокойно аз мога и сама, но все пак сме дошли да се забавляваме какво толкова може да ни стане от малко алкохол?
Върнете се в началото Go down
Уайли Смит

Уайли Смит


Брой мнения : 13
Join date : 27.05.2011
Age : 27

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 7:34 pm

След като сестра ми се показа на повърхността и аз се приближих тя започна да ме пръска с вода,случайно напръскахме и Стейси и започна Великото пръскане.Мина известно време и кака предложи премирие и ние се съгласихме.Джейн излезе от водата и след малко ни извика и нас.Предложи ни сандвичи .. леле наистина бах гладна.Когато свърших с моя се обърнах към Джейн:
-Може ли още един?-все още бях гладна.Водата доста ме беше изтощила макар,че не прекарахме толкова време.Кака веднага ми подаде втори и когато приключих с него тя предложи да ни даде напитки - сок или вода и аз тъкмо щях да кажа,че не бих отказала сок,когато Стейси предложи да отидем да пием текила и лимони.Хвърлих един поглед на Джейн,след това и двете погледнахме Стейси с обвиняващ поглед казващ "ТЕКИЛА?!"Тогава Джейн се обърна към Стейси и каза:
-Не нося на алкохол,а Уайли е твърде малка,за да пие.-след това обръщайки се към мен продължи:-Не искам да се държа така сякаш съм ти родител,но не смятам,че е редно на 16 да пропиеш алкохол .. но ти не знаеш какво преживях през изминалата година .. не ми е останало време да ти разкажа .. затова послушай ме ... не искам да повтаряш моите грешки.След тази лекция на Джейн аз само кимнах в знак на съгласие.Потреперих от студ и попитах:
-Може ли вече да се прибираме,защото ми е студено?-знам,че звучеше тъпо и че развалях купона,но наистина се почувствах зле.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 8:01 pm

След като се нахранихме Сиси предложи да отидем и да пием текила с лимони.Аз отказах директно тъй като алкохолът никак не ми понасяше,а на сестра ми директно и забраних тъй като тя беше едва на 16 и не смятах,че е редно на такава крехка възраст да пропуши и да пропие при положение,че имаше къде,къде по важни работи за усвояване,като например да се научи да контролира способностите си и да се преобразява без затруднение,което бях сигурна,че не умее да прави освен ако не е ядосана или уплашена,а това определено беше голям минус за един върколак.Така,че обмислях скоро да я заведа някъде из Академията и да започна да я обучавам.Бях извадена от мислите си,когато чух гласът на Стейси:
- Хайде де, не ме гледайте толкова обвинително, не е станало нищо кой знае какво. Ако не искате, спокойно аз мога и сама, но все пак сме дошли да се забавляваме какво толкова може да ни стане от малко алкохол?-каза тя,а аз отново започнах да се държа като родител.
-Сис виж нямам нищо против да пием,но при условие,че сме в моята стая?Купуваме текила и лимони и ще се напием някои ден в стаята ми .. поне като ще припадаме и ще се излагаме да не е пред чужди хора .. - и трите се засмяхме в един глас.Забелязах,че на Уайли и стана студено въпреки,че в помещението беше доста топло.
-Може ли вечеда се прибираме,защото ми е студено? - на сестра ми и стана зле,а аз нямах намерение да я измъчвам,затова се обърнах към Стейси
-Съжалявам,че така се получи,но нали знаеш с деца на почивка .. -казах смеейки се,а Уайли ме ощипа по ръката и каза:
-Дете,а? - стана и ме дръпна така сякаш нищо и нямаше и докато се усетя вече ме беше бутнала в басейна,а аз на свой ред я дръпнах за крака и тя падна заедно с кърпата,с която се беше покрила.Огледах се,но тя не изплуваше и се притесних гмурнах се,но никъде не я виждах,а тя потъваше надолу,защото се беше нагълтала с вода.Почувствах се адски виновна,но смятах,че не е толкова зле щом се закача.Извадих я на повърхността,а Стейси ми помогна да я занесем до шезлонга.Скоро Уайли започна да се свестява и да плюе водата.
-Повече не смей да ме плашиш така!-скарах и се .. толкова се бях уплашила да не и се случи нещо,че си го изкарах на нея.Събрах нещата ни и Стейси също се приготви за тръгване,а аз се обърнах към сестра си:
-Можеш ли да вървиш?-попитах загрижено,а тя се расърди и троснато ми отвърна:
-Разбира се,че мога не съм бебе!
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Закритият басейн Left_bar_bleue0/0Закритият басейн Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн EmptyНед Май 29, 2011 8:21 pm

След като предложих да пием алкохол, Джейн направо щеше да ме убие. Но след това се съгласи само при положението, че ще пием в стаята им. Те решиха да се изкъпят отново, макар и не по свое собствено желание. Те казаха, че ще минем от някъде да купим текила, но аз отвърнах:
- Не се притеснявайте за текилата вече е в чантата, имам и лимони и малко сол.- засмях се аз, защото те ме гледаха страшно учудено.- Хайде де не сте очаквали да предложа нещо без да съм подготвена нали?
Те двете вече също се смееха. Аз облякох роклята си и всички заедно се отправихме към стаята на Джейн.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Закритият басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Закритият басейн   Закритият басейн Empty

Върнете се в началото Go down
 
Закритият басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Сградата на Ерагон :: Четвърти етаж-
Идете на: