Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на учениците
Гората на страха EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Гората на страха EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Гората на страха EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Гората на страха EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Гората на страха EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Гората на страха EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Гората на страха EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Гората на страха EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Гората на страха EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Джейн Смит
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Елена Салватор
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Ана Блейк
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Гората на страха I_vote_lcapГората на страха I_voting_barГората на страха I_vote_rcap 

 

 Гората на страха

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Гората на страха Left_bar_bleue0/0Гората на страха Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Гората на страха Empty
ПисанеЗаглавие: Гората на страха   Гората на страха EmptyПон Май 16, 2011 9:38 pm

Гората на страха 2m29cas
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Хейли Уинчестър
Преподавател
Преподавател
Хейли Уинчестър


Брой мнения : 10
Join date : 17.05.2011

Гората на страха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на страха   Гората на страха EmptyПон Май 23, 2011 3:54 pm

Нямах възможността до сега да се разходя из академията, тъй като трябваше да подготвя уроците си, но днес ми остана време и реших да не отлагам повече. Облякох се семпло и взех книгата, която все нямах възможност да до изчета.Това беше книгата "100 години самота" от Габриел Гарсия Маркез.Около 30 минути се чудих къде точно да отида, но после реших да 'хвана' пътя за някъде, пък до където стигна.Единственото ми условие беше да е на тихо място, защото все пак щях да чета.
И така, ето че най-после тръгнах.Докато минавах през двора, няколко ученици ми махнаха, аз естествено също им махнах.
Не след дълго, стигнах до една пътечка, която водеше към гората и тъй като вече се бях леко изморила реших да поема по нея.Пътечката беше тясна, а когато погледнех напред ми се струваше, че няма край.Дърветата наоколо бяха толкова високи, че короните им се бяха сгушили сякаш им е студено.Вървях, вървях и стигнах до едно дърво, което ми се стори най-голямо от всички.Реших да спра тук.Седнах и се зачетох.Бях се унесла и изгубих представа за времето.Погледнах часовника на ръката си - часът беше почти 19:00, а аз тръгнах в 17.
-Ха - казах си. -Когато ми е скучно ще знам как да убивам времето си от сега насетне.Въпреки, че това беше гората на страха. Взех книгата си, изправих се и тръгнах обратно към 'Академия Ерагон'. Прекарах си чудесно, а и книгата ставаше все по-интересна.Това определено нямаше да бъде последният път, в който посещавам гората.












Върнете се в началото Go down
Елена Салватор
Вампир
Вампир
Елена Салватор


Брой мнения : 174
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Гората на страха Left_bar_bleue0/0Гората на страха Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Гората на страха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на страха   Гората на страха EmptyВто Май 24, 2011 6:49 pm

Вече беше вечер.Само луната осветяваше гората.Бях цялата в кръв,като тялото ми беше цялото в колове.Бях се сбила с няколко вампира,като бях им изтръгнала сърцата.Изпитвах нечовешка болка!Крепях се едвам едвам.Подпрях се на едно дърво,като започнах да изваждам бавно коловете.Изкрещях от болка..Изведнъж чух шум..огледах се наоколо.Не видях никой,но усетих присъствието на някой.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 6
Join date : 24.05.2011

Информация на героя
Опит:
Гората на страха Left_bar_bleue0/0Гората на страха Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Гората на страха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на страха   Гората на страха EmptyВто Май 24, 2011 7:19 pm

Гората на страха?
Това име просто ме караше да отида там, пък и бях гладен. Е, едва ли някой човек би се заблудил и отишъл в такава страховита хора.
Докато се разхождах усетих чуждо присъствие. Покатерих се на едно дърво, след което се прехвърлих на друго. Видях ранено момиче.
Скочих от дървото и отидох при нея.
-Добре ли си? - попитах
Върнете се в началото Go down
Елена Салватор
Вампир
Вампир
Елена Салватор


Брой мнения : 174
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Гората на страха Left_bar_bleue0/0Гората на страха Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Гората на страха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на страха   Гората на страха EmptyВто Май 24, 2011 7:26 pm

Изведнъж видях някакво момче.То ме попита дали съм добре.Погледнах го и казах:
- Да,добре съм.
Стиснах зъби от болка.
Хванах един кол,който беше забит дълбоко в корема ми и го извадих рязко.Стиснах зъби и погледнах за миг в страни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората на страха Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на страха   Гората на страха Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората на страха
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Околностите-
Идете на: