Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на учениците
Изворът на щастието EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Изворът на щастието EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Изворът на щастието EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Изворът на щастието EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Изворът на щастието EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Изворът на щастието EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Изворът на щастието EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Изворът на щастието EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Изворът на щастието EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Джейн Смит
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Елена Салватор
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Ана Блейк
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Изворът на щастието I_vote_lcapИзворът на щастието I_voting_barИзворът на щастието I_vote_rcap 

 

 Изворът на щастието

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 17, 2011 10:00 am

Изворът на щастието Qz10rt

Изорът на щастието е една от най-посещаваните дестинации в замъка.Всеки който се почувства самотен и смята,че го съпътства лош късмет,идва тук.Почти винаги "лековитата" вода на изворчето помага на хората да се оттърсят от ежедневните си проблеми и да си налеят малко щастие.
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 10:24 am

Когато оставих Аманда, прибрах безинтересната книга в чантата си и се затичах към изворът на щастието. С обувки на токчета не ми беше особено лесно, но все пак... някак се справих.
Скоро бях там и се огледах за Алекс. Никъде не го виждах. Поогледах наоколо и го видях. Отидох до него.
- Ето те..Какво има, Алекс?
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 10:36 am

След като се прибрах,аз трбяваше много да помисля за всичко,което беше станало,но все още не можех да си изкарам последните думи на Никол от главата.Затова реших да изляза малко.
Пратих един СМС на Елизабет да се видим някъде и се приготвих,облякох една тениска,и дънки,и излязох от академията.
Тръгнах към изворът на щастието,където беше сращата ни.
Пристигнах,и се огледах.Не я видях,затова реших да седна на земята.Седнах и се подпрях на едно дърво.По едно време Елизабет ме намери,аз се изправих и застанах пред нея.
-Здрасти Елизабет,как си? - попитах я,след това реших да замълча,защото тя попита какво има.Явно разбра,че нещо ме тревожи,затова `и предложих да седнем на земята за да `и разкажа.
Седнахме.
-Просто съм под напрежение през последните няколко дни,и затова исках да поговоря с теб,ти си много добра,и мисля,че не сгреших като те повиках. - усмихнах се. - С Никол имахме малко проблеми и се разделихме за известно време... - замълчах за момент и я погледнах. - Мисля,че никога повече няма да мога да съм с нея,но това е друг въпрос.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 10:45 am

Седнах до него.
- Моля?!
Опулих се.
- Какво стана, защо сте разделихте?
Алекс изглеждаше много тъжен, а обикновено не съм свикнала да го гледам такъв. Винаги е бил в настроение, винаги е бил щастлив..
- Всъщност, ако не искаш , можеш да не ми разкажеш, но мисля, че ако кажеш на някой ще ти олекне.
Усмихнах му се.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 10:53 am

В началото не исках да `и казвам,защото така само щях да я отегча,но когато тя ми каза,че трябва да споделя с някого,за да ми улекне,аз най - накрая се съгласих и започнах да `и разказвам::
-Вчера аз и Никол излязохме на разходка,попаднахме на езерото "Байнс" и там щяхме да го направим... - погледнах към нея и леко се усмихнах,защото изражението `и говореше,че не иска да знае много подробности. - както и да е,в началото тя се дърпаше,защото я беше страх някой да не ни види,а после когато се отпусна,мен ме хвана страх да не ни видят,след няколко разменени думи... - замълчах за секунда. - Тя си тръгна,като ми каза,че трябва да си помисли за нас.
Огледах се и взех едно малко клонче от земята и го замерих на някъде.Не исках да мисля какво ще стане,ако наистина се разделим и тя тръгне с някой друг.И се натискат пред очите ми.Просто не исках да го повярвам.
-Сега се чудя как да си я върна обратно,защото знам,че тя много трудно прощава,а не искам да я загубя.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 11:00 am

Изслушах внимателно историята и го гледах през цялото време. Беше ми приятел, не исках да го виждам тъжен.
- Искаш ли съвет? - попитах. - Мисля че достатъчно добре знам какво обичат жените, все пак... - засмях се тихо.
Той кимна.
- Направи и някакъв жест, за да й покажеш колко силно я обичаш. - усмихнах му се. - Например.. ъъмм.. - замислих се. - .. романтична вечеря, или някакъв подарък. - казах. - Бижу,дреха..
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 11:07 am

-Всъщност като се замисля,може наистина да опитам нещо,такова... - усмихнах се,после се огледах и се понаместих малко. - Разказвай сега ти,какво става с теб,искам да знам всякакви подробности,имаш ли си гадге,как вървят нещата...всичко с най - малката подробност. - нека това да прозвучи тъпо,нека да прозвучи,като разговор между две приятелки,ако ще.Но аз обичах Елизабет,тя ми е като сестра и много исках да знам какво става с нея,пък и искам да я защитавам,ако стане нещо,така че трябваше да знам всичко,както баткото знае всичко за малката си сестричка.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 11:09 am

- Амии преди малко една от ученичките ми дойде при мен и започнахме да си говорим, и после ми прати СМС и дойдох тук, а иначе по цял ден съм в кабинета. Голяма скука, повярвай.. - кимнах. - А иначе съм свободна. До мен няма никой. - засмях се. - Понякога си мисля, че живота е страшно скучен, Алекс.. - казах.
Погледнах го.
- Не мислиш ли ?
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 11:14 am

-Може би е скучен,но когато съм с теб,всъщност живота е малко по - хубав и свестен,но когато те няма...тогава е много гадно - усмихнах се и я прегърах,след което се наклоних малко към нея.
Погледнах я право в очите и замръзнах.Не знаех,защо го правех,но в момента я желаех ужасно много.Може би,защото Никол ми би шута,или просто защото тя беше най - добрата ми приятелка,и просто винаги е била до мен.
Наведох се леко и я целунах.Страстно и продължително.Отдръпнах се и я погледнах право в очите.
-Това май беше много глупаво. - казах в извинение и отскочих от земята,като се покатерих на едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
Преподавател
Преподавател
Елизабет Грейс


Брой мнения : 40
Join date : 23.05.2011

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 11:18 am

Това момче ме изненадваше с всеки изминал ден. С всяка изминала секунда, дори. Сега ме целуна, а преди ден приятелката му го е зарязала.
- Добре, не знам защо го направи, но мислиш ли че е правилно..?
"Не че не го исках де...'' -помислих си.
- Все пак, ако приятелката ти беше някъде наоколо, нямаш никакъв шанс после да й се извиниш.. ?
С вампирските си способности скочих горе при него.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Преподавател
Преподавател
Алекс Колинс


Брой мнения : 88
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyВто Май 24, 2011 11:23 am

-Да,точно заради това,трябва да избягам някъде на далеч и някога повече да не се връщам,защото не заслужавам никакво внимание,все пак аз ще бъда учител след няколко седмици,и аз ще уча по - млади от мен,а това няма да е добре,ако се разчуе,затова моля тя не казвай на никого. - помолих `и се след което скочих на друго дърво,а след това и на друго.За момент ми се прииска да се превърна във върколак,но все още не бях сигурен,че ще е много добре да го направя.Но когато се отдалечих достатъчно от Елизабет,аз приех своята вълча форма и се затичах към академията.Като през цялото време се псувах.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyПет Май 27, 2011 2:36 pm

Беше ми доста скучно на купона за откриване на учебната година, затова реших да се разходя из училището. Бях чувала хората да говорят за място наречено " Извора на щастието" и понеже ми беше инересно дали може да внесе малко щастие и в моето ежедневие, аз реших да отида точно там...
Мястото беше наистина прекрасно, малко езерце с невероятна природа около него. Сигурно затова хората толкова се възхищаваха на мястото. Все още не бях разгледала цялата сграда и околности на Академията, но смятах скоро да го направя. Седнах на една скала близо до езерцето и се загледах в прелестната природа.. Беше удивително как няколко дървета могат да те некарат да се чушстшая добре.
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyПет Май 27, 2011 2:53 pm

Излизайки от стаята си не знаех на къде отивам.Не познавах Академията все пак бях нова тук,но на купона по случай началото на учебната година чух за място наречено "Изворът на щастието".Реших,че ще намеря успокоение и уединение.
Когато стигнах бях изумена от красотата на мястото.Беше толкова тихо и спокойно.
Огледах мястото нямаше много хора.Имаше едно момиче,което бях видяла на купона.Реших да ида при нея и да се запозная.Все пак ако щях да живея в Академията трябваше да си намеря приятели,с които да излизам и да се забавлявам.
Приближих се до момичето с червена рокля,което стоеше на една скала близо до езерцето.
-Здравей!Искаш ли компания?
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyПет Май 27, 2011 3:02 pm

Докато стоях и се възхищавах на красотата на мястото, дойде едно момиче. Беше горе долу на моята възраст и изглеждаше страшно мила и симпатична. Бях я видяла на партито одеве, но тя си беше тръгнала много бързо.
-Здравей!Искаш ли компания?- тя беше застанала точно до мен и се усмихваше мило.
- Естествено !- отвърнах и аз.
Щеше да е хубаво да познавам някой в академията. Сигурно щяхме да се засичаме в някой часове, а това щеше да е добре. Можехме дори да станем приятелки.
- Аз съм Стейси. - подадох и ръка и довърших усмихнато - Приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyПет Май 27, 2011 3:13 pm

-Здравей!Искаш ли компания?
- Естествено !- отвърна ми тя.
- Аз съм Стейси. - подаде ми ръка и довърши усмихнато - Приятно ми е!
-И на мен ми е приятно да се запознаем.Аз съм Джейн.-подадох си ръката докато и отговарях и продължих да се усмихнах мило.Изглеждаше симпатично и много мило момиче.Надявах се да стана приятелка с нея,а и изглеждаше,че е колкото мен .. вероятно щяхме да имаме общи часове .. - след това кратко размишление казах:
-Видях те по-рано на купона .. а ти всъщност какво правиш тук? -попитах аз и докато чаках да ми отговори зареях поглед напред към гледката.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Ангел
Ангел
Стейси Стюарт


Брой мнения : 265
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Изворът на щастието Left_bar_bleue0/0Изворът на щастието Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyПет Май 27, 2011 3:18 pm

-Видях те по-рано на купона .. а ти всъщност какво правиш тук? -попита ме тя.
- Всъщност бягам от скучния купон, защото наистина щях да умра от скука вътре.- отвърнах и аз.
Тя се възхищаваше на гледката, точно както и аз до преди малко. Обстановката на около наистина можеше да отпусневсеки, можеше да накара всеки да забрави за неприятностите от живота и да погледне с други очи на света.
Беше настанало мълчание междъ нас затова реших да го прекъсна:
- Как се озова в академията? - казах аз, но усетих че въпроса е страшно глупав затова довърших- Имам предвид разкажи ми за живота си преди да дойдеш тук. И надявам се да не съм много нахална.- усмихнах и се аз
Върнете се в началото Go down
Джейн Смит

Джейн Смит


Брой мнения : 215
Join date : 25.05.2011
Age : 30
Местожителство : град Хасково

Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието EmptyПет Май 27, 2011 3:37 pm

- Как се озова в академията? - попита тя след което довърши - Имам предвид разкажи ми за живота си преди да дойдеш тук. И надявам се да не съм много нахална.- каза усмихвайки се.Ужас от този въпрос се опасявах,но нямах ни най-малко намерение да я лъжа и затова казах:
-Става късно искаш ли да продължим разговорът в стаята ми?-попитах я,а тя само кимна утвърдително и трътнахме на там.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изворът на щастието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изворът на щастието   Изворът на щастието Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изворът на щастието
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Околностите-
Идете на: