Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Latest topics
    » Герои на учениците
    Източният парк EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

    » ¤Размяна на банери¤
    Източният парк EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

    » Ще ни липсвате!
    Източният парк EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

    » Класната стая
    Източният парк EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

    » Таблото за съобщения
    Източният парк EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

    » Сенчестата полянка
    Източният парк EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

    » Из коридорите
    Източният парк EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

    » Някой с мен???
    Източният парк EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

    » Самотен съм!
    Източният парк EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

    Top posters
    Стейси Стюарт
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Виктория Арчибалд
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Ранрот Лорворо
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Джейн Смит
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Елена Салватор
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Ана Блейк
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Аналейн Стивънс
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Стивън О'Конър
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Алиса Халиуел
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 
    Алекс Колинс
    Източният парк I_vote_lcapИзточният парк I_voting_barИзточният парк I_vote_rcap 

     

     Източният парк

    Go down 
    5 posters
    АвторСъобщение
    Виктория Арчибалд
    Директор
    Директор
    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 260
    Join date : 15.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Източният парк Left_bar_bleue0/0Източният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Източният парк   Източният парк EmptyВто Май 17, 2011 10:44 am

    Източният парк %D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA.12052
    Върнете се в началото Go down
    https://magic-academy.bulgarianforum.net
    Мелани Андерсен
    Вампир
    Вампир
    Мелани Андерсен


    Брой мнения : 62
    Join date : 21.05.2011
    Age : 27
    Местожителство : Drousse ;]]

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 7:27 pm

    Беше ми толкова самотно.Не бях нова тук,но никой не познавах.Това ме натъжаваше.
    Имах нужда от малко чист въздух.Облякох си някакви дънки и тениска и отидох в източния парк.
    Там винаги беше спокойно,поне според мен.Мяркаха се хора от време на време.А и бях доста гладна.Може би ще си хвана един и ще си закуся.
    Тръгнах с бавни крачки.Паркът не беше далече.
    Усетих,че наближавам след около десетина минути.
    Седнах на една пейка и се загледах на някъде.Изведнъж се сетих,че трябваше да ям.
    Тръгнах надолу по алеята.Мярнах някакво момче,по-голямо момче.
    Тръгнахме към храстите и след няколко минути си тръгнах без него.Облизах си устните хищнически и се запътих нанякъде.
    Отново седнах на пейката.
    Забелязах,че се приближаваше някакво момиче.Като дойде при мен,веднага я усетих,че бе вампир.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Салватор
    Вампир
    Вампир
    Елена Салватор


    Брой мнения : 174
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Източният парк Left_bar_bleue0/0Източният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 7:33 pm

    Трябваше да огледам наоколо пък и ме беше доста скучно!Навлязох в някакъв парк.Изглеждаше,че няма никой.Въздъхнах и продължих да вървя.Изведнъж забелязах някакво момиче да седи на една пейка.Бях готова да я захапя,но усетих,че е вампир.Приближих се бързо и казах:
    - Здравей..
    Усмихнах се широко.
    Върнете се в началото Go down
    Мелани Андерсен
    Вампир
    Вампир
    Мелани Андерсен


    Брой мнения : 62
    Join date : 21.05.2011
    Age : 27
    Местожителство : Drousse ;]]

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 7:51 pm

    - Здравей.. - поздрави ме тя.
    Явно и момичето усети,че аз съм вампир.Точно като нея.
    - Здрасти! - отвърнах й.
    Направих място на пейката,за да седне.
    - Седни,ако искаш. - усмихнах й се.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Салватор
    Вампир
    Вампир
    Елена Салватор


    Брой мнения : 174
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Източният парк Left_bar_bleue0/0Източният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 7:57 pm

    Момичето отвърна на поздрава ми.После ми направи място на пейката.Седнах до нея и след малко казах:
    - А ти си?
    Повдигнах лико вежда и се засмях.
    Върнете се в началото Go down
    Мелани Андерсен
    Вампир
    Вампир
    Мелани Андерсен


    Брой мнения : 62
    Join date : 21.05.2011
    Age : 27
    Местожителство : Drousse ;]]

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 8:01 pm

    - А ти си? - попита ме тя.
    - О!Забравих.. - засмях се. - Аз съм Мелани.Приятно ми е! - усмихнах се и й подадох ръка,за да се здрависаме.
    - А твоето име ? - погледнах я.
    Загледах се някъде по минаващите хора...
    Върнете се в началото Go down
    Елена Салватор
    Вампир
    Вампир
    Елена Салватор


    Брой мнения : 174
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Източният парк Left_bar_bleue0/0Източният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 8:14 pm

    Хванах ръката й и казах:
    - Елена.
    Усмихнах се широко.
    - И на мен..
    Погледнах за момент в страни.

    П.П. Съжалявам за закъснението,но не видях,че си писала ;дд
    Върнете се в началото Go down
    Мелани Андерсен
    Вампир
    Вампир
    Мелани Андерсен


    Брой мнения : 62
    Join date : 21.05.2011
    Age : 27
    Местожителство : Drousse ;]]

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 8:17 pm

    Момичето се казваше Елена.
    - Колко хубаво име. - казах искрено и се усмихнах както винаги.
    Изглеждаше ми свястна и приятелски настроена.
    Дано поне с нея да се сприятеля.
    - Е,Елена..от къде си ти? - попитах я отново.


    П.П.: Няма проблем ; )
    Върнете се в началото Go down
    Елена Салватор
    Вампир
    Вампир
    Елена Салватор


    Брой мнения : 174
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Източният парк Left_bar_bleue0/0Източният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyНед Май 22, 2011 8:32 pm

    Погледнах я и казах:
    - Ъмм..благодаря.
    Усмихнах се широко.
    Момичето ме попита от къде съм.Въздъхнах леко и казах:
    - Мистик Фолс..
    - Ами ти?
    Повдигнах вежда.
    Върнете се в началото Go down
    Алиса Халиуел
    Преподавател
    Преподавател
    Алиса Халиуел


    Брой мнения : 93
    Join date : 24.05.2011

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 5:27 pm

    Беше невероятен ден.Слънцето напичаше всичко около академията и заслепяваше погледите на хората.От време на време подухваше лек ветрец,благодарение на който жегата не беше толкова нетърпима.Накратко,денят беше прекрасен за разходка из някое тревисто място.
    След като подредих всичко в кабинета си за предстоящата учебна година,реших да се поразходя из Източния парк.Разходка сред природата винаги ми действаше отпускащо и разтоварващо,а и никога не бях стъпвала там.Обичах да се разхождам на места,на които няма толкова много хора за да остана насаме с мислите си,които доста често имаха нужда от подредба.Особено сега,когато наближаваше първия ми работен ден.Не бях от хората,които се притесняват за всяко нещо,но това определено ме караше да се вълнувам.Никога преди не бях обучавала ангели и се надявах да изляза на глава с тях.Останалото....документацията,въобще не ме потискаше,понеже бях свикнала с подреждането на папки и оформянето на доклади и други подобни бюрократични неща...Работа,работа,работа...Стига толкова!...Реших да забравя за всички ангажименти,поне за малко.Определено имах късмет,че работя на такова необикновено място,с такива необикновени хора.Докато вървях,две птички прелетяха пред мен и се шмугнаха обратно зад гърба ми.Отначало ме стреснаха,за малко да ги замразя във въздуха.Миг по-късно се смеех,на това,което щях да направя и се обърнах за да проследя с поглед пернатите...Щом обърнах тялото си назад,видях силует на човек,но понеже слънцето грееше право в очите ми,този силует остана неясен за мен....
    Върнете се в началото Go down
    Джейн Смит

    Джейн Смит


    Брой мнения : 215
    Join date : 25.05.2011
    Age : 30
    Местожителство : град Хасково

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 5:59 pm

    Изкъпах се,гримирах се,вързах си косата на конска опашка и си облякох дънки и тениска и излязох.Реших,че е време да опозная замъка и да поразмишлявам за живота си до сега и как да го подредя за напред.Докато се бях отдала на мисли за щастливото ми детство и за първата и единствена до момента любов -Майкъл,неусетно стигнах до източния парк.Времето беше чудесно за разходка и докато се наслаждавах на гледката си спомнях всички мигове прекарани с Майкъл и тъкмо когато телефона ми извъня,за да ме уведоми,че получавам поредното съобщение забелязах пред мен една от преподавателките .. все още не бях сигурна дали и по какво ще ми преподава,но се надявах да е готина ..
    Продължих да вървя към нея без да обръщам внимание на пищящия ми телефон .. скоро щеше да млъкне,а и тя ме забеляза ..
    -Добър ден .. -казах леко неуверено ...
    Върнете се в началото Go down
    Алиса Халиуел
    Преподавател
    Преподавател
    Алиса Халиуел


    Брой мнения : 93
    Join date : 24.05.2011

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 6:23 pm

    Бях вперила поглед в непознатата,без да се замислям,че е нахално да се зяпа така,особено ако е някой,когото виждаш за пръв път.Какво да се прави,бях доста разсеяна.Докато момичето ме поздравяваше,аз сложих ръка на очите си за да я поогледам.Беше млада,красива,по начина й на обличане разбрах,че е ученичка.Усмихнах се,подавайки ръката си.
    -Алиса Халиуел.-стиснахме си ръцете,гледайки се право в очите.
    Усетих леко напрежение у нея,нормално,всеки се притеснява в присъствието на учител...За Бога!Вече съм учителка...
    -Приятно ми е да се запознаем госпожо Халиуел!-момичето пъхна ръцете си по джобовете на дънките й и завъртя глава към езерото в парка.
    -Умолявам те...Просто Алиса!-намръщих се при мисълта,че ще ме наричат така.-Госпожо,кара ме да се чувствам стара,а пък и съм госпожица...-изсмях се тихо и скръстих ръце.-А и не съм много по-голяма от теб!-проследих погледа й.
    Погледите ни бяха обхванали един черен лебед,кацнал в езерото.Беше толкова красив,обожавах тези птици.
    -Извинете!-ученичката леко се зачерви и спусна поглед към земята.
    -Хей хей...Тук може да ми говориш на ти...Вие,госпожице Халиуел...това е необходимо само в час!-извих устните си в неволна усмивка.-Ако въобще ще имам късмета да ти преподавам,сега сме просто приятелки...-застанах до нея и я хванах под ръка.-Ще имаш ли нещо против да ти съставя компания?-започнахме да крачим напред с бавни,но уверени крачки...
    Върнете се в началото Go down
    Джейн Смит

    Джейн Смит


    Брой мнения : 215
    Join date : 25.05.2011
    Age : 30
    Местожителство : град Хасково

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 6:32 pm

    Леле преподавателката е млада и готина .. супер най-после!
    -Не,разбира се,че нямам.А вие всъщност какво ще преподавете .. съжалявам .. какво ще преподаваш?
    -Уайтуайдърология - отговори тя.
    -Мм .. за първи път го чувам като предмет.Какво точно се изучава?-толкова бях напрегната поради факта,че тя е преподавателка,а аз ученичка ... до сега преподавателите в бившата ми гимназията се държаха сякаш са звезди,а тя се държеше толкова земно,че просто се молех да ми преподава.Не,че знаех какво точно означава Уайтуайдърология,но се надявах да разбера,а и тя точно в този момент започна да ми разяснява .. .
    Върнете се в началото Go down
    Алиса Халиуел
    Преподавател
    Преподавател
    Алиса Халиуел


    Брой мнения : 93
    Join date : 24.05.2011

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 7:27 pm

    Беше ми толкова странно,въобще не се чувствах като преподавател.Всъщност,до сега съм нямала възможност да се почувствам като такъв.Определено щеше да ми отнеме време да свикна с това.Как можех да обучавам същества,почти на моята възраст...е,но с по-малко опит в свръхестественото от мен.Тази мисъл ме накара да се почувствам на място....
    -Амииии....-започнах така,сякаш се оправдавам пред майка ми защо не съм спала снощи у нас.-Попринцип Уайтуайдърологията няма точно определение.-свих вежди,сякаш току що бях установила този факт.-Общо взето това е наука за Ангелите и моята задача е да им обяснявам какво всъщност са те,за какво служат и как да се усъвършенстват.-усмихнах се,доволна от самата себе си.-Моите часове ще бъдат посещавани само от Ангели...едва ли ще успея да те науча да се изпаряваш,ако не си такъв.-започнах да се смея гръмко,макар че тя не намери нищо смешно в това.-Всъщност,аз самата не съм ангел.-смехът ми премина в кратко мълчание-.......не напълно.Майка ми беше вещица,а Ангелските способности са наследство от баща ми.
    Момичето ме слушаше та слушаше,а аз не спирах да дърдоря.
    -По стечение на обстоятелствата реших да се занимавам с тази професия и именно с този предмет...-изведнъж спрях да говоря и я погледнах.-Май не ти е много интересно?-продължихме да вървим по тясната пътечка..
    Върнете се в началото Go down
    Джейн Смит

    Джейн Смит


    Брой мнения : 215
    Join date : 25.05.2011
    Age : 30
    Местожителство : град Хасково

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 7:58 pm

    Тя ми разказа от къде произхожда и какъв е предметът и т.н. .. не,че не ми беше интересно,но това предизвика някои не толкова приятни спомени за моето семейство ..
    -Не .. съжалявам .. интересно ми е просто се разсеях за момент .. а всъщност каква сте Вие .. съжалявам .. исках да кажа каква си ти .. наполовина Ангел на половина Вещица?-беше ми много интересно да науча нещо повече за живота на Алиса ..
    -Ти всъщност на колко си?-попитах я по възможно най-непринудения начин .. попринцип годините не са от някакво значение за мен,но беше споменала,че не е много по-голяма и заради това.
    -Ами аз ... - когато Алиса тъкмо започна да отговаря на част от милионите ми въпроси телефонът ми отново започна да звъни,но този път мелодията показваше,че ми звънят ..
    -Извинявай .. - казах и си извадих телефона от чантичката.Погледнах дисплея номерът беше непознат реших да не вдигам .. тогава прочетох есемеса получен малко преди да се запозная с Алиса .. пишеше следното:
    "Трябва да поговорим"-Наталия.
    Оу ужас Наталия!Какво ли искаше ?! Нямам намерение да и отговарям или вдигам все пак тя ме беше забъркала в такива каши,че едва се оттърах .. добре,че беше Майкъл .. да ме извади от кашата .. и в този момент се сетих,че не съм сама изтрих съобщението и пропуснатото повикване и се обърнах отново съм Алиса.
    -Много съжалявам .. стари приятели с които не бих желала да поддържам каквито и да било контакти ми пишат - не знам защо и го казах,не ме питаше,но все пак ..
    -Е тъкмо ми разказваше за себе си или по-точно отговаряше на вулканът от въпроси които ти зададох ..

    Върнете се в началото Go down
    Алиса Халиуел
    Преподавател
    Преподавател
    Алиса Халиуел


    Брой мнения : 93
    Join date : 24.05.2011

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 8:15 pm

    Джейн,също като мен беше доста разсеяна.Лично аз можех да скачам от тема на тема,забравяйки за какво съм говорила...Случваше ми се доста често.Така и тя,само че въпрос след въпрос.Опитах се да запомня всеки един от тях,за да мога да отговоря и докато тя беше заета с телефона си,аз подреждах отговорите в главата си.
    -Точно на 24 съм.-започнах да се клатя,докато вървяхме.
    Беше любимата ми възраст,нямах представа защо.Докато си вървяхме,ято птици минаха покрай нас,мога да се закълна,че няколко дори се блъснаха в мен.Проклети създания,какво им става днес....?!
    -Майка ми е била вещица,не знам много за нея...Беше убита от демон,малко след раждането ми,а баща ми,той е Ангел.-настроението ми леко се влоши при мисълта за майка ми.
    Всъщност аз дори не я познавах и може би точно там беше проблема.Мразех това,мразех нея,че е допуснала да ме остави,без да имам и един спомен за нея.Не ми беше никак лесно да отрасна без нея....Въобще не беше лесно!
    -Баща ми беше ангелът на майка ми,така са се запознали,заобичали и ... така се появих аз.Понеже имам родители от различен произход,няма как да съм само вещица или само ангел.Имам вещерски и ангелски сили,по малко от двамата.-обяснявах бавно и тихо,докато тя ме слушаше внимателно.
    Изведнъж телефона й отново звънна и преди да погледне към него,една голяма врана се спусна към нас...Ако не бяхме клекнали,глупавата птица можеше да нарани някоя от нас с малката си човка.
    -Какво ви става на вас!-изръмжах и замахнах с ръце към птицата,която остана неподвижна горе,във въздуха...
    Върнете се в началото Go down
    Джейн Смит

    Джейн Смит


    Брой мнения : 215
    Join date : 25.05.2011
    Age : 30
    Местожителство : град Хасково

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 8:38 pm

    От разказът и разбрах,че и на нея не и е било никак лесно през годините.И докато ми разказваше за своя живот и за родителите си телефонът ми отново извъня.
    -Как го направи?-казах възхитена докато вадех телефона си.Когато погледнах дисплея на него пишеше същия номер,който вече бях изтрила .. краката ми се подкосиха добре,че бях клекнала иначе със сигурност нямаше да запазя равновесие.Седнах на тревата и вдигнах:
    -Ало?-казах плахо като не знаех какво да очаквам от отсрещната страна.
    -Кой си ти?Какво искаш?-ужасно се стреснах .. кои си правеше гадна шега?
    Отсрещната страна затвори без да каже нищо чувах само дишането.
    Обърнах се отново към Алиса:
    -Много съжалявам .. някои очевидно си прави гадни шеги ..
    Искаш ли да отидем на купона по случай началото на учебната година?Само ако ще ходим да мина да се преоблека ако нямаш нищо против?-зададах отново два въпроса за по-малко от минута какво ли си мислеше за мен.
    Върнете се в началото Go down
    Алиса Халиуел
    Преподавател
    Преподавател
    Алиса Халиуел


    Брой мнения : 93
    Join date : 24.05.2011

    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк EmptyЧет Май 26, 2011 8:50 pm

    Идеше ми да убия черното,малко,крилато нещо,но това щеше да е...Не намирах точната дума,с която да определя убиването на животно,опитващо се да ни убие.
    -Да не съм те видяла повече!-извиках подир птицата и я пуснах да си върви.-Ами това е една от силите ми,точно тази съм наследила от майка ми!-усмихнах се и й подадох ръка за да се изправи.-Вкаменявам разни неща за известно време.-започнах да се оглеждам за още пернати...
    Момичето изглеждаше уплашено и по всичко си личеше,че голяма роля за нейното настроение играят телефонните обаждания.
    -Виждам,че имаш някакъв неизвестен проблем...Ако някой те тормози,ако се чувстваш застрашена от нещо,или някого,може да споделиш с мен или с някой друг преподавател.Никога няма да те отпратим,повярвай ми.Трябва да ни имате пълно доверие....-казах,това което трябваше да кажа и това което ми дойде от вътре.
    Мразех,когато някой се бърка в моите проблеми,но сега бях длъжна да се намеся,защото носих отговорност за нея.Тя обаче мълчеше...явно не й се говореше за това.
    -Ако си промениш решението,аз съм на едно повикване...Просто извикай името ми и ще дойда!-усмихнах й се и хванах ръката й.-А доколкото купона,разбира се,че ще отидем ....тъкмо ще се поопознаеш с учениците и учителите.Ще те прехвърля до стаята ти,за да се подготвиш....ще ти спести време.-изсмях се и двете изчезнахме в синя светлина,блещукайки като звезди.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Източният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Източният парк   Източният парк Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Източният парк
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Западният парк

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Академия Ерагон :: Академията :: Околностите-
    Идете на: