Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на учениците
Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Света на водопадите - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Света на водопадите - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Света на водопадите - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Света на водопадите - Page 2 EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Света на водопадите - Page 2 EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Света на водопадите - Page 2 EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Света на водопадите - Page 2 EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Света на водопадите - Page 2 EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Джейн Смит
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Салватор
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Света на водопадите - Page 2 I_vote_lcapСвета на водопадите - Page 2 I_voting_barСвета на водопадите - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Света на водопадите

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Света на водопадите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Света на водопадите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 10:44 am

First topic message reminder :

Света на водопадите - Page 2 Gallery_539
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Джейк Найт
Хибрид
Хибрид
Джейк Найт


Брой мнения : 29
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Света на водопадите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Света на водопадите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:20 pm

-Любов обичам те.-Казах и целунах бузката и.ПОставих я на сушата и след това забурзах темпото още повече тя викаше вече а това ме възбуждаше още..Виждах нейната наслада от всичко това днес щях да съм нейн.целия каквото искаше щеше да го получи.
-Какво друго искаш да направя?
Върнете се в началото Go down
Мириам Доусън
Хибрид
Хибрид
Мириам Доусън


Брой мнения : 42
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Света на водопадите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Света на водопадите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:27 pm

Целувах го нежно,а след това го притиснах в себе си :
- И аз те обичам,много. - започнах да го целувам,отново,а тялото ми леко се движеше под неговото.
- Искам да си щастлив.. ако можеш да направиш това,много ще се радвам.. - усмихнах се.
Прокарах ръце през косата му,галейки главата му нежно.
Беше прекрасен..
Върнете се в началото Go down
Джейк Найт
Хибрид
Хибрид
Джейк Найт


Брой мнения : 29
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Света на водопадите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Света на водопадите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:34 pm

-Ами аз в момента съм най щастливия човек на света.-Целунах я нежно по челото и след това пошията спуснах сенадоло и стигнах до лявото и зърно.ЗАпочнах да го облизвам.ХАресваше ми да и доставям удоволствие.
-Мамка му аз ще....-Казах тя знаеше какво имам впредвид.
Върнете се в началото Go down
Мириам Доусън
Хибрид
Хибрид
Мириам Доусън


Брой мнения : 42
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Света на водопадите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Света на водопадите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 8:49 pm

Целувах шията му,а след това той започна да целува гърдите ми.
Каза ми че ще свърши,а след това и го направи.
Целунах го нежно,а после го погледнах усмихнато :
- Радвам се че си щастлив. - исках той да е щастливия,а не аз,за мен имаше време,сега беше негов ред.
Облякох се,а след това подадох неговите дрехи.
След като се облече хванах ръката му усмихнато :
- Късно става,искаш ли да се приби
раме?
Върнете се в началото Go down
Джейк Найт
Хибрид
Хибрид
Джейк Найт


Брой мнения : 29
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Света на водопадите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Света на водопадите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 9:14 pm

-А не ти върви аз ще поостана още малко искам да сепоразходя малко на саме.Нали може?-Направих кучешка муцунка и я цунках.
След това захапах леко ушенцето и я целунах нежно по устните те бяха толкова красив розови а тя все още беше мокра.
Върнете се в началото Go down
Мириам Доусън
Хибрид
Хибрид
Мириам Доусън


Брой мнения : 42
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Света на водопадите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Света на водопадите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 9:16 pm

- Естествено че може. - намигнах му и го целунах. Наметнах сухото си яке казах :
- Ще се видим някой път пак.. - засмях се и тръгнах към Академията,но дали щях да стигна до там,без да срещна някой за бъбрене едва ли..
Отидох в стаята си и се преоблякох,изсуших косата си и я накъдрих,а след това отново излязох на някъде.
Все пак.. не ми се стоеше сама.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Света на водопадите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Света на водопадите   Света на водопадите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Света на водопадите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Околностите-
Идете на: