Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Latest topics
    » Герои на учениците
    Западният парк EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

    » ¤Размяна на банери¤
    Западният парк EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

    » Ще ни липсвате!
    Западният парк EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

    » Класната стая
    Западният парк EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

    » Таблото за съобщения
    Западният парк EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

    » Сенчестата полянка
    Западният парк EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

    » Из коридорите
    Западният парк EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

    » Някой с мен???
    Западният парк EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

    » Самотен съм!
    Западният парк EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

    Top posters
    Стейси Стюарт
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Виктория Арчибалд
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Ранрот Лорворо
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Джейн Смит
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Елена Салватор
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Ана Блейк
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Аналейн Стивънс
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Стивън О'Конър
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Алиса Халиуел
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 
    Алекс Колинс
    Западният парк I_vote_lcapЗападният парк I_voting_barЗападният парк I_vote_rcap 

     

     Западният парк

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Виктория Арчибалд
    Директор
    Директор
    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 260
    Join date : 15.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 17, 2011 10:46 am

    Западният парк Sheffield+park+gardens+-+4
    Върнете се в началото Go down
    https://magic-academy.bulgarianforum.net
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyПон Май 23, 2011 6:39 pm

    Аня и Нейтън стигнаха до западния парк. Мястото беше пълно с цветя. Рози, карамфили. Всичко беше невероятно. Като вкъщи. В имението, къдети живееше Майкъл с цялото семейство и което надали щеше повече да види.
    -Това място е невероятно.-каза момичето със застинал поглед.
    -Толкова е красиво, съвършено. Наистина прекрасно.
    След което стисна ръката на Фокс още по-силно, сякаш не искаше да я пуска-никога.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyПон Май 23, 2011 6:47 pm

    -Мястото наистина е много хубаво. - добави Нейтън като се огледа.Търсеше с поглед някоя пейка,но когато отново погледна към Аня усъзна,че няма да имат нужда от пейка.Тя беше прекалено щастлива и усещаше как момичето искаше да направи нещо щуро и лудо.
    Тя стисна ръката му още по - силно,което накара момчето да се изчерви,и то доста,но той отмести погледа си и се загледа някъде в далечината.Може би я харесваше...съвсем малко.Щеше да е хубаво да е с нея,но не знаеше дали тя има гадже,може би вече е заета.Докато си мислеше за това,той без да иска изтърси:
    -Имаш ли гадже?
    Нейтън отново отмести погледи и усети как бузите му пламват.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyПон Май 23, 2011 6:55 pm

    Аня се засмя:
    -Всъщност не. Откакто си тръгнахме от вкъщи с брат ми Майкъл преди 2 години съм нямала. Иначе преди да живея този живот си имах приятел, които изглеждаше сериозен, но след трансформацията всичко това изчезна буквално за миг и сега съм без приятел.-усмихна се Аня
    -Ами ти? 100% момче като теб би трябвало да има момиче до себе си.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyПон Май 23, 2011 7:00 pm

    Явно тя си нямаше.Това прозвуча доста добре за ушите на момчето.
    След като отговори на въпроса,Аня го попита съвсем същия въпрос.
    -Ами,аз също си нямам,преди имах доста,но в момента съм соло и не знам след колко време отново ще имам,поне се надявам този път за е за по - дълго от един - два дни. - засмя се Нейтън,след което се загледа негоре.
    Ако се напрегнеше малко,можеше да види академията,дори и дали някой гледа през прозореца,но нищо повече.
    -Какви сили имаш? - попита той внезапно.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyПон Май 23, 2011 7:08 pm

    -Ами Телекинеза и Пирокинеза. Овладяла съм Телекинезата горе-долу, а иначе с Пирокинезата съм много зле. На няколко пъти съм запалвала някои неща-каза Аня и се засмя.
    Да, тя беше запалила една градина, малка сграда, един обор. Но поне се учеше да се контролира, макар и почти без успех.
    -Ами ти? Какви са силите ти?
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 8:56 am

    -Телекинеза и пирокинеза. - повтори момчето и се усмихна.Сигурно това бяха много интересни сили,за съжаление обаче,неговите сили бяха доста по - безинтересни.
    Аня попита какви са неговите сили.
    -Ами,моите сили са слух и емпатия. - усмихна се Нейт. - Със силата си слух,аз мога да чуя нещо от много далечни разстояния,а със силата емпатия,мога да усещам чувствата на останалите същества и хора..слуха не съм го оправил и все още ми куца,но бързо се уча,и силно се надявам до началото на учебната година да владея тази сила. - Фокс се огледа и се опита да изпробва слуха си,но нищо не стана,затова се отказа да изпробва силите си,за сега.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 9:07 am

    Аня се усмихна.
    -Всички ние се учим с времето. Всички. А и това, че вече не сме хора ни помага. Времето работи за нас. Имаме цялото време на света да направим неща, които винаги сме си мечтали. А и безсмъртието също ще ни помогне да направим екстремни неща като например скачане от мост без парашут. Изпробвахме това с брат ми и даже нямахме и дръскотина. Много е забавно, наистина-каза момичето и се подсмихна като загледа очите на Нейтън. Преди не беше успяла да забележи тези кафеви очи. Имаше една искра в тях, която я накара да застине.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 9:21 am

    -Така е.Например аз съм обиколил почти целия свят,но все още има места,на които искам да отида,и някой ден може би,ще успея да отида там. - каза Нейтън. - А и може някой ден да отида и на Марс,кой знае. - усмихна се момчето и продължи да върви.Той се спря за момент.
    Този момент много му харесваше.
    Фокс държеше Аня за ръка,а може би беше обратното,но наистина момчето се чувстваше много позитивно и не искаше този момент да свършва.Нещо в това момиче го накара да се чувства много свободен и щастлив.
    Не му пукаше дали сега някой ще мине и ще ги помисли за гаджета,сега беше техния момент и никой не можеше да им го развали.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 9:31 am

    -Марс звучи добре.-каза Аня с усмивка.
    Много харесваше момчета, които имат планове за напред и една мечта, която желаят да сбъднат.
    В този момент момичето почувства нещо сякаш мина през ръката й, но тя не се отдръпна, напротив. Не искаше да пусне ръката на Нейтън. Имаше нещо, което я накара да не иска да пусне ръката на Фокс. Имаше нещо. Нещо необичайно.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 9:38 am

    Нейтън се приближи малко към нея.
    Не знаеше какво толкова го влече към това почти непознато момиче.Тя му се струваше красива,но все пак.Той се наведе леко към нея.Искаше да опита,трябваше да опита.Ако не опиташе щеше да съжалява цял живот,а дори и повече.
    Всичко в това момиче,го караше да я желае все повече.И колкото повече време минаваше,толкова повече желанието се усилваше.Той се наведе още малко към нея.Лицата им бяха на сантиметри.Носовете им леко се допряха,а момчето се наведе още съвсем мъничко.
    Леко и нежно допря устните си до нейните.Сякаш всичко около тях избухна,а после света спря.Нищо нямаше значение,освен тя.Целувката,колкото и кратка да бе тя,беше много страстна,изпълнена с любов.
    А после целувката свърши,магията спря и всичко отново продължи да съществува.Сега щяха да дойдат последствията от тази целувка.
    Фокс се отдръпна и я погледна засрамено.Кой си мислеше,че е?
    Той току - що я бе целунал без тя да иска.Той щеше да приеме всичко,включително и тя да му удари шамар и да си тръгне.
    -Извинявай,просто...исках да опитам. - каза той в извинение.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 9:57 am

    Какво си мислеше той? Какво?
    Аня сама не знаепе, но това й хареса, даже много. Думите, които той изрече и се струваха толкова искрени, нежни. Дали имаше нещо против? Не, Аня даже искаше да се притисне в него още по-силно, макар и да го познаваше от кратко време.
    -Няма проблем.-отговори му момичето с блага усмивка, след което го целуна още веднъж.
    Копнееше да изпита тази топлина, обливаща сетивата й, караща я да полети, да се почувства истински жива. Искаше й се и знаеше как да го постигне.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 10:32 am

    Тя отвърна на целувката му,което накара момчето да се замисли какво всъщност стана,но реши да не разваля хубавият момент,затова двамата просто продължиха да ходят.
    Щеше да е тъпо да се прекрати този хубав момент с говорене,но накрая Нейтън не се сдържа и реши пръв да проговори:
    -Това,което стана...хареса ми,но въпроса е,дали на теб ти хареса... - започна той като прокара ръката си през косата си и се усмихна.
    Не искаше да прибързва,а и искаше да знае,дали това беше просто целувка или нещо повече.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 10:43 am

    Въпроса на Нейтън звучеше така сериозен, така искрен, така копнеещ/
    -Да, хареса ми и нямам нищо против това да продължи, ако желаеш.-отвърна Аня като се доближи по-близко до момчето. Сега буквално ги делеше около няколко сантиметра разстояние.
    -Искам да продължи.-повтори момичето и усети как все повече и повече се приближава към Фокс и зелените й очи намериха неговите. Тези кафеви очи я привличаха, караха я да желае Нейтън повече от всичко..
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 10:48 am

    Аня каза,че иска всичко да продължи и се приближи към момчето.
    Лицата им отново бяха на няколко сантиметра.Нейтън се усмихна и се наведе леко към нея.
    -Аз също искам всичко да продължи. - усмихна се чаровно и сложи едната си ръка на кръста `и и я придърпа към себе си. - Само един глупак не би поискал момиче като теб. - допълни,след което бавно се наведе към нея,за да я целуне.
    В началото леко плахо,но после дойде и хубавата,страстната част от тази целувка.Момчето не искаше тази целувка да свършва,не искаше този момент да свършва,искаше Аня ужасно много.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 11:04 am

    Да, Аня наистина желаеше Нейтън. Искаше всяка част от него. Искаше да бъде притисната в него, да не го пуска, да бъде само с нея.
    -Мисля, че съм късметлийка-каза тя като го погледна.
    Да, той беше неин. Само неин. Не искаше да го пуска. Ръката й остана в неговата. Остана в неговите прегръдки. Тези силни ръце, рамене сякаш я пазиха от всичко и всички. Тя искаше той винаги до е нея и тя винаги да е в неговата топла, силна хватка.
    -Искам те.-каза тя, макар и в мислите си, но съвсем случайно това прозвуча наглас, затова й Аня сведе глава надолу, за да не види неговато изръжение в случей, че той реши да я отблъсне.
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 11:11 am

    Докато продължавахме да се гушкаме,тя изтърси,че ме желае,а след това сведе поглед.Аз я пуснах и я погледнах изненадано.
    След като направих една крачка назад,а тя ме изгледа още по - изненадано от когато и да било.
    -Мисля,че току - що направи най - голямата грешка. - започнах бавно и усетих,как тя започва да ме гледа тъжно. - Защото аз също те желая... - след което разперих ръце и се усмихнах,в началото тя не разбра какво говоря,но после се затича към мен и ми скочи на врата.По същото време,кръстоса кръката зад кръста ми.Аз я прегърнах и страстно я целунах.
    Не знаех какво стана току - що,но определно ако нещата потръгнат,щях да я пазя много и нямаше да давам на никого да я закача.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 11:32 am

    За минута света на Аня сякаш се смръчи, а след като той разтвори ръце за прегръдка, момичето не издържа и му се метна на врата, той я хвана и я целуна, след което Аня се засмя от щастие, щастие, че той беше неин и само неин. Не беше на никоя друга.
    След като Нейтън я пусна тя хвана ръката му и я притисна в себе си.
    -Знаеш ли, това започва все повече и повече да ми харесва с всяка изминала минута.-каза Аня и се усмихна.
    -Ами ти?-попита момичето.
    Отдавна искаше да го попита един въпрос, но сякаш никога не и достигаше, вече не можеше така, затова просто си пое дълбоко дъх и го попита:
    -Какво ще правим сега?
    Върнете се в началото Go down
    Нейтън Фокс
    Вампир
    Вампир
    Нейтън Фокс


    Брой мнения : 34
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 11:38 am

    -И на мен много ми харесва,дори сега си мисля колко хубаво може да ни е,когато сме заедно,всичко е просто прекрасно и не искам никога да свършва,защото аз те харесвам ужасно множо. - На момчето не му беше трудно да говори,понеже всичко това,той вече си го беше помилил,просто оставше просто да го изкаже на глас.Той я харесваше и я искаше,всичко останало не го интересуваше.
    Тя попита какво ще правят сега.
    -Може да се върнем в академията и там да измислим нещо. - предложи той и я целуна.
    Върнете се в началото Go down
    Аня Шеверненко
    Хибрид
    Хибрид
    Аня Шеверненко


    Брой мнения : 32
    Join date : 22.05.2011

    Информация на героя
    Опит:
    Западният парк Left_bar_bleue0/0Западният парк Empty_bar_bleue  (0/0)
    Ниво:

    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк EmptyВто Май 24, 2011 12:38 pm

    Думите на Нейтън изглеждаха толкова искрени и караха Аня да се усмихне. Тя чувстваше, че беше негова и знаеше, че е така.
    -Идеята е добра.-отговори Аня след кратко неловко мълчание.
    Момичето погледна нагоре, слънцето вече се скриваше зад облаците и не изглеждаше сякаш скоро ще се покаже, поне в близките часове, даже може би можеше да завали. Задуха лек ветрец и Шеверненко потръпна.
    -Хайде, да се прибираме в замъка, че стана студено.-каза момичето и погледна Нейт.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Западният парк Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Западният парк   Западният парк Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Западният парк
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Източният парк

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Академия Ерагон :: Академията :: Околностите-
    Идете на: