Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на учениците
Пустото гробище EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Пустото гробище EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Пустото гробище EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Пустото гробище EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Пустото гробище EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Пустото гробище EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Пустото гробище EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Пустото гробище EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Пустото гробище EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Джейн Смит
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Елена Салватор
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Ана Блейк
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Пустото гробище I_vote_lcapПустото гробище I_voting_barПустото гробище I_vote_rcap 

 

 Пустото гробище

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue0/0Пустото гробище Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyВто Май 17, 2011 10:34 am

Пустото гробище Scary_place
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:27 pm

Реших да се поразходя малко и попаднах на пустото гробище. Нещо ми подсказваше, че скоро ще се срещна с някой от миналото. И все пак, предпочитах да се покрия тук, на това забравено от бога място.
Седнах до единия гроб, като кръстосах крака и изкарах малкото си шишенце със запаси от бърбън. Тъкмо се готвех да отпия, когато получих поснатото чувство, че не съм сама.. Познатото чувство от вечерта на превръщането ми..
-Трябва да се шегуваш.. -Прошепнах по-скоро на себе си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:32 pm

Нов гред .. бях дошъл да започна начисто.Но нямаше да забравя старите си навици.Мислех , че гробището ще е свободно по това време .. но не очаквах че някой от всичките особи в града ще бъдат там.
Чух женския глас , който явно не беше много доволен от факта че си има компания.
- Аз никога не се шегувам .. - допълних след като й отговорих ..
Дори и тази думи да се отнасяха за нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:38 pm

Погледнах го и кого да видя-Деймън. Напрегнах се малко или много.
-Я виж ти, с кого ме среща съдбата отново. -Погледнах го. Да,не го бях виждала от вечерта, когато ме превърна и след това изчезна. Остави ме да се справям сама с това, но не се оплаквах, че бях вампир.
Приближих се и го погледнах.
-Как е брат ти? -Попитах. -Надявам се да му каза, че ме превърна.
Кръстосах ръце, заставайки на сантиметри от него.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:41 pm

Въздъхнах.
- Катрин .. аз пък ще те разочаровам с това че не се радвам да те видя ! - отбелязах.
- Брат ми .. защо намесваш с него ? .. Да не би да си спала и с него.. и да си се правила отново на светица. - засмях се.
- Свикнал съм на игрите ти .. и вече почни нищо не може да ме накара .. някога да те заобичам , мила !
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:44 pm

Направих престорена тъжна физиономия.
-Моят наивен Деймън. -Засмях се. -Сигурен ли си?
Приближих се още и долепих тялото си до неговото, като той можеше да усети дъхът ми по врата си.
-Знаеш преди колко ти харесваше тази близост. Единственото, което се промени е, че сега и двамата пием кръв.
Усмивката не слизаше от лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:47 pm

Засмях се на думите й.
- Преди ,мила ! Преди ..
Определено Катрин беше намислила нещо .. Преди като човек беше като демон .. а сега сигурно е самото зло.Каквото и за беше намислила го имаше ..
- Какво те води тук .. Определено си тук за забавление ... - казах й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:50 pm

-Нека кажем, че съм тук по работа. -Отдалечих се и отново седнах до гроба. -Ами ти? Чух, че ще си ми учител.
Усмихнах се перверзно.
-Допада ми.
Отпих от малкото шишенце и го огледах от глава до пети. Не се беше променил, но какво очаквах? Нали е вампир. Самата аз си бях останала същата поне до някъде, разликата беше, че не бях онова беззащитно момиченце. Вече можех да се защитавам.
Повдигнах вежда палаво.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 7:59 pm

Засмях се на думите й.
- Това дали ти допада .. не ме интересува мила.Няма да стане нещо повече ... - усмихнах и се като дигнах вежди.
- Това че ти си си наумила нещо и аз съм в планати .. трябва да се промени .. - въздишах.
- Отново дори и като вампир си неразделна с алкохола. - засмях се.
- Т иси същата като преди .. никаква разлика не намирам в теб ! - покатих глава.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 8:02 pm

Погледнах го.
-Единствената разлика е, че вече не ме притежаваш. -Усмихнах се, като се изправих и изтупах дрехите си. -За което ще съжаляваш, защото няма да намериш такава като мен. Но ти си знаеш.
Вдигнах рамене и бавно закрачих, като се озовах пред него и се усмихнах. Надигнах се на пръсти, но после просто го заобиколих, приготвяйки се да тръгна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 8:05 pm

Доста грешеше с думите си.
- Че вече не те притежавам ли ? - засмях се.
- Винаги ще те притежавам дори и да не ти се иска .. по какъвто и да е начин.Ти си същата наивница като преди и ще си останеш .. винаги Катрин. - усмихнах и се .
- И точно това не порменя нещата от преди !
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 8:12 pm

Обърнах се и го погледнах.
-Ако нещата бяха същите, аз щях да се хвърля в обятията ти. Онази човешка Катерина я няма. Ти я превърна в това, което съм сега. -Усмихнах се.
Кръстосах ръце и се приближих бавно.
-Ако нещата бяха както преди щеше да ти харесва да те докосвам. -Прокарах ръка по врата му и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 8:21 pm

Махнах ръката й.
- А аз ще ти кажа нещо .. - заковах погледа си в нейните очи.
Може би това което щях да кажа да е лъжа или не ..
- Никога не ми е харусвало да ме докосваш , Катрин. - отклоних погледна си.
- А относно човешката Катерина и сегашната .. не мисля , че има разлика .. - дигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 8:40 pm

Погледнах го, като изражението ми стана сериозно.
-Знам, че ти харесваше. И знам, че обичаше да те докосвам. -Обърнах се с гръб, като оправих роклята си. Кого се опитваше да лъже? Нима не помня колко добре се държеше преди? Нямаше да ме заблуди на думи и все пак се почувствах зле, но нямаше да си го призная.
Направих няколко крачки, уж за да си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:11 pm

Знаех че тя не искаше да си тръгне.
- Защо си прекалено сигурна , Катрин ? Това винаги е било в твой минус. - направих една крачка към нея.
- Беше сигурна за това че ме обичаш , но избра брат ми ... - усмихнах й се.
- А аз те превърнах защото те мразя .. ти си същата безполезна кучка както преди !
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:14 pm

Обърнах се към него с отекчено изражение.
-Толкова векове минаха, а ти още не можа да разбереш, че не ми остави избор и за това избрах брат ти. За това ли ме превърна? За да направиш живота ми Ад? Или защото знаеше, че един ден ще умра и няма да ме видиш повече, ако бях останала човек? Я стига, Деймън. Не се познаваме от вчера.
Усмихнах се и погалих бузата му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:18 pm

Махнах ръката й.
- Не съм ти оставял друг избор ? Права си не се познаваме от вчера и точно затова съжелявам .. - казах и се отдръпнах назад.
- Пукаше ми за теб .. ще си призная .. но вече всичко се промени .. за мен ти не съществуваш ! - отбелязах.
- И нима сега си дошла с това ... да ми кажеш , че не съм ти оставил друг избор .. - засмях се.
- Номерата ти вече се изтъркаха , мила !
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:21 pm

Кръстосах ръце.
-Мислиш, че си търся оправдание? Колко пъти ти казах, че те обичам, а ти се държеше като задник? Колко пъти аз се опитвах да говоря с теб? Какво мислеше? Че ще чакам вечно докато един ден благоволиш да признаеш, че изпитваше нещо към мен? Тогава нямах вечност, Деймън. -Изгледах го по онзи начин, когато го гледах като човек и виждах онзи Деймън, който ме пренебрегваше.
-Нима нещо щеше да е различно ако бях избрала теб? -Засмях се, като изражението ми отново стана сериозно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:25 pm

Засмях се.
- Ти - Катрин пренебрегната от някого .. - засмях се по силно.
- .. не ме занасяй... Сега вече казваш че си ме обичала .. какво се опитваш да направиш ? Не разбираш ли ? Вече всичко свърши .. наплъло .. -отместих погледа си от нея.
- Нищо нямаше да се промени .. защото любовта ти към мен .. ако е имало такава а ти трвърдиш така .. щеше да е прото лъжа .. нищо повече .
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:28 pm

-Щом казваш. -Завъртях очи. И до днес не разбираше, но нямах никакво намерение да му обяснявам какво наистина се случи в миналото. Отдалечих се и седнах на един клон, като се подпрях и кръстосах крака, загледах се в небето, но присъствието на Деймън продължаваше да се усеща все така силно.
Въздъхнах.
Май нямаше намерение да си тръгва скоро.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:34 pm

Гледах какви ги вършеше Катрин.
- Е явно моята работа тук свърши. - отбелязах.
И да ми се искаше да остана не трябваше.Доста се мъчих да се прикрия от това .. което тя ми причини .. но трудно се забравя.Идвайки след толкова време и да ми твърди че ме обича.. трябва да съм пълен идиот ако се вържа отново на игрите й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:41 pm

Погледнах към него. Той не разбираше ли, че избрах брат му само защото мислех, че не го е грижа? Нима не можеше да се сети сам за това?
Продължавах да го гледам предпазливо, сложила маската на безчувствената кучка.
-Тръгвай щом искаш. -Казах с усмивка, макар вътрешно да се молех да остане и да пренебрегне моите думи.
Лекият вятър съвсем леко развяваше къдрите ми.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:51 pm

Хвърлих и студен поглед.
- Вече на безчувствени ли се правим , Катрин .. тази маска ли сложи .Или ти никога не си я махала ?! -попитах я макар и да не очаквах отновор от нейна страна.
- Май ще си виждаме често .. - казах й и след това се обърнах и въздъжнах.
Започнах да вървя.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище Left_bar_bleue70/100Пустото гробище Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 9:54 pm

Появих се пред него.
-Знаеш, че те обичах, Деймън. За това дойдох тук. За това се върнах. -Гледах го, като бях на сантиметри разстояние от него. -Кажи ми, че не изпитваш нищо към мен и ще се махна от академията и никога повече няма да ме видиш.
Продължих да го гледам, без да сменям изражението си.
Не знаех какво ще каже, но щях да спазя думата си, ако казваше истината.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище EmptyНед Май 22, 2011 10:05 pm

Дигнах погледа си към нея .. а после го отместих.
- Искаш истината... - въздъхнах.
- Истината е че те мразя Катрин ... - казах й дори може би и аз не вярвах на дите си.
- Сега ще се отместиш ли ? - попитах я.
- Истината винаги боли !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пустото гробище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пустото гробище
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Отвъд езерото-
Идете на: