Академия Ерагон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Ерагон

Свят изпълнен с магии и вълшебства
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на учениците
Пустото гробище - Page 2 EmptyВто Ное 15, 2011 5:05 pm by Рори-Деан Иванович Петров

» ¤Размяна на банери¤
Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 1:11 pm by Елена Салватор

» Ще ни липсвате!
Пустото гробище - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 8:30 am by Джейн Смит

» Класната стая
Пустото гробище - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 9:08 pm by Ана Блейк

» Таблото за съобщения
Пустото гробище - Page 2 EmptyСря Юни 08, 2011 6:08 pm by Джейн Смит

» Сенчестата полянка
Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Юни 05, 2011 12:01 pm by Корийн Фенел

» Из коридорите
Пустото гробище - Page 2 EmptyСъб Юни 04, 2011 7:53 pm by Джейн Смит

» Някой с мен???
Пустото гробище - Page 2 EmptyСъб Юни 04, 2011 6:50 pm by Джейн Смит

» Самотен съм!
Пустото гробище - Page 2 EmptyСъб Юни 04, 2011 6:24 pm by Завиер Девъру

Top posters
Стейси Стюарт
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Арчибалд
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Ранрот Лорворо
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Джейн Смит
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Салватор
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Аналейн Стивънс
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Алиса Халиуел
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 
Алекс Колинс
Пустото гробище - Page 2 I_vote_lcapПустото гробище - Page 2 I_voting_barПустото гробище - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Пустото гробище

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Виктория Арчибалд
Директор
Директор
Виктория Арчибалд


Брой мнения : 260
Join date : 15.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище - Page 2 Left_bar_bleue0/0Пустото гробище - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Ниво:

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 10:34 am

First topic message reminder :

Пустото гробище - Page 2 Scary_place
Върнете се в началото Go down
https://magic-academy.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище - Page 2 Left_bar_bleue70/100Пустото гробище - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:08 pm

-Лъжеш.. -Казах. -Лъжеш ме.. -Приближих се още и се надигнах на пръсти, като целунах устните му съвсем леко като едно време. -Защо ме лъжеш? -Прошепнах, след което се отдръпнах така, че ако реши, можеше да си тръгне от тук.
Забих поглед в земята, но изражението ми беше безизразно-не изразяваше никаква емоция.
Оставих той да реши какво иска да направи.
Нима се опитваше да излъже, че не знача нищо за него? Мен или себе си се опитваше да измами?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:12 pm

Не реагирах на целувката й.
- Защо си мислиш че лъжа ? - попитах я спокойно ..
- Мислиш ли че като ми върнеш спомените нещо ще се промени ? - обичах Катрин , това не беше лъжа .. но тя винаги търсеше изгода само и единствено за себе си.
- Казах ти , колко пъти още трябва да ти повтарям .. ненавиждам те !
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище - Page 2 Left_bar_bleue70/100Пустото гробище - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:16 pm

-Защо си още тук щом ме ненавиждаш? -Погледнах го. -Защо не ме отблъсна, когато целунах устните ти? Нима не ти хареса? Деймън познавам те. Мислиш си,че търся изгода от това, но аз те обичах! Да, избрах Стефан и не отричам. Но не избрах теб, защото непоказваше по никакъв начин, че се интересуваш от мен! Какво се очакваше да направя? Да стоя и да чакам? Колко време?
Кръстосах ръце.
Погледът ми не се отделяше от сините му очи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:20 pm

Поклатих глава.
- Както ти сама каза обичаХ ... - засмях се.
- Ако наистина ме обичаше щеше да чакаш колкото е нужно ... - поклатих глава в отрицание.
- Докато се натискаше с брат ми .. как се чувстваше ? Помисли ми поне един път за мен ? Не мога да повярвам , че ми говориш за любов ... а ти дори не знаеш изначението на тази дума !
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище - Page 2 Left_bar_bleue70/100Пустото гробище - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:23 pm

-Аз ли не я знам? АЗ? -Погледнах го гневно. -Ти ходеше по различни жени, докато аз оставах в имението, принудена да слушам брат ти и всичките му поезии! Връщаше се и дори не ме поглеждаше! Да ти беше хрумвало, че исках внимание? -Засмях се иронично. -Вместо това, ти реши да ме превърнеш. Е, доволен ли си? Предполагам, че това е, каквото си искал!
Обърнах се гневно с гръб.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:29 pm

- А на какво мислиш че се дължеше всичко това което изброй ? - попитайх я.
- Превърнах те .. защото исках да си само за мен .. но ти отново тръгна с брат ми .. - казах го леко гневно..
Не исках да показвам че страдам от това ..
- Исках да си само моя .. него ли разбераш ? - потоврих й го.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище - Page 2 Left_bar_bleue70/100Пустото гробище - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:33 pm

Обърнах се към него и се приближих.
-Аз винаги съм била. Винаги си бил ти, Деймън. Никога не съм изпитвала чувства към Стефан и мислех, че го знаеш. -Вдигнах рамене и го погледнах отново. -Но след като вече не изпитваш нищо към мен явно трябва да си тръгна.
Усмихнах се леко, без да показвам каквото и да било и се обърнах, приготвяйки се да се махна от това място.
Защо да оставам тук, ако той наистина ме ненавиждаше?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Преподавател
Преподавател
Деймън Салватор


Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:42 pm

Хванах ръката й и я обърнах към себе си.
- Защо тогва кри любовта си към мен ? Защо не ми каза ? Ето затова всяка вечер бях с различна .. всяка вечер се прибирах пиян .. мислиш ли че ми беше лесно да те гледам как се целуваше с него ? И то пред мен ... - поклатих глава в отрицание.

Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 40
Join date : 22.05.2011

Информация на героя
Опит:
Пустото гробище - Page 2 Left_bar_bleue70/100Пустото гробище - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Ниво:

Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 10:45 pm

-Не беше ли очевидно? Как те гледам, как разпитвам за теб? -Погалих бузата му с една ръка. -Толкова ли не усети колко се интересувам от теб?
Приближих се още, като целунах врата му.
-Не ми казвай, че ме мразиш, ще е жалко. -Прошепнах и се усмихнах съвсем леко. Как ми липсваше неговото тяло, неговите ласки и думи.
Бяха минали векове, в които небях срещнала някой, способен да замени Деймън по какъвто и да било начин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пустото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустото гробище   Пустото гробище - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пустото гробище
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Ерагон :: Академията :: Отвъд езерото-
Идете на: